مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نمایندگی انحصاری فروش زئولیت خوراک طیور

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی مشخصات زئولیت خوراکیزئولیت خوراکی چه مشخصات فیزیکی داردکاربرد های زئولیت به صورت کلی ترخرید عمده زئولیت خوراک دام از تهران
زئولیت خوراک طیور

زئولیت خوراک طیور همان سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت است. در واقع به بیان ساده تر یکی از انواع زئولیت های طبیعی است که برای بهبود روند رشد و سلامت طیور از آن ها استفاده می شود.

زئولیت یه ماده معدنی طبیعی است که در ایران به وفور یافت می شود. معادن متعددی در سراسر کشور وجود دارد که به عنوان تامین کننده های اصلی این محصول می باشند.

با توجه به این که صادرات زئولیت خوراکی از ایران با وصعت بالایی صورت می گیرد، بر خود واجب دیدم تا این محصول را بیش تر از این که روانه کشور های پیش رفته و صنعتی کنیم؛ در کشور خود به مصرف انبوه برسانیم.

از همین رو برای آشنایی بیش تر با این محصول و مزایا و کاربرد هایش با ما همراه باشید.

معرفی مشخصات زئولیت خوراکی

زئولیت خوراک طیور

با توجه به این که در کشور ما هنوز استفاده از زئولیت خوراکی به سطح دلخواه نرسیده است، می توان این برداشت را کرد که شناخت کمی نسبت به این ماده معدنی در بین عموم مردم وجود دارد.

زئولیت در دو نوع زئولیت طبیعی و زئولیت مصنوعی موجود است. زئولیت مورد استفاده برای غذای طیور از نوع زئولیت طبیعی است.

در واقع ساختمان بدنی زئولیت خوراک طیور به صورت کریستالی است؛ همچنین دارای تخلخل هایی در ساختار و بدنه آن می باشد.

این ماده می تواند به مانند یک اسفنج جاذب باشد و اقدام به جذب نماید. این ماده معدنی دارای خاصیت های فیزیکی و شیمیایی است که در نهایت منجر به کارایی بالای آن در غذا و رژیم غذایی طیور می شود.

از زئولیت خوراک طیور می توان به عنوان یک ماده دفع کننده برای سموم قارچی استفاد نمود.

زئولیت خوراکی چه مشخصات فیزیکی دارد

این محصول دارای قدرت جذب بالایی است و می تواند تا حد قابل توجهی آب گیری داشته باشد. به دلیل وجود حفره ها و تخلخل زیاد در ساختار آن مواد سمی به راحتی جذب می شوند.

ساختان مولکولی آن بسیار پایدار است. در برخی مواقع از زئولیت خوراک طیور به عنوان کاتالیزور و تسریع کننده واکنش های شیمیایی استفاده می شود.

کاربرد های زئولیت به صورت کلی تر

زئولیت خوراکی

مهم ترین کاربرد زئولیت خوراکی را می توانیم جلوگیری از مسمومیت های قارچی و هم چنین کمک به درمان آن ها بدانیم. همچنین این ماده معدنی باعث کاهش آمونیاک در سالن های پرورش می شود، به نحوی که مرغدار بخصوص در طیوری که در سن ۵ هفتگی به بعد قرار دارند می تواند با استفاده از پاشیدن زئولیت بر روی بستر طیور از بروز مسمومیت ناشی از آمونیاک و همچنین مساعد شدن زمینه بروز بیماریهای عفونی تنفسی در طیور جلوگیری نماید.

زئولیت از سختی آب آشامیدنی برای طیور میکاهد و آن را مناسب برای استفاده می کند. زئولیت خوراک طیور می تواند به صورت قابل ملاحظه ای بر روی رشد بهتر و سریع تر طیور تاثر گذار باشد.

خرید عمده زئولیت خوراک دام از تهران

در واقع وقتی از زئولیت در رژیم غذایی پرنده بهره برده می شود، زئولیت خوراک طیور طی اقدامی میل پرنده به خوردن بیش تر غذا را افزایش می دهد، در نتیجه با مصرف بیش تر خوراک و غذا در آن، رشد و پروار شدن ان با سرعت بالایی رخ می دهد.

همچنین این ماده معدنی تاثیر بسزایی بر روی سلامت و کیفیت بهتر تخم مرغ و گوشت مرع ها می شود.

ما به عنوان یکی از شرکت های پخش مستقیم زئولیت طبیعی و مصنوعی؛ می توانیم این محصول را به صورت عمده در هر حجمی که مورد نیاز شما باشد به دست شما برسانیم.

ضمن این که خرید عمده زئولیت خوراک دام از تهران و سایر شهر ها تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر است. در واقع شما می توانید با تماس از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت سفارش خود را به ثبت برسانید.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.