مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چهار ویژگی سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتیقیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی به عنوان بهترین و خالص ترین سنگ زئولیت اکسیژن ساز محسوب می شود که در جهان جایگاه ویژه ای دارد و اکثر بیمارستان ها برای فراهم کردن اکسیژن بیشتر برای بیماران خود از این سنگ در دستگاه اکسیژن ساز استفاده می‌ کنند. با توجه به نقش مهم این سنگ در حوزه درمانی مرکز خرید سنگ زئولیت صادراتی هنگام تامین کردن این محصولات با گستره عظیمی از متقاضیان مواجه می‌ شود و به روش‌ های مختلف این سنگ را عرضه می کند.

مرکز خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی

چهار ویژگی سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی

چهار ویژگی سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی زئولیت مرغوب کلینو پتیلولیت به عنوان بهترین زئولیت برای استفاده در دستگاه اکسیژن ساز محسوب می‌ شود و کیفیت بالای این سنگ باعث شده است که به عنوان زئولیت صادراتی در نظر گرفته شود. همان طور که می دانید محصولاتی که به عنوان محصولات صادراتی در نظر گرفته می‌ شوند از لحاظ کیفیت در بالاترین درجه قرار می‌ گیرند. چرا که این محصولات معرف کشور سازنده آن هستند و باید موجب حفظ آبروی آن کشور شوند.

در نتیجه می‌توان گفت سنگ های زئولیت صادراتی در ایران و جهان به میزان بالایی به فروش می رسند و بهترین سنگ زئولیت صادراتی دارای چهار ویژگی منحصر به فرد است که با توجه به این ویژگی‌ ها می‌توان به کیفیت آن ها پی برد.

  • اولین ویژگی سنگ زئولیت صادراتی این است که در ساختار آن نباید مواد افزودنی مانند آهک و گچ وجود داشته باشد. چرا که آهک و گچ در تماس با رطوبت تمام تخلخل موجود در زئولیت را از بین می برند. در نتیجه زئولیت نمی‌ تواند نیتروژن موجود در فضا را به خود جذب کند و عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش نمی گذارد.
  • رنگ زئولیت صادراتی نیز دومین ویژگی است که میزان کیفیت این سنگ معدنی را نشان می‌ دهد. بهترین زئولیت های صادراتی دارای رنگ شفاف هستند و میزان شفافیت آن ها نشان دهنده کیفیت شان است.
  • درصد خلوص زئولیت صادراتی یکی دیگر از ویژگی هایی است که به آن توجه می شود. چرا که اگر زئولیت خالص نباشد نمی تواند عملکرد مطلوبی را از خود به انجام برساند.
  • یک سنگ زئولیت صادراتی که کیفیت منحصر به فردی دارد میزان تخلخل موجود در سطح آن متناسب است. یعنی حفره های آن نه آنقدر کم است که نتوانند نیتروژن هوا را به طور کامل به خود جذب کنند و نیز نه آن قدر تخلخل های آن زیاد و بزرگ هستند که نتوانند از انتشار نیتروژن به محیط بیرون جلوگیری کنند.

قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب

قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب قیمت سنگ زئولیت در بازار متفاوت است و عوامل مختلفی بر روی افزایش یا کاهش ارزش این سنگ‌ معدنی تاثیر می گذارند. اما در یک نگاه کلی میزان کیفیت و درصد خلوص سنگ زئولیت به طور مستقیم با قیمت این سنگ رابطه دارد. هر چه قدر این سنگ خالص تر باشد از میزان مرغوبیت بیشتری بهره مند شده و به دنبال آن قیمتش افزوده می شود.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.