مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مراکز فروش زئولیت خوراک دام در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

دلایل استفاده از زئولیت در خواک دامنحوه و میزان مصرف زئولیت در غذای حیواناتقیمت هر کیلو زئولیت خوراک دام

زئولیت خوراک دام در کیفیت های مختلف در بازار به فروش می رسد. اما توجه داشته باشید از هر مجموعه ی ناشناخته ای زئولیت را خریداری نکنید. همچنان که زئولیت می تواند در خوراک دام استفاده شود؛ و تاثیرات مثبتی را بر جای گذارد؛ زئولیت نامرغوب می تواند تاثیرات منفی را بر جای گذارد.
پس حتما مراکز فروش معتبر در سطح کشور را انتخاب کنید. مجموعه ی مفید سابقه ای چند ساله در امر فروش انواع زئولیت، علی الخصوص زئولیت خوراک دام دارد. می توانید زئولیت مورد نیاز خود را به این مجموعه سفارش دهید. کیفیت تضمینی زئولیت خوراک دام و قیمت مناسب آن ها، همواره موجب رضایت مشتریان شده است.

دلایل استفاده از زئولیت در خواک دام

قیمت زئولیت دامی

استفاده از زئولیت در جیره غذایی دام ها تاثیرات مثبتی را بر جای گذاشته است. طبق تحقیقات انجام گرفته، استفاده از زئولیت در بلند مدت، به عنوان یک مکمل غذایی،موجب شده تا درصد چربی شیر آن ها افزایش پیدا کند. هم چنین تعداد سلول هاسی سوماتیک تعداد گلبول های سفید موجود در شیر که به دلیل آلودگی شیری بوده، کاهش پیدا کند.
استفاده از زئولیت در بزهای شیری نیز سبب شده تا کیفیت شیر آن ها بهبود پیدا کند و از لحاظ بهداشتی نیز تایید شده باشد. استفاده از زئولیت طبیعی در جیره گاوهای شیری نیز موجب افزایش تولید شیر می شود.

تاثیر استفاده از زئولیت در خواک دام، فقط به همین موارد بر نمی گردد. زئولیت را می توان به غذای هر دامی، گاو شیرده، گاو پروار، بره و گوسفند نیز اضافه کرد. در این صورت شاهد افزایش رشد و وزن آن ها خواهیم بود. هم چنین کیفیت گوشت و یا شیر تولیدی ان ها بهتر می شود. از انجایی که پروتئین های دامی برای سلامتی انسان ها و تامین پروتئین آن ها نیز استفاده می شود؛ میزان پروتئین دامی با مصرف زئولیت افزایش پیدا می کند.

از این رو زئولیت بر تغذیه انسان ها نیز موثر واقع می شود. زئولیت در خوراک دام، موجب می شود تا عملیات هضم به خوبی انجام گیرد. هم چنین از افزایش آمونیاک در شکمبه حیوان جلوگیری می کند. زئولیت از افزایش PH پیشگیری کرده و خطر مسمویت را نیز کاهش می دهد.
با توجه به موارد گفته شده و ازمایش های انجام گرفته شده، بر روی دام هایی که زئولیت مصرف می کردند و دام هایی که جیره غذایی ان ها مانند گذشته بود؛ استفاده از زئولیت در خوراک دام، می تواند نتایج مثبتی را حاصل کند.

نحوه و میزان مصرف زئولیت در غذای حیوانات

برای استفاده از زئولیت در جیره غذایی دام ها و نحوه ی مصرف آن ها، بهتر است با کارشناسان مربوط صحبت کنید. از آنجایی که زئولیت را می توان با غذاهای دیگر ترکیب کرد، بهتر است که میزان ترکیب زئولیت با نوع علوفه توسط کارشناس مشخص گردد.
برای هر نوع دامی نیز، مقدار متفاوتی زئولیت لازم خواهد بود. برای گاو های شیری، مقدار زئولیت متفاوت از گاوهای پرورای خواهد بود. و در هر کدام نیز تغییرات مختلفی را بر جای خواهد گذاشت.
مثلا برای گاوهای شیری، باعث افزایش شیر، و گاو های پرورای باعث افزایش وزن آن ها می گردد. استفاده از زئولیت درجیره غذایی گوسفندان موجب می شود که آن ها در برابر اثرات سمی آمونیاک محافظت شوند.

قیمت هر کیلو زئولیت خوراک دام

قیمت زئولیت دامی

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زئولیت خوراک دام و انواع زئولیت های طبیعی می توانید با ما تماس بگیرید. زئولیت خوراک دام موجود در مجموعه ی بازرگانی مفید با مناسب ترین قیمت در سراسر ایران عرضه خواهد شد.
زئولیت خوراک دام عرضه شده در این مجموعه خلوص بالایی داشته و می توانید آن را به صورت فله ای یا بسته بندی سفارش دهید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.