مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت زئولیت خوراک دام در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت چیست و چه کاربردهایی دارد؟کاربرد زئولیت ها

 

شرکت بازرگانی مفید تولید کننده زئولیت مورد نیاز در خوراک دام و طیور می باشد. زئولیت خوراک دام، پر مصرف ترین نوع زئولیت می باشد که بنابر ویژگی ها و خواص خوبی که این ماده دارد، توانسته تاثیرات خوبی را بر روی دام بگذارد. از انجایی که قیمت زئولیت خوراک دام مقرون به صرفه می باشد، دامداران می توانند این ماده را به صورت عمده ای خریداری کرده و برای مصارف مختلف دام، از آن استفاده کنند.

زئولیت خوراک دام ماده ای است که اگر در کیفیت بالا خریداری شود، تاثیرات شگرفی را بر جای می گذارد. جهت خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در تماس باشید.

زئولیت در خوراک دام تاثیرات زیادی را دارد که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

زئولیت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

زئولیت یک ماده معدنی است. می توان آن را به صورت طبیعی و سنتزی در بازار پیدا کرد. زئولیت ها بنابر خواص فیزیکی و شیمیایی که دارند و هم چنین نوع تولیدشان به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند

می توان زئولیت ها را به دو دسته زئولیت مصنوعی و زئولیت طبیعی تقسیم بندی کرد. وزئولیت ها در صنایع مختلف نیز کاربرد دارند. استفاده از زئولیت در کشاورزی و زئولیت خوراک دام، ساده ترین موارد مصرف زئولیت در ایران است.

قیمت زئولیت خوراک دام به دلیل فراوانی آن در طبیعت ارزان می باشد. این ماده از کریستال آلومینا سیلیکات هیدارانه ساخته شده است. خواص فیزیکی و شیمیایی با ارزشی که زئولیت ها دارند، آن ها را به یک ماده پر ارزش و پر کاربرد تبدیل کرده است.

زئولیت ها می توانند برای تبادل یونی، غربال مولکولی و کاتالیزور و هم چنین جاذب مورد استفاده قرار بگیرند. این مواد ساختار متخلخل گونه ای دارند که می توانند آب و را جذب کنند

با توجه به قیمت ارزان زئولیت خوراک دام استفاده از آن در مکمل غذایی برای دام و طیور بسیار مناسب می باشد. زئولیت مورد استفاده برای شیلات و آبزیان و آب های شیرین کننده ماهی و میگو از نوع زئولیت طبیعی می باشد.

میزان استفاده از زئولیت برای هر کدام از مصارف بالا بر عهده کارشناس می باشد اما استفاده از زئولیت در کل تغییرات مثبتی را بر جای خواهد گذاشت.

زئولیت خوراک دام به دام ها کمک می کند تا نشخور به راحتی انجام گیرد و آن ها میل بیشتری به غذا خوردن داشته باشند و زودتر رشد کنند. هم چنین زئولیت می تواند در حوضچه پرورش ماهی و آبزیان برای تولید اکسیژن بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کاربرد زئولیت ها

زئولیت یک ماده طبیعی است که کاربردهای فراوانی دارد. می توان از این ماده در صنایع مختلف مانند ساختمان سازی کشاورزی نیز استفاده کرد. زئولیت های طبیعی، ظرفیت تبادل یونی متفاوتی دارند و کاتیون هایی مانند آمونیوم و فلزات دارند که می توانند برای استفاده در موارد مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. زئولیت ها توانایی زیادی در جذب آنیون و ترکیبات آلی دارند. اصلاح زئولیت به روش های مختلفی مانند اسیدشویی و تبادل یونی انجام می شود. این عمل موجب می شود که ظرفیت جذب این مواد برای جذب کردن آنیون افزایش پیدا کند.

استفاده از زئولیت خوراک دام به عنوان مکمل غذایی دام ها علاوه بر این که به نشخوار کمک می کند موجب می شود تا دام به خوبی وزن بگیرد. میزان رشد دام بهینه شده و تاثیرات زیادی بر روی آن می گذارد.

استفاده از زئولیت خوراکی موجب می شود که از بروز اسهال در دام جلوگیری شود. و هم چنین دام از بیماری های عفونی نیز در امان می ماند. زئولیت را می توان در بستر دام ها نیز قرار دارد. تا بوی آن ها گرفته شود. استفاده از زئولیت در خوراک دام موجب می شود که مدفوعی بدون بو تولید شود و استفاده از این مدفوع به عنوان کود کشاورزی تاثیرات بیشتری را خواهد گذاشت.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.