مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز فروش زئولیت کشاورزی و باغبانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مزایای استفاده از زئولیت در کشاورزی و باغبانیافزایش جذب آب با زئولیتتاثیر زئولیت بر ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی خاک و حاصلخیزی خاکمخلوط خاک زئولیت با کود شیمیایی و حیوانیتنظیم PH خاک های اسیدی با زئولیتقیمت هر کیلو زئولیت کشاورزی

 

شرکت بازرگانی مفید، فروشنده مواد معدنی، زئولیت کشاورزی و باغبانی را با بالاترین کیفیت از معادن تهیه کرده و آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.با خرید زئولیت کشاورزی و باغبانی، تاثیرات شگرف این ماده را مشاهده خواهید کرد. این ماده موجب می شود که شرایط خاک بهبود پیدا کرده و محصولات ارگانیک تولید گردد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت زئولیت کشاورزی می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل کنید. راه های ارتباطی ما با شما در سایت درج شده است. با یک تماس از موجودی محصول و هم چنین قیمت زئولیت کشاورزی و باغبانی مطلع شده و سفارش خود را نیز ثبت کنید.

زئولیت کشاورزی ارزان

 

مزایای استفاده از زئولیت در کشاورزی و باغبانی

زئولیت کشاورزی برای بهبود کیفیت خاک هایی که ضعیف هستند و هم چنین بافت سبکی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت کشاورزی کاربرد های فراوانی دارد و برای استفاده در کشت های گلدانی مورد استفاده قرار می گیرد. با اضافه کردن زئولیت به خاک کشاورزی و بستر و محیط های کشت، محصولات باغبانی کارایی زیادی پیدا کرده و مصرف آب کاهش پیدا می کند. دیگر تاثیری که زئولیت کشاورزی دارد، افزایش راندمان کودهای شیمیایی می باشد. با مصرف زئولیت میزان آبشویی کود های شیمیایی مانند کودهای آمونیومی و نیتراتی هم کاهش پیدا می کند. همین عامل موجب می شود که خطرات زیست محیطی کاهش پیدا کرده و تا حدی محصولات ارگانیک تولید شود.

افزایش جذب آب با زئولیت

زئولیت دارای منافذ ریز و یکنواخت می باشد و می تواند حدود ۶۵ درصد از وزن خود را آب جذب کند. این ماده تخلخل بالایی دارد و می تواند رطوبت موجود را در خود نگهداری کند و در زمان لازم آن را در اختیار ریشه گیاه قرار دهد. برخلاف سایر بهبود دهنده های خاک، زئولیت سریعا در خاک تجزیه نمی شود. زئولیت در خاک باقی می ماند و مواد مغذی خاک را بهبود می بخشد.

بنابر این استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود که در مصرف آب و کود صرفه جویی گردد.

 

تاثیر زئولیت بر ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی خاک و حاصلخیزی خاک

زئولیتی که در کشاورزی استفاده می شود، زئولیت طبیعی می باشد. زئولیت برای بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی و میکروبی خاک به کار می رود. این ماده معدنی می تواند خواص خاک را افزایش دهد. مهم ترین خصوصیتی که زئولیت ها دارند و می توان از این خصوصیت برای بهبود ویژگی خاک به کار برد؛ ظرفیت تبادل کاتیونی بالا و تخلخل بالا زئولیت می باشد.

زئولیت بنابر خصوصیات فیزیکی و شیمیایی که دارد، می تواند موجب حاصلخیزی خاک های اصلاح شده باشد. بهبود شرایط خاک و تقویت و رشد و نمو گیاهان به دلیل همین خواص زئولیت ها می باشد.

 

مخلوط خاک زئولیت با کود شیمیایی و حیوانی

زئولیت ها به تنهایی نمی توانند به عنوان کود مصرف شوند. و لازم است برای این که مواد غذایی را به گیاه برسانند، با یک ماده دیگر ترکیب شوند. ترکیب زئولیت با کودشیمیایی یا حیوانی موجب می شود که عناصر غذایی غنی در اختیار گیاه قرار بگیرد.

افزودن زئولیت موجب می شود که غلظت نیتروژن، کلسیم و پتاسیم و منیزیم افزایش پیدا کند.

تنظیم PH خاک های اسیدی با زئولیت

تنظیم ph خاک های اسیدی، از دیگر مزایای استفاده از زئولیت می باشد. کاهش PH خاک موجب می شود که  تحریک پذیزی و غلظت بیش از حد مجاز عناصری مانند آلومینیوم، منگنز و سرب افزایش پیدا کرده و در ادامه حاصلخیزی خاک هم کاهش پیدا کند.

 

قیمت هر کیلو زئولیت کشاورزی

زئولیت کشاورزی درجه یک

بهترین راهی که برای خرید زئولیت کشاورزی و باغبانی در پایین ترین قیمت ممکن وجود دارد؛ خرید عمده زئولیت کشاورزی می باشد. هم چنین خرید بدون واسطه این محصول از کارخانجات موجب می شود که قیمت پایین تری را پرداخت کنید.

شرکت بازرگانی مفید، از جمله مراکزی است که زئولیت ها را به صورت مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

قیمت هر کیلو زئولیت کشاورزی را می توانید با یک تلفن، از ما جویا شوید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان هم می توانید با ما در تماس باشید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.