مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

وارد کننده زئولیت اکسیژن ساز صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

پودر زئولیت اکسیژن ساز ارزان قیمت در تهرانپودر زئولیت اکسیژن ساز  صنعتی چیست؟ چگونگی تولید انواع زئولیت اکسیژن ساز صنعتیفروش زئولیت اکسیژن ساز صنعتی ایرانیخرید عمده پودر زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت کاربرد وسیعی در بخشهای مختلف دارد که یکی از نمونه های آن تولید اکسیژن می باشد. زئولیت تولید اکسیژن در مقادیر فراوانی در واحدهای تولیدی، وجود دارد که با استفاده از آن می توان بخش قابل توجهی از نیاز به آن را در صنایع رفع نمود. وارد کننده زئولیت اکسیژن ساز صنعتی موظف به تامین بخش باقی مانده این نیاز بوده که البته در این حوزه هم بسیاری از شرکتها فعالیت دارند.

پودر زئولیت اکسیژن ساز ارزان قیمت در تهران

پودر زئولیت اکسیژن ساز، یکی ماده بسیار مهم در صنعت پزشکی محسوب می شود. چرا که برای اکسیژن رسانی و تغلیظ اکسیژن، استفاده از این ماده ضرورت دارد.

زئولیت هم در نوع طبیعی و هم در نوع مصنوعی خود وجود دارد. که هر کدام کاربرد های متفاوتی خواهند داشت. زئولیت ماده ای وارداتی است اما با این حال در بسیاری از شهر های ایران نیز زئولیت یافت می شود زیرا معادن زئولیت در بعضی از این شهر نیز وجود دارد.

 

جهت خرید پودر زئولیت اکسیژن ساز ارزان قیمت، با کارشناسان فروش ما ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. امکان ارسال این محصول به سراسر کشور وجود دارد. هم چنین این مجموعه صادر کننده انواع پودر زئولیت را به کشور های همسایه و علی الخصوص عراق، می باشد.

وارد کننده زئولیت اکسیژن ساز صنعتی

پودر زئولیت اکسیژن ساز  صنعتی چیست؟

زئولیت اکسیژن ساز صنعتی

پودر زئولیت یک ماده سفید رنگ است که در کره خاکی به مقدار فراوانی وجود دارد. زئولیت در طبیعت به صورت کانی وجود دارد و اشکال مختلفی نیز دارد.

ضرورت استفاده از زئولیت در دستگاه اکسیژن ساز این است که، این پودر، میزان اکسیژن بیشتری را برای بیماران فراهم می کند.

اکسیژن ساز یکی از وسایل پزشکی است که وظیفه آن تامین اکسیژن می باشد. وقتی از پودر زئولیت در آن استفاده می شود، میزان اکسیژنی که در نهایت به بیمار می رسد؛ مقدار خلوص بیشتری دارد.

زئولیت برای تغلیظ اکسیژن به دو روش عمل می کند:

  1. جذب فیزیکی: در این روش، زئولیت نیتروژن دارای آب را می گیرد و باعث می شود تا اکسیژن به مسیر خود ادامه دهد. لازم به ذکر است که زئولیت توانایی جذب هر گونه نیتروژن در مقادیر مختلف را داراست.

جلوگیری فضایی: یکی از خواصی که این ماده معدنی دارد، تخلخل های یکنواختی اس که در سطح آن وجود دارد. و این باعث می شود تا نیتروژن از فیلترهای تصفیه عبور نکنند.

 

پس به طور کلی می توان گفت مهم ترین نقش زئولیت اکسیژن ساز، جلوگیری از ورود گاز نیتروژن به آب می باشد.

چگونگی تولید انواع زئولیت اکسیژن ساز صنعتی

چگونگی تولید انواع زئولیت اکسیژن ساز صنعتی زئولیتها مشخصات مثبت فراوانی دارند که در یک کلام باعث شده استفاده از آنها در مصارف متعدد روند رو به رشدی داشته باشد. برای مثال ویژگی جذب موجب جداسازی آسان مولکولهای آب و اکسیژن از گازها شده که نتیجه آن خالص سازی گاز می باشد.
ما در این نوشته قصد داریم تا چگونگی تولید انواع زئولیت اکسیژن ساز صنعتی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. همانطور که می دانید زئولیت ها در تعریف کلی آلومینوسیلیکات هایی هستند که البته ساختار کریستالی آنها بسیار پیچیده می باشد.
در بررسی دقیقتر به این موضوع دست می یابید که این مواد حلقه هایی از یونهای اکسیژن، سیلیکون، آلومینیوم هستند که به هم پیوسته شده و در یک ساختار محکم و پایدار در کنار یکدیگر جای می گیرند. فرمول شیمیایی زئولیتهایی که در دستگاه اکسیژن ساز مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای ست که می تواند بیشترین مقدار از نیتروژن را به خود جذب نماید.
در واقع طبق این فرمول زمانی که نیتروژن به کاتیونهای زئولیت نزدیک شود، دوقطبی القائی تشکیل شده و و نیتروژن جذب می گردد. از آنجایی که زئولیت در فرایند تولید خود، بسیار متخلخل شده است، سطح درونی آن بسیار بزرگ بوده و جذب گاز به راحتی صورت می پذیرد.
زئولیت اکسیژن ساز صنعتی به صورتی ساخته شده که اجازه عبور را تنها به مولکولهای اکسیژن داده و حفره های موجود در آن مانع از گذر نیتروژن خواهند شد. به علاوه طراحی این موارد یکنواختی تخلخل در آن را نشان می دهد که نوعی مزیت عالی برای آن به شمار می رود.

فروش زئولیت اکسیژن ساز صنعتی ایرانی

فروش زئولیت اکسیژن ساز صنعتی ایرانی استفاده از زئولیت اکسیژن ساز صنعتی ایرانی در مصارف کشاورزی یکی از نمونه های کارکرد آن را به ما نشان می دهد. در این شرایط زئولیت این قابلیت را دارد که با آن بتوان زمان مناسب برای افزودن مواد مغزی به گیاه را تشخیص داد.
به غیر از آن صنعت پزشکی هم از این ماده بهره مند بوده و کارایی گسترده آن را برای برخی مصارف در نظر می گیرد.
فروش زئولیت اکسیژن ساز صنعتی در شهرهای مختلف کشومان انجام می شود. در واقع واحدهای مستقر در این باره فعالیت دارند و تعداد آنها نیز به اندازه ای بوده که بتوانند نیاز به این ماده را به صورت گسترده رفع نمایند.

خرید عمده پودر زئولیت اکسیژن ساز

پودر زئولیت اکسیژن ساز

از آنجایی که دستگاه اکسیژن ساز در سه نوع خانگی، پرتابل و بیمارستانی وجود دارد؛ هر کدام برای تغلیظ اکسیژن به پودر زئولیت نیاز دارند.

اما عمده مصرف پودر زئولیت اکسیژن ساز صنعتی، در مراکز پزشکی می باشد.لذا جهت خرید عمده پودر زئولیت اکسیژن ساز صنعتی می توانید مجموعه مفید را انتخاب کرده و ضمن اطلاع از قیمت، مشاوره رایگان بابت خرید بهترین نوع محصول و مقدار موردنیاز محصول نیز دریافت نمایید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.