مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 2 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز تولید مولکولارسیو 3a در شیراز

آنچه در این مقاله میخوانید...

همه چیز درباره مولکولارسیو 3aخرید مولکولارسیو شیراز به قیمت کارخانه

زئولیت ها دو گونه اند که یکی طبیعی بوده و با استخراج از معادن به دست می آیند. این محصولات به صورت قله ای سنگ های بزرگ و ریز گرانولی  پودری ارائه می شوند. اما گونه دیگر مصنوعی بوده و به نحوی تولید می شود. اما مواد سازنده زئولیت سنتری چیست؟ مولکولارسیو ها (زئولیت ها) در واقع کریستال های متخلخل آلومینو سیلیکات هستند که دارای حفره های هم سایز و یک دست می باشند واز همین رو جزو قویترین جاذب ها می باشند. مولکولارسیو شیراز یک واحد پیش رفته در تولید این محصول می باشد.

مرکز تولید مولکولارسیو 3a در شیراز

همه چیز درباره مولکولارسیو 3a

همه چیز درباره مولکولارسیو 3a نحوه ساخت زئولیت سنتری به این گونه است که شرکت ها با استفاده از محلول آموروف محصول را آماده می نمایند. تولید در این نوع  ذرات زئولیتی را از سوسپانسیون جدا می کنند و کلوئیدی صورت می گیرد. همینطور یک شیوه دیگر هم وجود دارد که سنتر با تلمپلت هایی که در اصل محدود کننده اند یک ماتریس خنثی فضای کمی را برای پایداری اتم ها فراهم می کند.

این امر موجب متبلور شدن کریستال زئولیت شده و از این رو به ذرات کنترل شده تقسیم بندی می گردد. به هر حال این ماده پس از ساخت کار برد های متنوعی دارد واز جهتی قابلیت عمل کردن به صورت یک تبادل کننده یون ها را دارا می باشد. همین امر موجب پایداری بالای حرارتی شیمیایی و مکانیکی می شود. از سوی دیگر خاصیت جاذب مایعات گاز ها و بخار ها را پیدا می کند که در صنایع و کار خانه ها های مختلفی به صورت گسترده ای قابل استفاده می باشد.

انواع مولکولارسیو عبارتند:

3A: این نوع مولکولارسیو ها دارای تخلخلی با اندازه 3 انگستروم می باشند. کاربرد عمده آن آب گیری از مایعات و گاز های هیدرو کربنی از جمله گاز های طبیعی و الکل می باشد.

4A: این نوع مولکولارسیو ها دارای تخلخلی با اندازه 4 انگستروم می باشند. کاربرد آن آب گیری از هوا می باشد.

13X: این مولکولارسیو ها دارای اختلالی با اندازه 9 انگستروم می باشند . مولکولارسیو X13 دارای کاربرد هایی مانند بو گیری هوای خالص و سولفر گیری از گاز ها می باشد.

خرید مولکولارسیو شیراز به قیمت کارخانه

خرید مولکولارسیو شیراز به قیمت کارخانه برای خرید مولکولارسیو و مشاوره راجب این محصول می توانید با واحد پشتیبانی شرکت پرتو شار تماس بگیرید تا اطلاعاتتان در مورد این محصول تکمیل شود قیمت مولکولارسیو بستگی به نوع آن دارد و متفاوت است که قیمت های این محصول رانیز می توانید در وب سایت این شرکت تماشا کنید. شرکت های ایرانی ازجمله شرکت پرتو شار از مجهزترین شرکت های تولید این محصول در خاورمیانه است. و محصولاتشان از لحاظ کیفیتی و قیمتی نسبت به برند های مشابه مرغوب تر و ارزان تر در کشور های همسایه و خاورمیانه است.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 6 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.