مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت فروش زئولیت کشاورزی در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

تأثیر زئولیت در محصولات کشاورزی :مزایای استفاده زئولیت در آبیاری کشاورزی :کاربردهای زئولیت کدامند؟تولید و پخش عمده زئولیت کشاورزی در بازار
فروشزئولیت کشاورزی

 

قیمت فروش زئولیت کشاورزی در تهران بسیار متغیر است .

دلیل این تفاوت قیمت ها می تواند در فروش زئولیت کشاورزی مرغوب یا نامرغوب باشد.

فروش زئولیت کشاورزی ایرانی در اکثر فروشگاه ها و مراکز فروش تهران نیز انجام می شود.

در صورتیکه قصد تهیه و خرید زئولیت کشاورزی را دارید بهتر است کمی درباره مراکز فروش تحقیق کرده و قیمت ها و کیفیت محصولات را با هم مقایسه کنید.

پس از انجام این کارها مرکز فروش کود زئولیت مورد نظر را انتخاب کرده و ثبت سفارش نمایید.

زئولیت دارای خواص بسیاری است که بیشتر در کشاورزی مورد بحث قرار می گیرد. این محصولات می توانند زمان نیاز گیاه به مواد مغذی را تشخیص دهند و مقدار مناسب را در زمان مناسب آزاد کنند. به همین دلیل به این محصولات کود معدنی هوشمند گفته می شود و بیشتر با این عنوان در بازارها معرفی می شوند.

بیشتر بخوانید:

فروشگاه مرکزی زئولیت مخصوص کشاورزی

 

با توجه به این تعاریف ، ما می دانیم که بسیاری از کشاورزان خرید زئولیت کشاورزی انجام می دهند و از این نظر ، مرکز زئولیت مفید محصولات متنوعی را از جمله فروش زئولیت کشاورزی ایرانی ارائه می دهد تا مردم بتوانند به راحتی آنها را خریداری کنند. در بازارهای شهری ، این مراکز نقش اصلی را دارند و لیستی از قیمت زئولیت کشاورزی را با بالاترین و کمترین نرخ موجود ارائه می دهند که امکان مقایسه بین نرخ آنها را فراهم می کند. معاملات محصولات در بازار شهرهای کوچک و بزرگ باعث می شود تولیدکنندگان زئولیت عمده تولید کنند.

زئولیت یک ماده معدنی با ساختار سه بعدی است که بیشتر آن از آلومینوسیلیکات تشکیل شده است. از این محصولات به عنوان ژنراتور اکسیژن که زئولیت است نام برده می شود. تولید گاز اکسیژن برای انواع مولدهای اکسیژن خانگی و اداری موثر است. مبنای تولید اکسیژن بر اساس روش جذب با نوسانات فشار به دلیل وجود زئولیت در دستگاه است.

 

به عبارت دیگر با عبور از مواد معدنی آلومینوسیلیکات ، هوای محیط را ساده می کند کاملا تصفیه شده و فیلتر شده. زئولیت اکسیژنه با توجه به عملکرد آنها به طور کلی در بازارها به فروش می رسد.

اگر بخواهیم بگوییم مهمترین کارایی زئولیتها اشاره به بحث کشاورزی است ، گزینه خوبی است که توجه گسترده مشتریان را به خود جلب می کند.

کاربرد زئولیت در خاک‌های کشـاورزی باعث عدم آلودگی آب‌های تحت الارضی بر اثر کودهای شیمـیایی می‌گردد همـچنین عـناصر سـمی سنگین را به دام می‌اندازد. خصوصاً از رشد سموم بخصوص افلاتوکسین در خاک، ساقه و برگ‌ها و محصول به دست آمده جلوگیری می‌کند. نتیجه این عـملکرد نه تنها باعـث تهیه محصولات کشـاورزی سالم تر و در نتیجه سـلامـت غذایی جامـعه مـی‌شود، بلکه کاهش حضور این سموم در برگ‌ها،‌ ساقه‌ها و دانه‌ها و مصرف آن‌ها توسط دام‌ها و همچنین افزودن زئولیت به غذای حیوانات باعث تولید پروتئین سالم‌تر می‌گـردد، که خـود منجر به تغذیه سالـم جامـعه می‌شود.

 

در ادامه، فضـولات دام‌هایی که مصـرف کننده زئولیت و عـلوفه سالم تر هسـتند و از طرفی به خـودی خود دارای سـموم کمـتری هستند، به سـرعت سفـت و کلوخ نمـی‌شوند، تخم انگـل‌ها در آن‌ها رشـد نمی‌کنند و بـوی نامطبوع کمتری دارند. کودهای همراه با زئولیت رطوبت کمتری دارند و اوره آنها به سرعت در خاک جذب نمی‌شود. زئولیت این اوره را به سـرعت جذب و به نیـتروژن قابل جـذب تبدیل می‌نماید. لذا با استـفاده از زئولیت می‌توان از کود طبیعی تازه و خیس بلافاصله بهره برداری کرد. به این ترتیب نقش خود را در چرخه اکولوژیک و سلامت محیط زیست نیز نشان می‌دهد.

فروش زئولیت کشاورزی در بازارها عمدتا به این دلیل انجام می شود که بسیاری از افراد در بازارها به منظور تأمین نیاز خود به دنبال خرید زئولیت کشاورزی هستند. روش های فروش در بازارها متفاوت است که می توان به فروش آنلاین و فروش حضوری اشاره کرد که هر کدام متناسب با شرایط خرید افراد خاص است.

تأثیر زئولیت در محصولات کشاورزی :

زئولیت کشاورزی

حاملان آفت کش

افزایش وزن و تعداد محصولات گیاهی

افزایش تولید و مرغوبیت محصولات کشاورزی

کاهش تعداد نارس‌ها و کاهش ریزش شکوفه‌ها

افزایش شادابی، نشاط و حجم محصولات کشاورزی

افزایش مقدار، جذب و انتقال ویتامین C در میوه و گیاه

افزایش موجودی مواد معدنی مفید و مورد نیاز بدن در محصولات

بهبود کیفیت پوسته محصولات در نتیجه، افزایش توان انبارداری آنها

جلوگیری از خرابی و فساد محصولات در انبار به مدت طولانی بعد از فصل برداشت

بیشتر بخوانید:

صادرات زئولیت کشاورزی از تهران

 

مزایای استفاده زئولیت در آبیاری کشاورزی :

کاهش شوری آب

جذب فلزات سمی آب

صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف آب و ذخیره کننده آب در مناطق کم باران

تصفیه کامل و سالم سازی پسآبهای آلوده شهری و استفاده در آبیاری مزارع و باغات

زئولیت مخصوص کشاورزی یا زئولیت پتاسیمی در آماده سازی خاک و حجم افزاهای کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت ظرفیت تبادل یونی، را افزایش داده و نگهداری رطوبت را بهبود می بخشد.

 

همچنین این محصول به علت ph بالایی که دارد از خاک های اسیدی حفاظت میکند. زئولیت به عنوان محیط آزادسازی برای آمونیاک و تا حد کمتری برای پتاسیم، کند عمل می کند. امروزه آماده سازهای خاک زئولیتی که با نیتروژن پیش بارگذاری شده اند موجود می باشند.

 

ساختار بلور زئولیت، یون آمونیم را از مصرف سریع به وسیله باکتری های نیتراتی کننده محافظت می کند و کاهش مقدار نیتروژن کودهای شیمیایی اعمال شده به خاک را، ممکن می سازند.

 

شابازیت و کلینوپتیلولیت به علت تبادل یونی بالا و ظرفیت های جذب، حاملان موثر علف کش ها، آفت کش ها، قارچ کش ها، آنزیم ها و باکتری ها می باشند.

کاربردهای زئولیت کدامند؟

زئولیت کاربردهای متنوعی در صنعت و کشاورزی دارد. مثلاً در تصفیه آب های صنعتی هم از زئولیت تصفیه آب استفاده می‌کند.

 

خاک زئولیت در صنایع کشاورزی در جیره غذایی دام و طیور، به عنوان بستر در کف مرغداری و تولید بلوک هایی از جنس سیمان کاربرد دارد. زئولیت پودری در تولید محصولات کشاورزی و محصولات دامی کاربرد دارد.

 

زئولیت همچنین در صنایع نفتی نیز کاربرد دارد. با استفاده از خواص زئولیت می توان محصولات سالم تری تولید کرد و یک چرخه اکولوژیکی را بین گیاهان، انسان و حیوانات به وجود آورد؛ که در نهایت به تولید مواد سالم‌تر، کاهش مواد و نهاده‌های شیمیایی منجر می شود.

زئولیت پتاسیمی دارای ویژگی تبادل کاتیونی ( به عناصر دارای بار مثبت کاتیون گفته می شود ) در خود می باشند و عناصر کاتیون مثل NH4 و K ( عنصر پتاسیم ) را به خوبی جذب می کند. عنصر K  از جمله عناصر ضروری در کشت آرمانی زعفران و کشت گندم و دیگر گیاهان زراعی پر مصرف می باشد.

 

این دو عنصر از جمله عناصری هستند که آبشویی فراوانی داشته و عموما به وسیله آب های سطحی از دسترس گیاه خارج میشوند؛ زئولیت به واسطه خاصیت جذب کاتیونی که دارد این املاح را به خود جذب کرده و به تدریج و در صورت نیاز گیاهان آنها را آزاد می کند و در اختیار گیاه قرار می دهد.

 

این ماده معدنی عناصری که توسط گیاه قابل جذب نیستند مانند مس، فسفر و پتاسیم که کاتیون هستند را به خود جذب کرده و در زمان مورد نیاز که این عناصر در دسترس گیاه وجود نداشته باشند آنها را به خاک آزاد می کند.

 

در واقع ویژگی جذب کاتیونی زئولیت کشاورزی است که موجب جذب عناصر سنگین آب و خاک شود و از ورود این مواد به به چرخه محیط زیست جلوگیری می‌کند. این عناصر سنگین عموماً از آلودگی‌های کارخانه‌ها، صنایع و آب‌های شهری به وجود می‌آیند و با افزایش مقدار این عناصر آب‌ غیرقابل استفاده می شود؛ با کمک کاربرد کود زئولیت می توان این آب ها را پاکسازی کرد.

یکی از مسائل حیاتی در استخرهای پرورش ماهی کنترل میزان امونیاک می باشد. برای جلوگیری از انباشت آمونیاک زیاد در استخرهای ماهی نیز می توان از زئولیت آکواریوم و خاصیت جذب آمونیاک آن بهره برد. زئولیت همچنین با افزایش اکسیژن موجود در آب موجب کاهش آسیب های کم بود اکسیژن در گوشت ماهی می شود و مرگ و میر ماهی ها را نیز کاهش می‌دهد.

ولی بی گمان استفاده از زئولیت پزشکی برای ساخت سامانه های دارو رسانی یکی از بزرگترین و جدیدترین کاربردهای پزشکی این ماده است.

 

تولید و پخش عمده زئولیت کشاورزی در بازار

هر یک از محصولات معدنی که وارد بازار می شوند ، میزان تولید و فروش زئولیت کشاورزی ارزان بر اساس کارایی و میزان تقاضا تعیین می شود. زئولیت معدنی نیز از این قاعده مستثنی نیست و هرچه تقاضای آن بیشتر باشد ، تولید آن نیز بیشتر است.

 

لازم به ذکر است که تولید و عرضه و فروش زئولیت کشاورزی عمده و تعیین قیمت زئولیت کشاورزی در بازارها عمدتا انجام می شود و مشتریان می توانند این محصولات را در هر سطح که بخواهند تهیه کنند.

وقتی می خواهیم زئولیت را در بازارها بخریم ، با نمونه های مختلفی روبرو می شویم که از نظر فیزیکی متفاوت هستند. از این موارد ، ما به انواع پودر زئولیت اشاره می کنیم که در کارخانه های تولیدی تهیه می شوند و در بسته بندی های مختلف عرضه می شوند.

 

در بازارهای شهری و اینترنتی انواع پودرها به فروش می رسد که در هر یک از آنها امکاناتی ایجاد می شود تا مردم بتوانند به راحتی آنها را خریداری کنند. این موارد شامل فروش زئولیت کشاورزی به صورت عمده است که با ایجاد معاملات عمومی تأثیر زیادی در سود دارد و می تواند شرکت های تولیدی را به محصولات اصلی خود برساند.

 

مراکز فروش زئولیت کشاورزی عمده را می توان در بازارهای شهرهای مختلف یافت و شرکت های کاهش دهنده خدمات گسترده ای را برای راحتی مشتریان برای تسهیل روند معاملات ارائه می دهند.

اگر بخواهیم به قیمت زئولیت کشاورزی در عمده فروشان نگاهی بیندازیم ، باید بگوییم که علی رغم معاملات عمومی ، مردم می توانند نیازهای خود را با هزینه کمتری تأمین کنند که این امر خریداران را تشویق می کند.

با توجه به کاربردهای در نظر گرفته شده و بالا رفتن آمار مربوط به فروش زئولیت کشاورزی ارزان، شما می‌توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی مفید خرید کنید. همچنین باید متذکر شد که بسیاری  این شرکت‌ها فروش عمده زئولیت را نیز در راستای کار خود قرار داده‌اند و شما می‌توانید در صورت نیاز این محصول صورت عمده با ما تماس بگیرید.

همچنین از دیگر مواردی که در هنگام خرید زئولیت با آن روبه‌رو می‌شوید، قیمت این محصول است؛ در رابطه با قیمت زئولیت باید گفت که این محصول با توجه به ویژگی‌هایی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است و می‌تواند نیاز شما را به خوبی برطرف کند؛ اما توصیه می‌شود خرید زئولیت را از شرکت و فروشگاهی انجام دهید که معتبر است، چرا که قیمت فروش زئولیت کشاورزی مرغوب در چنین فروشگاهی بر اساس اصول و عرف تعیین می‌شود. این موضوع از آنجایی که امروزه بسیاری از شرکت‌ها فروش زئولیت را انجام می‌دهند سخت است؛ اما می‌توانید با یک بررسی ساده متوجه فروشگاه‌های معتبر شوید و خرید زئولیت را انجام دهید.

همانطور که مطالعه کردید در این مقاله در رابطه با خرید زئولیت و تاثیراتی که استفاده از این محصول برای محصولات کشاورزی به همراه دارد صحبت کردیم. اکنون شما می‌توانید بررسی‌های لازم را انجام دهید و در صورتی که تشخیص دادید این محصول برای شما مناسب است خرید خود را به صورت عمده انجام دهید. امید داریم تا پس از خرید و استفاده از این محصول متوجه تاثیرات مثبت آن شوید.

 

 

منابع:

 

https://e-madan.niazerooz.com/c-4026/a-1465275?key=%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA+%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C&c=4026

 

https://organic-agri.ir/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/

 

https://shayankar.ir/product/mineral/%D8%AE%D8%A7%DA%A9-%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/

 

 

سوالات متداول:

  • زمان مصرف زئولیت در کشاورزی چگونه است؟

در زمان خرید زئولیت باید به تایم مصرف این محصول نیز توجه داشته باشید، اما به طور کلی امکان استفاده از این محصول در تمام فصول سال وجود دارد، ولی بهترین زمان را می توان پاییز و در فصل آذر ماه در نظر گرفت.

  • مقدار مصرف زئولیت در کشاورزی به چه اندازه است؟

در رابطه با مقدار مصرف زئولیت، باید از این محصول حداقل به میزان ۵ درصد و حداکثر به میزان ۵۰ تن در یک هکتار استفاده شود. البته شما باید به نوع خاک سن گیاه، نوع آن و مقدار آبی که در اختیار خاک قرار می‌گیرد نیز توجه داشته باشید.

 

مطالب مرتبط :

 

بهترین فروشگاه زئولیت کشاورزی در تهران

 

تاثیر زئولیت محصولات کشاورزی

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.