مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز فروش زئولیت دامی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت دامیتاثیر مثبت زئولیت دامی بر روی دام ها

هزینه های سنگین دامپروری و شرایط سختی که برای پرورش دام ها وجود دارد؛ موجب شده تا دامدار ها به فکر تغییر در مسیر پرورش دام ها باشند. برای این که دام ها رشد بهتری داشته باشند و تلفات آن ها در هر دوره کمتر شود، راهکار ارزان و البته موثری وجود دارد.

استفاده از زئولیت دامی موجب می شود تا دام ها رشد و پرورش بهتری داشته باشند. زئولیت دامی را می توانید به صورت غیر حضوری و با قیمت به صرفه از مجموعه ی مفید خریداری کنید.

آشنایی با زئولیت دامی

هنوز در ایران مصرف زئولیت دامی نهادینه نشده است و خیلی از دامداران از مزایای این ماده با ارزش خبر ندارند. اما تاثیری که این ماده در پرورش و رشد دام ها دارد؛ غیر قابل انکار است.

زئولیت یک ماده معدنی است. این ماده ساختار متخلخل گونه ای دارد. یکسری حفره های ریز و یکنواختی که در زئولیت وجود دارد موجب شده تا این ماده کاربردی به نظر برسد. و البته این ویژگی باعث شده تا کاربردهای این ماده زیاد شود. یکی دیگر از دلایلی که موجب شده تا استفاده از این ماده زیاد شود؛ جاذب بودن و ظرفیت بالای آن است.

زئولیت را می توان با کود ترکیب کرد و به خورد دام ها داد. هر نوع دامی مجاز به مصرف زئولیت خواهد بود. اما میزان مصرف بهتر است با نظر کارشناس هماهنگ گردد. لازم به ذکر است که زئولیتی که در غذای دام ها استفاده می گردد، زئولیت طبیعی و از نوع کلینوپتیلولیت می باشد. کلینوپتیلولیت باید درصد خلوص بالایی داشته باشد تا بتواند عملکرد لازم را برجای بگذارد.

بنابر این توجه داشته باشید که زئولیت دامی را از مراکز معتبر خریداری کنید. برای خرید زئولیت دامی کلینوپتیلولیت با ما تماس بگیرید.

البته زئولیت را می توان در غذای طیور نیز اضافه کرد. تاثیراتی که زئولیت بر روی طیور و پرنده ها می گذارد، نیز غیر قابل انکار می باشد. زئولیت در صورتی که مداوم و مستمر و به اندازه ی صحیح استفاده شود؛ می تواند ماده ای بسیار مفید تلقی شود.

تاثیر مثبت زئولیت دامی بر روی دام ها

از انجایی که انسان ها، حجم عظیمی از پروتئین مورد نیاز خود را از دام ها می گیرند، بنابر این لازم است که دامداران به تغذیه و پرورش دام ها توجه کنند. سالانه هزینه های زیادی برای خوراک دام ها مصرف می شود. برای استفاده بهینه و افزایش عملکرد خوراک دام ها، افزودن زئولیت اهمیت زیادی دارد.

زئولیت دامی موجب می شود تا غذای دام ها بازدهی بهتری برای آن ها داشته باشد. استفاده از زئولیت هم چنین موجب می شود که آن ها از بیماری هایی مانند اسهال و بیماری های روده ای در امان بمانند. عملیات هضم و گوارش غذا برای دام ها بهتر انجام می گیرد. در این صورت گاز آمونیاک کمتری هم در شکمبه ی آن ها ایجاد خواهد شد.

همان طور که گفتیم زئولیت دامی برای همه ی دام ها می تواند مفید باشد. استفاده از زئولیت دامی در خوراک دام های پرورای به رشد بهتر آن ها کمک می کند. و موجب می شود تا آن ها علاوه بر مصرف کمتر غذا، رشد بهتری داشته باشند.

زئولیت دامی در خوراک دام های شیری، کیفیت و درصد چربی شیر آن ها را افزایش می دهد. هم چنین طبق ازمایش های انجام شده، آلودگی موجود در شیر نیز کاهش پیدا کرده است.

زئولیت را می توان به غذای گوساله های جوان، گوسفند و بره ها نیز اضافه کرد و از تاثیرات شگفت آن بهره برد.

نکته ی دیگر در مورد روش مصرف زئولیت ها، استفاده از آن ها در بستر دام ها می باشد. که به حذف بو و خشک کردن مدفوع آن ها کمک می کنند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.