مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت زئولیت کشاورزی در بازار تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت در کشاورزینقش زئولیت در جذب آب و نگهداری رطوبت برای مدت طولانیصادرات زئولیت کشاورزی به کشور های عربی

 

زئولیت کشاورزی بسته به درجه کیفیتی که دارد، قیمت های مختلفی خواهد داشت. اما توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری بهتر از این محصول، حتما باید نمونه ی با کیفیت آن را خریداری کنید.

برای خرید زئولیت کشاورزی با کیفیت با قیمت مناسب با مجموعه ی ما تماس بگیرید. این مجموعه به واسطه سابقه طولانی مدت در امر فروش و هم چنین پخش مستقیم زئولیت کشاورزی در کشور، این محصول را با قیمت مناسب تری به خریداران عرضه می کند.

زئولیت کشاورزی مجموعه ی مفید کیفیت بالایی داشته و در صورت استفاده ی مداوم، نتایج شگرفی بر روی زمین ها و مزارع کشاورزی شما می گذارد.

کاربرد زئولیت در کشاورزی

زئولیت کشاورزی را می توان یکی از مواد ضروری در این حوزه به حساب آورد. در ایران استفاده از زئولیت کشاورزی آنچنان که باید، رواج پیدا نکرده است. اما به هرحال وجود دارند کشاورزانی که این ماده را می شناسند و از فواید آن با خبر بوده و از این ماده معدنی در زمین های زراعی و باغ های خود استفاده می کنند.

استفاده از زئولیت در کشارزی به دلیل برخی خصوصیات فیزیکی این ماده پیشنهاد می گردد:

جذب و نگهداری آب درون حفره های خود در مدت طولانی

تبادل کاتیونی بالا

جذب عناصر فلزی

این ویژگی ها موجب شده تا زئولیت بتواند ماده ای موثر در کشاورزی شناخته شود. زئولیت ماده ای معدنی است که برای افزایش عملکرد کشاورزی و بهبود بهره وری خاک مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در کشور هایی مانند ژاپن و ایتالیا و اسپانیا به صورت گسترده ای استفاده می گردد.

خاصیت جذب آب این ماده موجب شده، تا زئولیت کشاورزی ماده ی موثری برای صرفه جویی در آب باشد. بنابر این استفاده از زئولیت در کشور هایی مانند ایران، انتخاب خوبی خواهد بود. چرا که ما در ایران با مشکل کم آبی مواجه بوده و این مشکل بیش از پیش گریبان گیر بخش کشاورزی شده است.

استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود تا این مشکل تا حد زیادی برطرف گردد. اما چگونه؟

نقش زئولیت در جذب آب و نگهداری رطوبت برای مدت طولانی

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم زئولیت دارای حفره هایی می باشد. در واقع این ماده ساختار متخلخل گونه ای دارد که می تواند آب موجود در خاک را جذب کند و تا مدت طولانی آن را درون حفره های خود نگهداری کند.

زئولیت کشاورزی آب جذب شده را هر زمان که گیاه نیاز داشته باشد به خاک بر می گرداند. در طول روز به سبب تابش آفتاب، مقداری از رطوبت سطحی خاک تبخیر می گردد. اما در طول شب با پایین آمدن دمای محیط، با جذب رطوبت هوا، مقدار آب از دست رفته جبران می شود. همین روش موجب می شود تا میزان مصرف آب کشاورزی تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند. حتی در مناطق کم آبی نیز، با توجه به خواص فیزیکی زمین زراعی مصرف آب تا حدود ۵۰ درصد کاهش پیدا کند. زئولیت کشاورزی تا حد زیادی مشکلات کم آبی را حل می کند .

این مورد یکی از کاربردهای زئولیت در کشاورزی می باشد. این ماده کاربرد های دیگری نیز در این بخش دارد. لازم به ذکر است که زئولیت زمان آزادسازی آب در خاک را به خوبی تشخیص داده و از این رو به آن کود هوشمند نیز گفته می شود.

 

صادرات زئولیت کشاورزی به کشور های عربی

زئولیت کشاورزی یک ماده طبیعی می باشد. این ماده فقط در برخی از کشور ها یافت می شود. از انجایی که ایران دارای معادن زئولیتی می باشد، صادرات زئولیت کشاورزی به کشور های دیگر امکان پذیر می باشد.

مجموعه ی مفید به علت دسترسی به معادن زئولیتی ایران، صادرکننده زئولیت کشاورزی به کشور های دیگر می باشد.

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.