مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

وارد کننده زئولیت سنتزی مصنوعی آمریکا

آنچه در این مقاله میخوانید...

شکل ظاهری زئولیت سنتزی مصنوعیآخرین قیمت زئولیت سنتزی مصنوعی ساخت آمریکا

زئولیت سنتزی مصنوعی از جمله مولکول های جاذب می باشند که در در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد نوع سنتزی و مصنوعی آن توسط کشورهای مختلفی از جمله آمریکا انجام می شود، این محصول به دلیل نیاز گسترده در صنعت توسط واردکنندگان و بازرگانان از آمریکا به ایران وارد می شود. و توسط نمایندگی های مجاز فروش به مشتریان و صنایع تولیدی عرضه می شود، زئولیت تولیدی آمریکا از کیفیت بالای تولید برخوردار می باشد. و مشتریان فراوانی در ایران دارد.

وارد کننده زئولیت سنتزی مصنوعی آمریکا

شکل ظاهری زئولیت سنتزی مصنوعی

شکل ظاهری زئولیت سنتزی مصنوعی زئولیت سنتزی مصنوعی از آلومینیوم سیلیکات تشکیل شده است و به عنوان مولکول های جاذب و کاتالیزور در صنعت کاربرد دارد.

ساخت زئولیت به گونه ای می باشد که به صورت ساختمان رشته ای، استوانه ای و مختلط قابل مشاهده هستند. اکثر این محصولات به صورت بی رنگ و یا سفید در صنعت تولید می شوند، البته در سنتز این محصول از اکسیدهای آهن نیز استفاده فراوانی می کنند  این قضیه عامل ایجاد رنگ های قهوه ای و زرد می باشد،  در صنعت اقدام به تهیه زئولیت به صورت گرانول می کنند، این گرانول ها به شکل های کروی، گرانول های نول های استوانه ای و همچنین به صورت مختلط باهم تولید می شوند.

زمانی که زئولیت ها به شکل گرانول تهیه می شوند مخصوصا به صورت گرانول های کروی دارای مزیت های فراوانی می باشد از جمله بارگیری و تخلیه آسان این محصول را به دنبال دارد.

زئولیت های مصنوعی سنتزی زمانی که به شکل گرانول های کروی و استوانه ای تولید می شوند سطح جذب این محصول بالا می رود. و به عنوان یک جاذب مولکولی مطمئنا عملکرد بهتری خواهد داشت.

این محصول دارای خلل و فرج های فراوانی می باشد و به کمک مواد اسیدی فرآوری و اصلاح شده اند تا با افزایش خلل و فرج در این محصول سطح جذب آن بالا برود.

آخرین قیمت زئولیت سنتزی مصنوعی ساخت آمریکا

آخرین قیمت زئولیت سنتزی مصنوعی ساخت آمریکا قیمت زئولیت سنازی مصنوعی ساخت آمریکا بسته به فاکتورهای مختلف تغییر می کند، با توجه به وارداتی بودن این محصول نوسانات قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده این محصول دارد.

البته انواع مختلف زئولیت سنتزی مصنوعی دارای قیمت های متفاوتی می باشد. هزینه های تولید و سنتز این محصول از عوامل تعیین قیمت کالا می باشد، هزینه های حمل و نقل و گمرک نیز از فاکتورهای تعیین قیمت است با این تفاسیر قیمت این کالا به صورت روزانه به روز رسانی می شود برای اطلاع از آخرین قیمت ها می بایست به شرکت های واردات این محصول مراجعه نمود.

البته وب سایت های این مراکز نیز ارائه دهنده این کالا می باشند و از طریق این وب سایت ها نیز می توان از آخرین قیمت این کالا مطلع شد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.