مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت روز سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی

آنچه در این مقاله میخوانید...

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی چیست؟خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

قیمت روز سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی به نرخ بسیار ارزان تولیدی با کیفیتی متمایز ازطریق سایت پیشرو قابل مشاهده است. خواص متخلخل کانی زئولیت طبیعی باعث شده که این محصول توانایی بسیاری در جذب مواد سمی از خود بروز بدهد وکاربردهای بسیار متعددی در صنایع مختلف کشاورزی و حتی پالایشگاهی داشته باشد.شما میتوانید برای خرید سنگ زئولیت طبیعی و آشنایی با خواص کاربردی آن سایت ما را در ادامه دنبال بفرمایید.

قیمت روز سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی چیست؟

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی چیست؟ زئولیت ها به گروهی از آلومینوسیلیکات های آبی گفته می شود که ترکیبات نمک مانندی هستند که حاوی سیلیکون و آلومینیوم هستند. آنها منشا رسوبی و آتشفشانی، طبیعی و مصنوعی دارند. از نظر ظاهری، آنها شبیه خاک رس خاکستری مایل به سبز جامد هستند.

حدود 50 نوع زئولیت طبیعی و بیش از 120 نوع مصنوعی وجود دارد. با توجه به خواص منحصر به فرد آن برای جذب مواد سمی، آنها به طور فعال در بسیاری از زمینه های فعالیت انسانی استفاده می شوند‌. زئولیت ها دارای ساختار سست، اما در عین حال به اندازه کافی قوی هستند که خواص منحصر به فرد آنها را به عنوان جاذب، مبدل یونی، کاتالیزور و غربال مولکولی تعیین می کند.

آنها در طبیعت گسترده هستند، همچنین می توان آنها را از طریق شیمیایی به دست آورد، بنابراین آنها ارزان هستند. این “سنگ های جوشان” می توانند تا نیمی از حجم آب خود را جذب کنند. شامل بسیاری از عناصر جدول تناوبی است.

ساختار کریستالی به اتصال سموم محیطی کمک می کند. بسته به دما ، زئولیت ها قادر به جذب آب و بسیاری از مواد مضر (رادیونوکلئیدها ، فلزات سنگین ، آفت کش ها ، نیترات ها) هستند.

ساختار متخلخل آنها نه تنها به جذب آب، بلکه به جذب مولکول‌های سایر مواد کمک می‌کند و در ازای آن مواد معدنی از خود آزاد می کن فضای آزاد در ساختار متخلخل و صلب زئولیت ها با اندازه کوچک مولکول های آب، هیدروکربن ها، گازها و برخی دیگر مطابقت دارد.

این ویژگی باعث می شود که آنها بتوانند مولکول های خارجی را بر اساس اندازه تشخیص دهند، مولکول های کوچک را جذب کنند و بزرگترها را الک کنند. کانی های مختلف دارای اندازه های مختلف حفره هستند، بنابراین مواد مختلفی را جذب می کنند از جمله اینکه استرانسیوم رادیواکتیو را از آب حذف می کنند، می توانند سایر مواد مضر را حذف کنند.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی به صورت عمده و با نرخ بسیار ارزان و با دسترسی عالی برای همه مشتریان داخلی و خارجی از طریق سایت پیش روی قابل انجام است .با توجه به کاربردهای گوناگونی این سنگ به خصوص نقش کاتالیزوری آن در صنایع پالایشگاهی، می‌توان در صورت تجاری سازی مناسب این محصول و فروش آن به تجار مختلف خارجی، درآمد سرشاری را نصیب به فعالان حاضر در صنعت معدن کشور و دیگر مجموعه های اقتصادی کرد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.