مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نحوه پیدا کردن قیمت هر تن زئولیت در بازار ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت انواع زئولیت در بازار بصورت تنیمراکز خرید و فروش زئولیت با قیمت ارزانفروشنده انواع زئولیت درجه یک در بازاراطلاع از قیمت هر تن زئولیت به صورت آنلاینکارخانه تولید انواع زئولیت در کشورنرخ جهانی زئولیت و طریقه اطلاع از آنتشخیص مرغوب بودن انواع زئولیت ها از یکدیگرطریقه استفاده از زئولیت برای تصفیه آب

اگر بخواهیم به یکی از مواد معدنی که در بسیاری از صنایع تولیدی ما نقش اساسی ایفا می کند و توسط آن محصولات فراوانی تولید کرده و روانه بازار می کنند، مطمئناً به نام زئولیت اشاره خواهیم نمود؛ نحوه پیدا کردن قیمت هر تن زئولیت در بازار ایران بسیار ساده است، کافی ست به سایت های معتبر اینترنتی که در مورد فروش آن به فعالیت مشغول هستند سر زده و از کارشناسان فعال این سایت ها اطلاعات جامع و کاملی در مورد زئولیت به دست آورید.

نحوه پیدا کردن قیمت هر تن زئولیت در بازار ایران

قیمت انواع زئولیت در بازار بصورت تنی

قیمت انواع زئولیت در بازار بصورت تنیصنایع مختلفی مانند صنعت کشاورزی، نفت و گاز و همچنین محیط زیست از زئولیت به صورت گسترده استفاده می نمایند و بر مبنای نیاز خود باید آن را به صورت تُنی تهیه کنند؛ اگر شما نیز از صاحبان این صنایع هستید و می خواهید در مورد قیمت هر کیلو زئولیت در بازار بصورت تنی اطلاعات جامع و کاملی به دست آورید، می توانید از طریق کارشناسانی که در سایت های اینترنتی به فعالیت مشغول هستند اطلاعات جامع و کاملی در این زمینه دریافت کرده و سپس سفارش خود را ثبت کنید.
شایان ذکر است که در جهان انواع مختلفی از زئولیت ها وجود دارند و تنها 9 نوع آن به وفور در طبیعت یافت می شوند، که تمامی این 9 گونه، دارای خواص فیزیکی و شیمایی منحصر به فرد خود هستند و متخصصین بر مبنای همین ویژگی ها قیمت زئولیت را مشخص می کنند.
معمولاً زئولیت ها به دو دسته رسوبی و آتشفشانی تقسیم بندی می شوند و کارشناسان عقیده دارند مقدار سلسیوم نسبت به آلومینیوم در زئولیت های رسوبی بیشتر از نوع آتشفشانی آن می باشد.
اکثر زئولیت هایی که در سراسر جهان یافت می شوند از نوع آشتفشانی هستند، اما زئولیت های معادن کشورمان از نوع رسوبی می باشند.

مراکز خرید و فروش زئولیت با قیمت ارزان

مراکز خرید و فروش زئولیت با قیمت ارزانزئولیت ماده ای معدنی ست به رنگ سفید و بدون هیچ بویی که مدت هاست دانشمندان به کاربردهای گسترده آن در صنایع مختلف پی برده اند و به همین سبب خرید و فروش آن در میان کارخانجات و صنایع تولید کننده بسیاری از مواد ضروری و مورد نیاز انسان ها رونق خاصی دارد؛ یکی از بزرگترین مراکزی که زئولیت مرغوب را با قیمت ارزان و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می نماید، از طریق سایت های اینترنتی به فعالیت مشغول هستند و همواره در حال خدمات رسانی به مشتریان خود می باشند.

شاید بتوان گفت کاربرد زئولیت در کشاورزی نسبت به دیگر صنایع بیشتر می باشد؛ در این قسمت به برخی از این کابردها اشاره می کنیم:

 • زئولیت برای تولید کودهای شیمایی به کار می رود، به سبب این که می تواند تبادلات کاتیونی و حاصلخیزی خاک را افزایش داده و موجب بهبود رشد گیاهان و بذرها شود.
 • باعث جذب بیشتر آب و رطوبت در خاک می شود و کمک می کند که خاک های کشاورزی همواره از رطوبت مورد نیاز خود برخوردار باشند و بذرها بتوانند به خوبی در آن ها رشد نمایند.
 • زئولیت می تواند در کنترل بو کودهای شیمایی و سایر عوامل موجود در خاک که ممکن است بوی نامطبوعی داشته باشند موثر واقع شود.
 • در گلخانه های بسیاری از آن برای پرورش انواع میوه ها، گل ها و سبزیجات استفاده می کنند.
 • خاک بسیاری از چمن ها توسط زئولیت اصطلاح می گردد.

فروشنده انواع زئولیت درجه یک در بازار

فروشنده انواع زئولیت درجه یک در بازاراصفهان یکی از شهرهای مهم کشورمان است که در آن کشاورزی از رونق فراوانی برخوردار است، همچنین صنایع بسیاری نیز در این کلان شهر ایران به فعالیت مشغول هستند و بسیاری از محصولات مورد نیاز انسان را تولید کرده و در دسترس آن ها می گذارند؛ بنابراین می توان گفت استفاده از زئولیت نیز مانند سایر مواد معدنی پر کاربرد، در صنایع این شهر بسیار متداول است.
به همین سبب بسیاری از سایت های معتبر فعال در فضای آنلاین، به خوبی می دانند که فروش زئولیت اصفهان یکی از ضروریات مهم برای این صنایع به شمار می رود، بنابراین به عنوان فروشنده انواع زئولیت درجه یک در بازار فعالیت خود را آغاز کرده اند و بهترین نوع این محصول را در دسترس صنایع مختلف قرار می دهند.
همانگونه که اشاره شد این ماده صنعتی بسیار با ارزش، در دل معادن یافت می شود و سپس توسط کارخانجاتی که در زمینه تولیدات زئولیت به فعالیت مشغول هستند، آماده استفاده شده و به بازار ارائه می گردند.

اطلاع از قیمت هر تن زئولیت به صورت آنلاین

اطلاع از قیمت هر تن زئولیت به صورت آنلاینیک خریدار زئولیت به خوبی از این موضوع اطلاع دارد که سایت های اینترنتی معتبر، بزرگترین مراکز فروش زئولیت در کشورمان هستند که می توان از طریق آن ها هر مقدار از این ماده با ارزش را سفارش داد و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمود؛ آن ها در بسیاری از مواقع برای اطلاع از قیمت هر تن زئولیت به فروشگاه های اینترنتی که به صورت آنلاین به فعالیت مشغول هستند مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات مورد نیاز خود، اقدام به سفارش آن می نمایند.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که بخش مهمی از این ماده معدنی به عنوان زئولیت تصفیه آب در این مراکز به فروش می رسد؛ در واقع می توان گفت چون این ماده قدرت از بین بردن تمامی یون های سنگین موجود در آب را دارد و همچنین می تواند بسیاری از آلودگی های موجود در آن را برطرف کرده و از بین ببرد، به همین سبب، بسیاری از شرکت هایی که در زمینه حفاظت از محیط زیست و یا تصفیه آب های شهری به فعالیت مشغول هستند از زئولیت برای از بین بردن تمامی ذرات ناخالصی موجود در آب بهره گرفته و به نتایج چشمگیری دست پیدا می کنند.
حتی کسانی که در زمینه پرورش ماهی و انواع آبزیان در عرصه کسب و کار حضور دارند، برای از بین بردن آمونیاکی که ممکن است در استخر پرورش ماهی ها جمع شده و زندگی آبزیان را به خطر اندازد، از زئولیت استفاده می کنند و به این صورت سلامتی و بهداشت آب استخر را تامین می نمایند.
البته به جز مراکز پرورش آبزیان، فروشگاه هایی که آکواریوم های بزرگ دارند نیز برای سالم نمودن آب مورد استفاده ماهیان زینتی از این ماده که با نام زئولیت آکواریوم در بازار به فروش می رسد بهره می گیرند.

کارخانه تولید انواع زئولیت در کشور

کارخانه تولید انواع زئولیت در کشورخوشبختانه در کشورمان مراکز معتبری وجود دارند که می توان از آن ها به عنوان کارخانه تولید انواع زئولیت در کشور نام برد و از تولیدات بسیار عالی و مرغوب آن ها استفاده کرد؛ این کارخانجات مواد مورد نیاز خود را از معادن استخرج کرده و سپس شروع به انجام تغییرات شیمایی روی آن می نمایند، ناخالصی های موجود در آن را جدا کرده و در برخی از موارد آن را با ترکیب های دیگر مخلوط کرده و به صنایع مختلف ارائه می نمایند.

یکی از صنایعی که این ماده در تولید محصولات آن ها نقش مهمی را ایفا می نماید، تولید دارو ست و در کل می توان گفت سال هاست که متخصصان به کاربرد زئولیت در پزشکی پی برده اند و از آن برای تولید داروهای مختلف بهره می برند.
اگر بخواهیم به برخی از این کاربردها اشاره کنیم، باید از موارد زیر نام ببریم:

 • در تولید انواع داروهای ضد سرطان به کار می رود.
 • وجود آن در ساختار داروها می تواند انواع فلزات سنگین و سموم را از بدن دفع نماید.
 • عملکرد سیستم ایمنی بدن را بالا می برد.
 • سطح انرژی و میزان اکسیژن بدن را افزایش می دهد.

شایان ذکر است که بسیاری از صنایعی که در زمینه تولید انواع خمیر دندان به فعالیت مشغول هستند، از این ماده معدنی با ارزش و پر کاربرد بهره گرفته و توسط آن خمیر دندان های تولید شده خود را جلا داده و بر زیبایی و درخشندگی آن می افزایند.

نرخ جهانی زئولیت و طریقه اطلاع از آن

نرخ جهانی زئولیت و طریقه اطلاع از آنزمانی که به یکی از سایت های معتبر اینترنتی برای خرید زئولیت با کیفیت مراجعه می کنید، نه تنها می توانید بهترین نوع این محصول را با قیمت مناسب سفارش دهید، بلکه این سایت ها اطلاعات جامع و کاملی در مورد نرخ و قیمت جهانی زئولیت و طریقه اطلاع از آن در اختیار شما قرار می دهند و به شما کمک می کنند که از اخبار لحظه ای قیمت این محصول و کاربردهای آن به خوبی مطلع شده و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

ساختمان زئولیت بلوری می باشد و در زمان بی آبی نیز کاملاً پایدار باقی مانده و ساختمان طبیعی خود را حفظ می کند؛ البته در زبان یونانی به زئولیت سنگ جوشان گفته می شود و این موضوع به سبب آن است که با قرار گرفتن در برابر فوتک کانی شناسی گرم می شود و سپس آب موجود در آن به صورت بخار از آن خارج می گردد و یک منظره زیبا و جذاب مانند جوشیدن آب به وجود می آورد.
زئولیت ها معمولاً در دریاچه هایی که ساختار آن ها قلیایی و نمکی است و همچنین در میان آب های زیر زمینی به وفور یافت می شوند؛ البته ذکر این نکته نیز ضروری ست که در خاک هایی که در سطوح عمیق دریا قرار دارند هم می توان مقادیر زیادی از این ماده با ارزش را یافت.

تشخیص مرغوب بودن انواع زئولیت ها از یکدیگر

تشخیص مرغوب بودن انواع زئولیت ها از یکدیگرمعمولاً زئولیت ها دارای ساختاری مشابه هستند و تشخیص مرغوب بودن انواع آن ها از یکدیگر کاری بسیار سخت و تخصصی می باشد؛ به همین سبب کسانی که قصد تهیه این ماده را دارند، همواره به مراکز فروش زئولیت درجه یک مراجعه نموده و سعی می کنند از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهند.
به عنوان مثال برخی از ناخالصی هایی که ممکن است در 
زئولیت مشاهده شود عبارتند از:

 • گچ
 • آهک
 • خاک رس
 • نمک
 • سولفات سدیم
 • سلیس

یکی از مهم ترین وظایفی که تمامی کارخانجات و صنایع تولید کننده این ماده شیمایی بر عهده دارند این است که بتوانند به بهترین شکل ممکن این ناخالصی ها را از بین برده و آن را با کیفیت تمام به مشتریان خود ارائه نمایند؛ هر چند ممکن است در برخی از شرایط بتوان زئولیت را تا میزان 60 درصد به خلوص رساند، اما این مقدار هم در قیاس با زئولیت هایی که به میزان 80 درصد در خود ناخالصی دارند بسیار بهتر است؛ همچنین قیمت خاک زئولیت با توجه به میزان خلوص آن می تواند کم و زیاد شود.

هر چند ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بگوییم برخی از سایت های اینترنتی که این روزها در فضای آنلاین به فعالیت مشغول هستند، تمام تلاش خود را به کار برده اند که نوع مرغوب این مواد را تهیه کرده و در دسترس مشتریان خود قرار داده و به این صورت رضایت خاطر آن ها را جلب نمایند.

زئولیت ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از مهم ترین آن ها “y” می باشد؛ شاید شما نیز این اسم را شنیده باشید و برایتان این سوال به وجود آمده باشد که زئولیت y چیست؟
در پاسخ باید به این نکته اشاره کنیم که این ماده دارای یک ساختار سه بعدی ست و از آن در تولید بسیاری از صنایع شیمایی و به عنوان کاتالیزور بهره گرفته می شود، چرا که در دمای بالا، مقاومت بسیار خوبی داشته و می تواند پایداری خود را حفظ کند.


طریقه استفاده از زئولیت برای تصفیه آب

طریقه استفاده از زئولیت برای تصفیه آبهمانگونه که اشاره شده یکی از کاربردهای اصلی زئولیت برای تصفیه آب می باشد؛ چرا که این ماده می تواند بسیاری از فلزات سنگین، گازهایی مانند نیتروژن و بسیاری دیگر از ترکیبات مضر آب را از بین برده و آن را سالم و بهداشتی نماید.
از 
زئولیت برای تصفیه فاضلاب های شهری و صنعتی نیز استفاده های فراوانی می شود و بسیاری از آلودگی های موجود در آن ها را به خوبی برطرف نموده و به مرحله تصفیه می رسانند.
حتی گاهی اوقات که سطح آب دریاها با استفاده از نفت آلوده می شود و زندگی آبزیان را به خطر می اندازد، می توان از این ماده شگفت انگیز و با ارزش استفاده کرد و آب آن قسمت از دریا را به خوبی تصفیه و پاکسازی نمود.

فروش انواع زئولیت در صنایعی که به تولید مواد شیمایی مشغول هستند نیز از رونق خاصی برخوردار است؛ چرا که این ماده به صورت طبیعی می تواند قدرت پاک کنندگی بسیاری را در این شوینده ها به وجود آورد.
معمولاً کارخانجات تولید این مواد برای این که بتوانند قدرت پاک کنندگی محصولات خود را افزایش دهند از ماده ای به نام S.T.P.P بهره می گیرند؛ این ماده با وجود دارا بودن قدرت بسیار زیاد، اما می تواند برای محیط زیست آسیب زا باشد و زمانی که از طریق آب وارد چرخه محیط زیست می شود می تواند خسارات جبران ناپذیری را به وجود آورد.
اما 
زئولیت به عنوان یک ماده معدنی با ارزش، می تواند جایگزین بسیار موثری برای ماده ذکر شده باشد و نه تنها توانایی پاک کنندگی انواع شوینده را افزایش دهد، بلکه بدون کمترین آسیبی به طبیعت و محیط زیست، به کار خود ادامه دهد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.