مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 3 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید عمده ای زئولیت کشاورزی از ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

دلایل استفاده زئولیت در کشاورزیکاربرد زئولیت در کشاورزیاصلاح خاک کشاورزی:تاثیر زئولیت بر میوه ها حفظ آب و ذخیره آب

زئولیت کشاورزی ماده ای است که مزایای زیادی را در بردارد. هنگام خرید زئولیت کشاورزی ، دقت کنید تا زئولیت کشاورزی با کیفیت را تحویل بگیرید. با توجه به این که نمونه های مختلفی از زئولیت موجود شده، نمی توان گفت همگی آن ها برای زمین های کشاورزی مفید اند. بهتر است برای خرید زئولیت کشاورزی مراکز معتبر را انتخاب کنید.

مفید، شرکت بازرگانی فروش عمده ای زئولیت کشاورزی و سایر زئولیت ها و مواد معدنی، سابقه چندساله ای دارد و لذا می تواند بهترین و باکیفیت ترین زئولیت را در سراسر ایران پخش کند. هم چنین زئولیت کشاورزی قابلیت صادرات به کشور های دیگر را دارد و می توانید به راحتی سفارش خود را به صورت عمده ای و کیلویی ثبت نمایید.

دلایل استفاده زئولیت در کشاورزی

زئولیت در کشاورزی کاربرد ها و هم چنین مزایای زیادی را دارد. بر روی کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی اثرات فوق العاده ای را بر جای می گذارد. می توان برای افزایش عملکرد محصولات کشاورزی، بهره وری خاک و صرفه جویی در مصرف کود شیمیایی و آب از زئولیت استفاده کرد. زئولیت ها به کود هوشمند معروف هستند. و دلیل آن این است که زئولیت به دلیل ساختار متخلخل و حفره گونه ای که دارد، مواد مفید و هم چنین آب و رطوبت را داخل خود جذب می کند و زمانی که گیاه نیاز داشت آن را به صورت تدریجی آزاد می کند. و این زمان توسط خود زئولیت مشخص می شود. مزایا و وِیژگی های مثبتی که زئولیت دارد باعث می شود تا جایگزین مناسبی به جای کودهای شیمیایی مضر باشد.

کشورهای زیادی هستند که زئولیت کشاورزی استفاده می کنند. کشورهایی مانند ژاپن، ایتالیا، بلغارستان، ترکیه و … استفاده زیادی از زئولیت دارند. زئولیت نوعی آلومینو سیلیکات بوده و خاصیت تبادل کاتیونی فوق العاده، جذب و نگهداری آب در ساختار خود به مدت طولانی و جذب عناصر فلزی سنگین من جمله خواص فیزیکی آن است.

کاربرد زئولیت در خاک کشاورزی موجب می شود که آب های تحت الارضی از آلودگی به دور بمانند و هم چنین عناصر سمی و سنگین هم وارد آب و خاک نشوند. به طور کلی زئولیت می تواند جلوی ورود مواد سمی و مضر به داخل خاک، ساقه و برگ را بگیرد. در نتیجه باعث می شود که محصولات کشاورزی سالمی تهیه شود و به دست مردم برسد.

کاربرد زئولیت در کشاورزی

اصلاح خاک کشاورزی:

یکی از کاربردهایی که این ماده دارد، برای حاصلخیزی خاک می باشد. بدون خاک مناسب، نمی توان گیاه و میوه ها را پرورش داد. و عملا سرسبزی و طبیعتی وجود نخواهد داشت. با استفاده از زئولیت می توان خاک های قابل استفاده را بهبود داد و هم چنین برای خاک های خشک و بی حاصل نیز قابل احیا است. با استفاده از زئولیت می توان خاک احیا شده را به چرخه طبیعت بازگرداند و از آن برای کشاورزی و پرورش مجدد گیاهان استفاده کرد.

تاثیر زئولیت بر میوه ها

زئولیت معدنی خواص و کاربردهای زیادی دارد. استفاده از زئولیت موجب می شود تا در نهایت میوه تولید شده و گیاه حاصل شده کیفیت بالایی خواهد داشت. هم چنین موجب می شود که در مرحله رشد هم استقامت و پایداری محصول نیز به خوبی انجام گیرد.

 حفظ آب و ذخیره آب

همان طور که میدانید درکشاورزی آب زیادی مصرف می شود و گیاهان به آب فراوانی نیاز دارند تا رشد کنند. در مناطقی که کم آبی وجود دارد، استفاده از زئولیت بسیار ضروری خواهد بود. چرا که زئولیت می تواند آب را در خود جذب کند و آن را به صورت تدریجی آزاد کند. بنابراین موجب صرفه جویی بسیاری خواهد شد. زئولیت پیوند سستی را با مولکول های آب برقرار می کند و زمانی که خاک زئولیت خشک شد، مولکول های آب به سمت ریشه و خاک هدایت می شوند.

کیفیت چند برابری محصول توسط زئولیت معدنی:

زئولیت ماده ای است که املاح مناسب و خواص دارویی زیادی دارد. استفاده از زئولیت موجب می شود که تاثیر مثبتی بر روی کیفیت و مزه ی میوه ایجاد گردد.

به عنوان نکته آخر، می توان زئولیت را با خاک، کود حیوانی و کود های معدنی دیگر ترکیب کرد تا اثر گذاری آن ها افزایش پیدا کند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 7 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.