مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نمایندگی پخش انحصاری زئولیت خوراکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چند دلیل مهم برای استفاده از زئولیت خوراکینقش زئولیت در جیره غذایی دامتاثیر زئولیت بر سلامت بدنمکمل زئولیتی چیست و چه کاربردی دارد؟مزایا و خواص زئولیت کلینوپتیلولیتسایر کابرد های مهم این محصولفروش زئولیت خوراک دام با نازل ترین قیمت

همان طور که می دانید زئولیت خوراکی یک ماده معدنی است که کاربرد های زیادی در صنعت و پزشکی و کشاورزی دارد. زئولیت انواع مختلفی دارد. یعنی شما برای هر فیلد کاری که بخواهید، می توانید نوع مخصوصی از زئولیت را خریداری نمایید.

به عنوان مثال یکی از کاربردهای زئولیت، در تغذیه طیور و دام ها می باشد. همچنین از آن به عنوان زئولیت خوراکی یاد می‌شود.

مجموعه بازرگانی مفید، عرضه کننده انواع زئولیت می‌باشد.جهت اطلاع از قیمت زئولیت خوراکی می‌توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید. زئولیت خوراکی که در مجموعه مفید عرضه می‌گردد کیفیت بالایی دارد. قیمت زئولیت خوراکی و کیفیت آن تضمین شده می‌باشد.

با یکبار استفاده متوجه وجه تمایز زئولیت خوراکی عرضه شده در مجموعه ی مفید، با سایر نمونه های مشابه در بازار خواهید شد.

ازئولیت خوراکی

چند دلیل مهم برای استفاده از زئولیت خوراکی

در ابتدا اشاره کوتاهی به این موضوع خواهیم داشت که اصلا زئولیت چیست؟

زئولیت همان طور که می دانید یک سنگ و ماده معدنی طبیعی است.  این ماده را می توان در معادن برخی کشور ها یافت. ایران نیز یکی از این معادن می باشد. امروزه در عرصه ها و زمینه های متفاوتی از آن بهره می گیرند. از جمله کاربرد هایی که زئولیت در کشورامان دارد در صنعت کشاورزی، دام پروری، صنعت گرمایش، پزشکی و آبزیان است. زئولیت معدنی را می‌توان با توجه به ویژگی هایی که دارد، به دو دسته مختلف تقسیم کرد. زئولیت طبیعی و زئولیت مصنوعی. هر کدام از این نوع زئولیت ها بر اساس خواص فیزیکی و شیمیایی که دارند، در صنایع خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

ساختار و بدنه زئولیت به این شکل است که دارای ساختاری سه بعدی است. منافذی هم در این ساختار دارد. ترکیبات زئولیت شامل سیلیکون، آلومینیوم و یون های اکسیژنی است.

همان طور که در بالا اشاره کردیم، زئولیت کاربردهای فراوانی دارد. اما یک نوع خاصی از این محصول به عنوان زئولیت خوراکی در رشد دام و طیور به کار برده می‌شود. زئولیت خوراکی یکی از انواع زئولیت های طبیعی می‌باشد. این ماده تاثیرات زیادی را در صنعت کشاورزی، هم چنین در رشد و پرورش دام و طیور دارد.

از زئولیت خوراکی، به عنوان یک مکمل غذایی برای دام و طیور استفاده می‌شود. اما نقش زئولیت در غذای دام چه می تواند باشد؟

نقش زئولیت در جیره غذایی دام

ماده معدنی زئولیت که از آلومینو سیلیکات ساخته شده، شبکه ای کریستالی است که شامل اکسیژن و کریستال نیز می‌باشد. دلیل استفاده این ماده در غذای طیور، جذب آمونیاک است. زئولیت با جذب آمونیاک، به دام ها کمک می‌کند تا میل بیشتری به غذا خوردن داشته باشند. این روند باعث می‌شود تا دام ها سریع تر پروار بشوند. هم چنین افزودن کلینو به غذای دام ها باعث می‌شود تا مصرف خوراک تا حد لازم افزایش یابد. با استفاده از پودر کلینو، میزان رشد جوجه ها و بوقلمون ها نیز افزایش می‌یابد.

استفاده از زئولیت خوراکی، فقط به غذای طیور و دام ها محدود نمی‌شود. هچنین از این ماده معدنی سفید رنگ، در شیلات نیز استفاده می‌شود. در غذا و یا حوضچه پرورش ماهی از زئولیت استفاده می‌کنند تا اکسیژن مورد نیاز ماهی ها فراهم شود. چرا که ماهی ها در اواخر رشدشان به اکسیژن بیشتری نیاز دارند. زئولیت اکسیژنی که در هوا وجود دارد را گرفته و به درون آب منتقل می‌کند.

زئولیت خوراکی

تاثیر زئولیت بر سلامت بدن

همان طور که می دانید زئولیت نوعی ماده معدنی و طبیعی است. زمانی که خاکستر و گدازه آتشفشان با آب دریا واکنش نشان می دهند زئولیت ایجاد می‌شود. بنابراین زئولیت متشکل از مجموعه ای از عناصر است چرا که از دل زمین به دست می آید. وقتی زئولیت را مصرف می‌کنید عناصر موجود در زئولیت در بدن از بین نخواهد رفت و باقی می‌ماند.

تنها چیزی که می‌تواند زئولیت را نابود کند. ساختار آن را به هم بریزد گرمای شدید آتش فشان و همچنین اسید هیدرولیک خالص است. این شرایط به هیچ عنوان در بدن انسان وجود ندارد بنابراین زئولیت از بین نخواهد رفت.

باید این نکته را بدانید که به هیچ عنوان زئولیت مایعی وجود نداشته و ندارد. همین ساختار سخت آن است که باعث سم زدایی می‌شود. اگر زئولیت به حالت مایع بود یعنی ساختار قفس مانند آن نابود شده و از بین رفته است. همچین دیگر قابلیت سم زدایی را ندارد. در واقع زئولیت با همان ساختار دست نخورده فقط می‌تواند سم زدایی کند.

مکمل زئولیتی چیست و چه کاربردی دارد؟

مکمل های زئولیتی که به صورت مایع وجود دارند در واقع مقدار بسیار ناچیزی از پودر زئولیت که محلول در آب هست را دارا هستند. که برای سم زدایی، این مقدار ناچیز زئولیت که در مایع وجود دارد کفایت نمی کند. بهترین راه برای مصرف زئولیت به صورت کپسول و یا پودر است. چرا که در این صورت دوز مشخص و بیشتری از زئولیت را به بدن خود وارد خواهید کرد. بدین ترتیب به مقدار مورد نیاز زئولیت برای ضد عفونی دریافت خواهید کرد.

تفاوت اصلی زئولیت با سایر دارو های ضد عفونی کننده این است که محصولات ضد عفونی کننده دارای عوارض جانبی و گاها جبران ناپذیری هستند. چرا که این دارو ها هیچ ارتباطی با سم ها ندارند. لذا یک پیوند بسیار ضعیفی دارند که توانایی محافظت از بدن را ندارند. پس بدین ترتیب می توان این نتیجه را گرفت که زئولیت رابطه مستقیمی با سلامت بدن دارد.

مزایا و خواص زئولیت کلینوپتیلولیت

یکی از خواص زئولیت این است که این ماده معدنی می‌تواند به صورت هوشمندانه تبادل یونی داشته باشد. به عبارت ساده تر می‌توان جدول مندلیف را به آن متصل کرد و آن را وارد بدن کرد. شاید درک این موضوع کمی سخت باشد. بگذارید این گونه بگویم که از زئولیت می‌توان به عنوان یک حامل عناصری که برای بدن لازم و ضروری هستند یاد کنیم. با حمل کردن این عناصر مشکل کمبود آن را در بدن رفع می کند.

این ویژگی منحصر به فرد زئولیت که بسیار شگفت انگیز است را در نظر بگیرید. در کنار این ویژگی زئولیت یک خاصیت دیگر هم دارد آن هم این است که، به خاطر ساختمان کریستالی که دارد مواد شیمیایی اولیه خودش به هیچ عنوان تجزیه نمی‌شود. به خاطر همین ویژگی به زئولیت ترکیب دائمی نیز می توان گفت.

سایر کابرد های مهم این محصول

از دیگر کاربرد هایی که زئولیت دارد این است که مایعات بدن را می‌توان کنترل کند. به همین خاطر است که زئولیت را به عنوان یک داروی ضد اسهال هم می‌شناسند. همچنین از آن برای اختلالات گوارشی بهره می‌برند. پیش از مصرف زئولیت خوراکی حتما، میزان مصرف آن را با نظر پزشک و کارشناس مربوطه تعیین کنید.

زئولیت ها نه تنها برای انسان ها، بلکه برای دام و طیور نیز مفید می باشند. و در صنایع دیگر نیز کاربرد دارند.

 

فروش زئولیت خوراک دام با نازل ترین قیمت

همان طور که در بالا اشاره کردیم، استفاده از زئولیت می تواند اثرات فوق العاده ای در رشد و پرورش حیوانات و آبزیان داشته باشد.

به همین دلیل خرید این محصول برای صاحبان این صنایع پیشنهاد می‌گردد. چرا که علاوه بر رشد دام و طیور و ماهی ها، باعث می‌شود تا مشکلی در سلامتی آن ها روی ندهد. بنابراین بیماری های احتمالی را کاهش می‌دهد.

اگر شما یکی از صاحبان این مشاغل هستید و علاقه مند به این هستید که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. می توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط بگیرید و اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید. مشاوران و متخصصان ما در مجموعه می‌توانند شما را در این زمینه تا رسیدن شما به هدفتان راهنمایی کنند.

مجموعه مفید، مرکز فروش انواع زئولیت می‌باشد. چنان چه قصد خرید محصول را دارید، می‌توانید از طریق راه های ارتباطی، با ما تماس حاصل فرمایید.

زئولیت خوراکی

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.