مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

محل خرید زئولیت کشاورزی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت کشاورزی و اثرات آنکاربرد زئولیت در کشاورزیراهنمای خرید زئولیت کشاورزی

 

زئولیت کشاورزی یکی از مواد معدنی است که استفاده از ان در کشاورزی، تغییرات مثبتی را به وجود خواهد آورد. زئولیت کشاورزی را می توان در همه ی مزارع و زمین های کشاورزی به مقدار مورد نیاز و کافی استفاده کرد. برای خرید زئولیت کشاورزی ارزان قیمت می توانید همه روزه از طریق شماره تماس موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش و اطلاع از قیمت زئولیت کشاورزی نیز از طریق تماس امکان پذیر می باشد.

آشنایی با زئولیت کشاورزی و اثرات آن

اخیرا بسیاری از کشاورزان برای تغییر و تحول در وضعیت کشاورزی و نتیجه گیری بهتر، به سمت استفاده از زئولیت روی آورده اند. زئولیت یک ماده معدنی است. این ماده به دلیل خواص فیزیکی و ساختاری که دارد، از آن استفاده های زیادی می گردد. یکی از کاربردهای زئولیت در ایران که ساده ترین هم می باشد؛ استفاده از زئولیت در کشاورزی می باشد.

زئولیت کشاورزی موجب می شود که ویژگی های فیزیکی خاک بهبود پیدا کند. این ماده ساختمان خاک را تغییر داده و موجب حاصلخیزی خاک می گردد. زئولیت ظرفیت تبادل کاتیونی بالایی دارد و از این طریق می تواند باعث ماندگاری کود گردد.

حاصلخیزی خاک یکی از تاثیراتی است که زئولیت کشاورزی برجای می گذارد. زئولیت هم چنین می تواند به واسطه ویژگی های بالقوه خود مانند ظرفیت تبادل کاتیونی بالا، تخلخل بالا و توزیع یکنواخت اندازه ذرات، موجب شود تا خواص فیزیکی، شیمیایی و میکروبی خاک افزایش پیدا کند. زئولیت را نمی توان به عنوان یک کود مستقل در نظر گرفت. این ماده را باید با کود های شیمیایی یا حیوانی مخلوط کرد، تا بتوانند عناصر مورد نیاز خاک و گیاه را تامین کند.

کاربرد زئولیت در کشاورزی

زئولیت یک ماده متخلخل گونه است. این ماده می تواند با وجود این حفره ها، آب و رطوبت را در خاک خود نگهداری کند. زئولیت به علت داشتن تخلخل بالا و ساختار کریستالی خود می تواند درصدی از وزن خود را آب نگهداری کند. زئولیت کشاورزی، آب را درون خود نگهداری کرده و هر زمان که خاک و گیاه به آن نیاز داشتند، آن را در اختیارشان قرار می دهد. بدین وسیله در مصرف آب نیز صرفه جویی می گردد. و استفاده از زئولیت کشاورزی، در مناطقی که با مشکل کم آبی مواجه اند؛ مفید خواهد بود.

تنظیم PH خاک های اسیدی با زئولیت

اصلاح خاک های کشاورزی

بهبود شوری خاک

رشد درختانی مانند بادام

افزایش مقاومت نهال بادام در برابر شوری

افزایش تعداد محصولات کشاورزی و باغبانی

افزایش میوه های رسیده و کاهش میوه های نارس

کاهش ریزش شکوفه ها

و بهبود کیفیت طعم و مزه میوه ها

از دیگر کاربردهای زئولیت کشاورزی است.

کشاورزان برای بهره برداری بهتر از کاشته های خود از کودهای شیمیایی زیادی استفاده می کنند. این کودها علاوه بر این که هزینه های گزافی برای آن ها دارد؛ مضرات زیادی را هم به همراه خواهد داشت. از آنجایی که محصولات کشاورزی به مصرف انسان ها و دام ها می رسد؛ این مضرات دامن گیر آن ها نیز خواهد شد.

اما زئولیت کشاورزی نه تنها این مضرات را ندارد؛ بلکه موجب می گردد که مواد مورد نیاز گیاهان و میوه ها بیشتر جذب آن ها گردد.

راهنمای خرید زئولیت کشاورزی

زئولیتی که برای کشاورزی استفاده می گردد، عمدتا از نوع زئولیت طبیعی می باشد. ایران دارای معادن زئولیتی می باشد و شرکت مفید با دسترسی به این معادن می تواند بهترین نوع زئولیت را استخراج و به دست مصرف کننده برساند.

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، زئولیت طبیعی درجه خلوص بالایی ندارند. و زئولیتی که بالاترین درجه خلوص را دارد، زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد.

برای خرید زئولیت کشاورزی کلینوپتیلولیت درجه یک با خلوص بالا، حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. تا درگیر زئولیت های تقلبی و اثرات مخرب آن نشوید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.