مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت هر کیلو زئولیت کشاورزی کلینوپتیلولیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاثیرات استفاده از زئولیت کشاورزیمزایای دیگر زئولیت کشاورزیمرکز فروش زئولیت کشاورزی درجه یک

 

قیمت زئولیت کشاورزی در بازار ایران با توجه به عوامل مختلفی سنجیده می شود. اما با این حال از انجایی که ایران یکی از تولید کننده های زئولیت کشاورزی است و معادن زئولیتی دارد، قیمت این محصول نسبت به سایر مواد کشاورزی، ارزان تر می باشد. البته این در صورتی است که شما زئولیت کشاورزی را از مراکز پخش مستقیم تهیه کنید و برای خرید، به واسطه ها رجوع نکنید.

زئولیت کشاورزی که در مجموعه ی مفید عرضه می شود، قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد. این مجموعه زئولیت کشاورزی را به صورت مستقیم از معادن زئولیتی برای شما ارسال می کند. برای سفارش زئولیت کشاورزی در وزن دلخواه با ما تماس بگیرید.

تاثیرات استفاده از زئولیت کشاورزی

زئولیت کشاورزی

زئولیت کشاورزی یک ماده معدنی و طبیعی می باشد. البته به طور کلی می توان زئولیت را در دو نوع طبیعی و مصنوعی پیدا کرد. اما زئولیت مورد استفاده در بخش کشاورزی، از نوع زئولیت طبیعی می باشد. زئولیت کلینوپتیلولیت، نوعی زئولیت طبیعی با خلوص بالا است که در بخش کشاورزی کاربرد دارد.

زئولیت کاربرد های زیادی دارد و استفاده از ان در کشاورزی می تواند نتایج مثبتی را به بار آورد.

صرفه جویی در مصرف کود شیمیایی و جلوگیری از آلودگی کود ها یکی از کاربرد های این ماده می باشد. این ماده به دلیل ویژگی کاتیونی شدید می تواند ازت و پتاسیم را جذب کرده و تا مدت طولانی آن ها را درون حفره های خود نگهداری کند و هر زمان که گیاه نیاز داشت، آن را داخل خاک رها کند. این روش موجب می شود که در مصرف کودهای شیمیایی صرفه جویی شود. هم چنین کاهش آلودگی آب ها نیز از اثرات آن می باشد.

افزایش بازدهی خاک های زراعی و باغی از دیگر کاربردهای زئولیت کشاورزی است. استفاده از زئولیت، پایداری خاک را افزایش داده و اسیدیته ی آن را کنترل می کند. زئولیت کشاورزی موجب می شود که مواد مفیدی جذب گیاه شود.

استفاده از زئولیت برای تصفیه آب و خاک آلوده نیز مفید می باشد. خاصیت کاتیونی شدید زئولیت موجب می شود تا این ماده بتواند در آب های سطحی و کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرد. و از ورود مواد سمی به چرخه تغذیه جلوگیری کند.

یکی از آسانترین و ارزان ترین راه ها برای افزایش تولید محصولات کشاورزی استفاده از کلینوپتیولیت می باشد. این ماده مفید معدنی می تواند در تعداد محصولات کشاورزی موثر باشد و موجب افزایش آن ها شود. محصولات کشاورزی تا ۴۰ درصد افزایش پیدا میکنند.

مخلوط کردن کود حیوانی با زئولیت موجب می شود تا بهره وری کود حیوانی افزایش پیدا کند.

پیشنهاد می گردد که از زئولیت در انبار های کشاورزی نیز استفاده کنید. این ماده از فاسد شدن محصولات جلوگیری می کند. و عمر مفید آن ها تا مدت زیادی افزایش پیدا می کند.

مزایای دیگر زئولیت کشاورزی

بهبود کیفیت میوه ها و محصولات

کاهش و صرفه جویی در مصرف آب

جلوگیری از سوختگی ریشه گیاه

جلوگیری از ریزش شکوفه

جلوگیری از حاصل شدن میوه های نارس

تنظیم PH خاک و متعادل کردن آن

کاهش شوری خاک و آب

مقاومت گیاه در برابر بیماری ها

در نظر داشته باشید که زئولیت مانند کود نیست. و این ماده در صورتی می تواند کارایی داشته باشد که به میزان کافی با کودهای حیوانی و شیمیایی مخلوط گردد.

مرکز فروش زئولیت کشاورزی درجه یک

مجموعه ی بازرگانی مفید یکی از معتبر ترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی درجه یک می باشد. زئولیت کشاورزی محصولی با کیفیت و خلوص بالا می باشد.

برای سفارش زئولیت کشاورزی از این مجموعه از هر جای ایران که باشید می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی و غیر حضوری ثبت کنید.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.