مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت کشاورزی از مراکز فروش معتبر

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد ها و قابلیت های زئولیت معدنی کشاورزیکاربرد های زئولیت در کشاورزیفروش زئولیت با قیمتی استثنائی
زئولیت کشاورزی

زئولیت کشاورزی محصولی است که طی سالیان اخیر، تحقیقات زیادی بر روی آن انجام گرفته است. کشور های پیش رفته تر مانند چین استافاده از زئولیت کشاورزی را در تمامی امور خود به صورت گسترده انجام میدهند.

از همین رو افراد زیادی به دنبال خرید زئولیت کشاورزی از مراکز فروش معتبر هستند. در ادامه این مقاله به معرفی بیشتر این محصول و همچنین مرکز فروش آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید؛

کاربرد ها و قابلیت های زئولیت معدنی کشاورزی

زئولیت کشاورزی

زئولیت معدنی کشاروزی داری قابلیت ها و کاربرد های زیادی است. من جمله کاربردی وسیعی در زمینه جذب و ذخیره سازی آب دارد.

استفاده از زئولیت کشاورزی باعث می شود تا، حجم بسیار زیادی از آب جذب این ماده معدنی شود، و به مرور زمان به خورد خاک و گیاه برود. در نتیجه هم صرفه جویی از آب را در پی دارد و هم از هدر رفت آن جلوگیری می شود.

نکته بعدی این است که وقتی آب اضافه موجود در خاک توسط زئولیت کشاورزی جذب می شود، باعث می شود تا از هدر رفت کود و شسته شدن مواد مغذی جلوگیری شود.

آب اضافه موجود در خاک باعث می شود تا، مواد مغذی کود ها یا شسته شوند و هدر بروند و یا این که به سطوح زیرین آن نفوذ کنند و به ریشه نرسند.

اما زئولیت کشاورزی از این موضوع هم جلوگیری به عمل می آورد. و باعث قوی ماندن خاک خواهد شد. ضمن این که از مصرف کود هم صرفه جویی می شود.

زئولیت کشاورزی دارای عناصر مفیدی می باشد که باعث رشد بهتر جانداران و خاک زراعی خواهد شد. همچنین تاثیر بسزایی روی افزایش تعداد و درشت تر شدن میوه ها خواهد شد.

زمان رشد و رسیدن میوه بسیار کوتاه تر خواهد شد.بنابراین میوه هایی زود رس خواهیم داشت. رئولیت هم در کشت آبی و هم در کشت دیمی تاثیر گذار است و تفاوتی ندارد. اما میزان مصرف در هر یک از روش های کشت متفاوت خواهد بود.

کاربرد های زئولیت در کشاورزی

سنگ زئولیت

ساختار بدنه زئولیت به صورت متخلخل است و این ماده معدنی به خاطر ساختاری که دارد، می تواند به مقدار قابل توجهی آب موجود در خاک را به خود جذب نماید. حتی بعد از جذب این امکان را دارد تا مدت زمان زیادی آن را در خود نگهداری کند.

بنابراین با تابش خورشید این آب تبخیر نخواهد شد و از هدر رفتن آن نیز جلوگیری خواهد شد. آب جذب شده توسط زئولیت کشاورزی به مرور زمان به خورد خاک می رود. و گیاه این امکان را دارد تا آب آزاد سازی شده زئولیت کشاوزی را استفاده کند.

آب موجود در زئولیت در طول روز به واسطه تابش خورشید به خورد خاک می رود، اما در طول شب رطوبت موجود در هوا جذب زئولیت کشاورزی می شود و مجددا در طول روز میتواند گیاه را از همین روش آبیاری نماید.

این موضوع تا ۵۰ درصد می تواند باعث صرفه جویی در مصرف آب شود.  از همین رو استفاده از زئولیت کشاورزی در کشور هایی که با کمبود آب و خشکسالی مواجه هستند می تواند بسیار موثر باشد.

فروش زئولیت با قیمتی استثنائی

مرکز پخش مفید، با فروش زئولیت با قیمتی استثنائی یکی از تامین کننده های خوب این محصول به شمار می رود.

چرا که هم ما ارائه دهنده محصولاتی با کیفیت و هم چنین با قیمتی رقابتی هستیم. شما می توانید جهت خرید این محصول و یا اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

صادرات و خرید عمده زئولیت کشاورزی نیز از مجموعه مفید امکان پذیر است، برای گرفتن مشاوره در این زمینه هم می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.