مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز تولید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کدامند؟خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی

سنگ زئولیت، یک نوع ماده معدنی است که در صنایع زیادی پر کاربرد می باشد و انوع و اقسام گوناگون با کار کرد های متفاوتی را دارا است. یکی از کاربرد های مهم آن، تصفیه آب می باشد که به همین دلیل بسیار محبوب است. از دیگر انواع آن سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی است که در کشاورزی بسیار پر کاربرد و پر مصرف می باشد.مرکز تولید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کدامند؟

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کدامند؟ انواع زئولیت، بسیار متنوع و زیاد می باشد. این نوع سنگ ها به رشته ای، ستونی و مختلط طبقه بندی می شوند که هر کدام کار کرد های متفاوت و گوناگونی دارند. همچنین سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت به دو نوع رسوبی و اسیدی نیز تقسیم می گردد که بیشتر در کشور مان سنگ زئولیت رسوبی یافت می شود.

همان طور که گفته شد، سنگ زئولیت کاربرد های فراوانی دارد، از جمله مهم ترین آن ها استفاده در کشاورزی، به عنوان ماده جاذب رطوبت در زراعت، افزایش دهنده تبادلات کاتیونی و حاصل خیزی، کنترل بو مواد افزودنی خوراک دام، گلخانه پرورش گل سبزیجات و درخت و درختچه، اصلاح خاک، چمن محوطه‌سازی و احداث جنگل می باشد.

از دیگر کاربرد های مهم این نوع از سنگ ها، تصفیه آمونیاک موجود در استخر های ماهی ها و آبزیان می باشد. و نیز در خانه ها و منازل این نوع سنگ باعث کنترل بو و رطوبت حیوانات خانگی جهت رطوبت گیری بستر حیوانات به کار برده می شود که بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

سنگ های زئولیت کلینوپتیلولیت را می توان به عنوان جاذب نفت و مشتقات آن و نیز به عنوان جدا سازی گاز در رادیو اکتیو و رآکتور ها و مدیریت در زباله های اتمی در محیط زیست جهت جذب آن ها و پاکسازی محیط پیرامون استفاده ویژه کرد.

این نوع سنگ ها همچنین باعث جذب فلزات سنگین و آلودگی های نفتی در محیط زیست می گردند و به راحتی می توانند فاضلاب ها و آب ها و استخر ها و رودخانه های دارای لجن را تصفیه کامل کنند و آمونیاک موجود در آن ها را از بین برده و به راحتی پاکسازی کنند.

سنگ های زئولیتی تا حد زیادی به پاکسازی و پاکیزگی محیط زیست کمک ویژه و دو چندان می کنند، که از این رو بسیار سنگ های کاربردی و مهمی در صنعت و تجارت می باشند. لازم به ذکر است که قبل از خرید سنگ زئولیت، باید به نوع و کارکرد آن توجه بسیار داشت.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی امروزه سنگ زئولیت به راحتی برای کاربرد های گوناگون همچون کشاورزی در دسترس عموم قرار می گیرد و به آسانی می توان آن را از مراکز و فروشگاه های که این محصول را عرضه بازار می کنند، خریداری کرد. قیمت این سنگ ها تا حد زیادی به خلوص آن بستگی دارد و هر اندازه خلوص آن بیشتر، سنگ زئولیت نیز گران تر می باشد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.