مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت کشاورزی ارزان قیمت از کجا بخریم؟

آنچه در این مقاله میخوانید...

چرا باید از زئولیت کشاورزی استفاده کنیم؟نقش زئولیت کشاورزی در جذب آب و نگهداری رطوبتنقش زئولیت برای صرفه جویی در مصرف کود شیمیاییکاربرد زئولیت برای افزایش بازدهی خاک زراعی و باغی ضعیف و متوسطاستفاده از زئولیت برای تصفیه آب و خاک آلوده:استفاده از زئولیت برای افزایش تولید محصولات کشاورزی:راهنمای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک

زئولیت کشاورزی یک ماده معدنی است که استفاده از آن در کشاورزی، تحولات زیادی را به وجود آورده است. زئولیت کشاورزی را می توانید در حجم های دلخواه از مجموعه ی بازرگانی مفید خریداری کنید. در ادامه برخی از کاربرد ها و مزایای زئولیت کشاورزی را بیان خواهیم کرد. اما قبل از آن بدانید، زئولیت کشاورزی در صورتی تاثیرات مثبت و مفید خواهد داشت که؛ از مراکز معتبر خریداری گردد.

امروزه نمونه های مختلفی از زئولیت در طبیعت و بازار یافت می شود. مجموعه ی مفید، تولید کننده و تامین کننده زئولیت کشاورزی درجه یک می باشد. چندین سال است که در این زمینه فعالیت داشته و توانسته با ارائه زئولیت کشاورزی ارزان قیمت با کیفیت بالا، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. همراهی مشتریان چندین ساله ما، دال بر ارائه زئولیت کشاورزی درجه یک دارد. می توانید برای اطلاع از قیمت زئولیت کشاورزی و هم چنین سفارش آن، از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. زئولیت کشاورزی در این مجموعه در وزن های مختلف و به صورت فله ای به فروش می رسد. امکان ارسال بار به همه ی جای ایران و هم چنین امکان صادرات زئولیت کشاورزی  کشور های دیگر نیز وجود دارد.

 

زئولیت کشاورزی

چرا باید از زئولیت کشاورزی استفاده کنیم؟

زئولیت در کشاورزی

زئولیت کشاورزی کاربرد های زیادی در این صنعت دارد. استفاده از زئولیت کشاورزی نتایج درخشانی را نیز به همراه خواهد داشت.

 • نقش زئولیت کشاورزی در جذب آب و نگهداری رطوبت

زئولیت یک ماده معدنی است که با توجه به ساختار متخلخل گونه خود می تواند مقدار آب موجود در خاک را جذب کند و در مدت زمان طولانی در شبکه های خود نگهداری کند. آب جذب شده در زئولیت زمانی که گیاه به آن نیاز داشته باشد، به تدریج آزاد شده و به خاک باز می گردد. این عمل موجب می شود که میزان مصرف آب کشاورزی تا حد زیادی کاهش پیدا کند. استفاده از زئولیت کشاورزی در مناطقی که با مشکل کم آبی مواجه هستند، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. زئولیت کشاورزی تا حد زیادی می تواند مشکلات کمبود آب و کشاورزی را در کشورهایی مانند ایران بر طرف کند.

 • نقش زئولیت برای صرفه جویی در مصرف کود شیمیایی

برای رشد گیاه و تقویت خاک،کودهایی مانند ازته و پتاسیم استفاده می شود. این کود ها محلول بوده و در اثر شست و شو و بارندگی به پایین می روند و موجب هدر رفت می گردند. زئولیت که از ویژگی کاتیونی شدید برخوردار است می تواند ازت و پتاسیم را جذب کرده و درون ساختار شبکه ای خود به مدت طولانی نگهداری کند. و در زمان و شرایط لازم آن را به گیاه برگرداند. استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود که مصرف کودهای شیمیایی کاهش پیدا کرده و هم چنین از آلودگی کود و آلودگی آب کشاورزی ناشی از مصرف کود شیمیایی جلوگیری گردد.

 • کاربرد زئولیت برای افزایش بازدهی خاک زراعی و باغی ضعیف و متوسط

 • زئولیت می تواند پایداری خاک را افزایش داده و هم چنین اسیدیته آن را کنترل کند. بخشی از کانی های پتاس و فسفر که پایدار و قابل جذب نبوده را نیز جذب کند. زیرا زئولیت می تواند تبادل یونی انجام دهد و از این طریق عملیات جذب انجام گیرد. مواد مفید جذب گیاه شده و حاصلخیزی خاک های زراعی و باغی افزایش پیدا می کند.

 

 • استفاده از زئولیت برای تصفیه آب و خاک آلوده:

زئولیت خاصیت تبادل کاتیونی شدیدی دارد و می تواند از ورود عناصر سمی و سنگین به آب های کشاورزی جلوگیری کند.زئولیت مواد سمی را جذب کرده و اجازه ورود آن ها به چرخه تغذیه داده نمی شود. این آلودگی ها از طریق استفاده مدام از کود شیمیایی و آلودگی های کارخانه و صنایع حاصل می شوند.

در واقع زئولیت کشاورزی یکی از قوی ترین فیلتر های طبیعی است، از این محصول به منظور تصفیه کردن آب کشاروزی و فاضلاب ها بهره بردها می شود. چون زئولیت کشاورزی دارای ثبات یونی نیست و می تواند میزان زیاد آب و رطوبت را در خود جذب کند؛ و همچنین به دلیل دارا بودن برخی ویژگی های ساختاری مانند تخلخل زیاد، می تواند به عنوان یک فیلتر قوی مورد استفاده قرار بگیرید.

 • استفاده از زئولیت برای افزایش تولید محصولات کشاورزی:

استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود که تولید محصولات کشاورزی افزایش پیدا کند. این افزایش در تعداد محصول علی الخصوص صیفی جات نمود بیشتری داشته است.

آزمایش های زیادی بر روی زئولیت کشاورزی و تاثیر آن بر بیش تر شدن تولید محصولات کشاورزی صورت گرفته است، این آزمایش ها در شرایط مختلف و در کشور های مختلف بر روی محصولات متنوع صورت گرفته و در تمامی نتایج این گونه به دست آمده که زئولیت کشاورزی به طرز شگفت انگیزی باعث بیش تر شدن تولید محصولات کشاورزی می شود.

این افزایش محصول در تعدادی از محصولات کشاورزی بخصوص در صیفی جات حتی تا ۴۰ درصد افزایش تولید نشان داده است.

موارد فوق برخی از کاربرد های زئولیت کشاورزی بودند، استفاده از زئولیت کشاورزی به همین موارد ختم نمی شود و ما فقط به  مهم ترین مزایای آن اشاره کردیم.

راهنمای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک

زئولیت کشاورزی

برای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک، حتما مراکز معتبر را انتخاب کنید. از آنجایی که نمونه های تقلبی از این محصول در بازار وجود دارد، خرید از مراکز معتبر، خرید محصولات تقلبی را کاهش می دهد.

قبل از میزان مصرف زئولیت کشاورزی، بهتر است از یک کارشناس مشورت بگیرید تا میزان مصرف برای هر گیاه و دانه وخاکی مشخص گردد.

مجموعه ی مفید جهت آسایش و راحتی در امر خرید، امکان خرید اینترنتی زئولیت کشاورزی را فراهم آورده است.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

2

2 پاسخ به “زئولیت کشاورزی ارزان قیمت از کجا بخریم؟”

  • سلام مهدی عزیز،
   فرم را پر کنید و یا از طریق شماره موجود در سایت با ما تماس بگیرید که بتونیم به سوالات شما دقیق تر پاسخ بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.