مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مصرف زئولیت خوراک دام چگونه منجر به سود دامدار می شود؟

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد های دیگر زئولیت کلینوپتیلولیتمراکز خرید زئولیت خوراک دام و طیور با کیفیت بالا

 

یکی دیگر از کاربرد هایی که زئولیت دارد، استفاده ی آن در بخش دامداری می باشد. زئولیت می تواند در این صنعت نیز سودآوری داشته باشد. استفاده از زئولیت خوراک دام برای دامداران مساوی است با سود زیاد. حتی می توان گفت که زئولیت خوراک دام از ضرر های احتمالی ناشی از تلفات و بیماری دام ها نیز جلوگیری می کند.

در خارج از کشور آزمایش های زیادی انجام شده که نشان از تاثیرات مثبت و فوق العاده زئولیت بر روی دام ها دارد. زئولیت خوراک دام می تواند به عنوان یک مکمل غذایی برای همه ی دام ها استفاده گردد.

زئولیت خوراک دام موجب می شود که وزن گیری دام ها بهبود پیدا کند و هم چنین برابر است با افزایش وزن دام ها. این زئولیت ها موجب می شود که بازده مواد خوراکی بر روی دام های در حال رشد افزایش پیدا کند. از کاربرد های خوب دیگری که زئولیت بر روی دام ها دارد، بهبود هضم خوراک دام می باشد.

زئولیت خوراک دام برای گاو های شیری تاثیرات فوق العاده ای دارد که مساویست با سود بیشتر دامداران. این ماده معدنی مفید موجب می شود که شیر گاو بیشتر شده و هم چنین چربی ان هم افزایش پیدا کند. هم چنین ترکیبات آلوده از شیر ها تا حدقابل قبولی کاهش پیدا می کند. زئولیت موجب می شود که مواد سمی و فلزات سنگین به بدن دام ها ورود پیدا نکند.

زئولیت خوراک دام برای دام های پرواری و گوسفند و بز نیست مفید است. به علاوه این که آن ها را از بیماری ها روده ای و اسهال در امان نگه می دارد؛ موجب می شود که آن ها رشد بهتری هم داشته باشند. در طعم گوشت و کیفیت گوشت آن ها نیز تاثیر می گذارد.

تمامی این موارد موجب می شوند که دام ها رشد بهتری داشته باشند و در نتیجه این عمل برابر است با سود بیشتر برای دامدار.

یعنی دامدار با خرید زئولیت خوراک دام، که یک ماده ارزان قیمت است؛ می تواند سود خود را تا چندین برابر افزایش دهد.

ساده ترین راهکاری برای افزایش درآمد دامداران وجود دارد.

البته زئولیت خوراک دام تاثیر دیگری در دامداری دارد. و آن استفاده به عنوان یک ماده برای از بین بردن بوی بد مدفوع و جذب رطوبت بستر دام ها می باشد. زئولیت خوراک دام موجب می شود که مدفوع خشکی تولید گردد. و همچنین اطراف دام ها از وجود و حضور حشرات مزاحم خالی خواهد بود.

زئولیت خوراک دام، از نوع زئولیت طبیعی می باشد. زئولیت طبیعی به نام کلینوپتیلولیت با خلوص بالا. این محصول علاوه بر این که برای دام ها مفید است؛ قابل استفاده در حوزه های دیگر نیز می باشد.

کاربرد های دیگر زئولیت کلینوپتیلولیت

زئولیت کلینوپتیلولیت را می توان هم به عنوان زئولیت خوراک دام و هم به عنوان زئولیت خوراک طیور استفاده کرد. این ماده در مرغداری ها نیز سودمند خواهد بود.

زئولیت موجب می شود که طیور نیز وزن گیری خوبی داشته باشند. تاثیر زئولیت بر مرغ های تخم گذار برابر است با تولید تخم دو زرده با احتمال بالا. تخم مرغ تولیدی پوسته مقاومتری دارد و ماده داخلی نیز کیفیت بهتری خواهد داشت. همچنین این ماده بر طعم گوشت مرغ و سلامت و مقاومت استخوان های مرغ هم تاثیر گذار است.

مراکز خرید زئولیت خوراک دام و طیور با کیفیت بالا

با وجود مزایا و ویژگی هایی که زئولیت خوراک دام و طیور دارد؛ دامداران و کشاورزانی که قصد خرید این محصول را دارند، می توانند به صورت تلفنی سفارش خود را در مجموعه ی مفید ثبت کنند. زئولیت خوراک دام و طیور در مجموعه ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کننده می رسد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.