مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت زئولیت خوراکی در نمایندگی تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت خوراکی چیست؟تاثیر زئولیت بر سلامت جسمانیفروش زئولیت خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمتی استثنایی
زئولیت خوراکی

با توجه به این که؛ زئولیت بک ماده معدنی پر کاربرد در صنایع گوناگون است. این ماده معدنی دارای انواع بسیار مختلفی نیز می باشد. در واقع شما برای هر صنعتی مانند؛ پزشکی، کشاورزی، دامداداری و… که بخواهید از این ماده معدنی و یا نوع تولید شده آن در کارخانه بهره ببرید. زئولیت مختص آن صنعت دارای نوع خاصی است. مثلا از زئولیت خوراکی برای خوراک دام و طیور و آبزیان استفاده می شود.

مجموعه بازرگانی مفید، عرضه کننده انواع زئولیت طبیعی و مصنوعی تاکیدا زئولیت خوراکی می باشد. جهت اطلاع از قیمت زئولیت خوراکی می توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط بگیرید.

زئولیت خوراکی

کاربرد زئولیت خوراکی چیست؟

همان طور که قبل تر نیز اشاره شد، زئولیت در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این زمینه ها به عنوان زئولیت خوراکی برای دام و آبزیان و طیور است.

زئولیت به خاطر داشتن بدنه ای با ساختار متخلخل که در آن حفره هایی نیز قرار دارد، به صورت سه بعدی می باشد. ترکیبات تشکلی دهنده این ماده معدنی از سیلیون، آلومینیوم و یون های اکسیژنی است. با ترکیب کردن زئولیت خوراکی در مکمل های غذایی نتایج مثبت زیادی را دریافت خواهند کرد.

بدین ترتیب که زئولیت خوراکی می تواند آمونیاک را تا مقدار بسیار زیادی جذب کند. با جذب این ماده حیوان  میل بیشتری را برای خوردن غذا خواهد داشت. بدین ترتیب دام و طیور با سرعت بیشتری پروار می شوند. در نتیجه مصرف خوراک دام هم بیشتر خواهد شد و رشد بهتر و سریع تری را خواهد داشت. نه تنها رشد و پروار شدن آن ها با سرعت صورت می گیرد بلکه گوشت و محصولات با کیفیت تری خواهند داشت.

از زئولیت خوراکی در غذای آبزیان نیز استفاده می شود. زئولیت میزان اکسیژن موجود در آب را افزایش می دهد. همان طور که می دانید ماهی ها در روز های آخر رشد نیاز مبرمی به اکسیژن در مقدار زیاد دارند، زئولیت خوراکی هم با گرفتن هوای داخل آب آن را تبدیل به اکسیژن می کند و مجددا اکسیژن را به آب باز میگرداند.

تاثیر زئولیت بر سلامت جسمانی

زئولیت خوراکی را به عنوان دارو هم مورد استفاده قرار می دهند. در واقع زئولیت می تواند بسیار هوشمندانه اقدام به تبادل یونی داشته باشد. با اتصال جدول منندلیف به زئولیت می توان آن را وارد بدن کرد. در واقع از زئولیت به عنوان حامل معناصر ضروری مورد نیاز بدن استفاده نمود. به عنوان مثال اگر مشکل کمبود آهن داشته باشیم؛ به راحتی با استفاده از زئولیت آن را وارد بدن خواهیم کرد. قبل تر نیز اشاره شد که زئولیت دارای ساختمان کریستالی است، مواد اولیه زئولیت به هیچ عنوان دچار تجزیه و از بین رفتن نخواهد شد. از همین رو به زئولیت خوراکی زئولیت ترکیب دائمی نیز گفته می شود.

زئولیت قادر است میزان مایعات موجود در بدن را کنترل نماید. بنابراین از زئولیت به عنوان داروی ضد اسهال استفاده می شود.

فروش زئولیت خوراک دام و طیور و آبزیان با قیمتی استثنایی

زئولیت

با توجه به نکاتی که در این مقاله یاد شد، از زئولیت خوراکی در مصارف خوراکی حیوانات و طیور و آبزیان استفاده می شوذ. استفاده دیگر آن در صنعت پزشکی است. خب مشاغل زیادی می توانند از زئولیت استفاده کنند. اگر شما هم از مدیران یکی از این مشاغل هستید، می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مشاوران و متخصصان ما در مجموعه می توانند شما را در این زمینه تا رسیدن شما به هدفتان راهنمایی کنند.

مجموعه مفید، مرکز فروش انواع زئولیت می باشد. چنان چه قصد خرید محصول را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی، با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.