مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت روز سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوبفروش سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت اصفهان

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب از جمله سنگ های است که درصد فراوانی نمونه طبیعی آن بسیار کم است به همین دلیل نمونه مصنوعی آن در کارخانه ها تولید می شود. قیمت این سنگ در نمونه طبیعی آن جز سنگ های گران بشمار می رود اما استفاده از نمونه مصنوعی آن به مقرون صرفه تر است و خرید آن آسان تر می باشد. این سنگ در شغل های مختلف کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد در ادامه به توضیح انواع کاربرد آن می پردازیم. کیفیت و قیمت خوب این سنگ ها باعث محبوبیت و آن ها در مشاغل مختلف شده است.

قیمت روز سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب سنگ زئولیت که نام دیگر آن سنگ جوشان است دارای قدرت جذب بالا و تبادل یونی بوده به همین دلیل در موارد زیر کاربرد بسیاری دارد.

سنگ زئولیت در کشاورزی و تصفیه فاضلاب و دامداری و حتی پزشکی کاربرد گسترده‌ای دارد به طوری که بخش اعظمی از این مشاغل به وجود این سنگ وابسته است.

یکی از خصوصیات بارز این سنگ این است که در کشاورزی باعث افزایش حاصلخیزی می شود و باعث جذب رطوبت و افزایش تبادلات کاتیونی خاک می شود. این سنگ در گلخانه ها و پرورش گیاهان نیز کاربرد فراوانی دارد.

در شغل دامداری از این سنگ در کنترل بو افزایش مواد مقوی خوراک‌ دام و در پرورش ماهی برای تصفیه‌ آمونیاک آب استخر های ماهی استفاده می شود.

از سنگ زئولیت به عنوان بوگیر در منازل و همچنین کنترل بو و رطوبت در بستر حیوانات خانگی استفاده می شود.

از این سنگ در تصفیه آب برای حذف فلزات و آمونیاک و تصفیه آب استخر های شنا استفاده می شود. همچنین در صنعت سوخت از این سنگ برای جداسازی گاز های مرغوب و همچنین جذب نفت و مشتقات آن استفاده می کنند.

فروش سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت اصفهان

فروش سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت اصفهان یکی از تجارت های امروزه که دارای سود خوب برای فروشنده و کاربرد گسترده برای خریدار است خرید و فروش سنگ زئولیت است. شرکت های فروش سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت مرغوب را در انواع و کاربر های متفاوت با قیمت های مناسب به فروش می رساند.

برای خرید سنگ زئولیت اصفهان می توان به شرکت های پخش آن مراجعه کرد. همچنین خریداران می توانند برای خرید از مناطق دور تر از طریق سایت به صورت آنلاین نوع سنگ زئولیت خود را انتخاب کرده و خریداری کنند.

شرکت های فروش زئولیت اصفهان برای مشتریان خود خدماتی فراهم کرده اند که خریدار می تواند با مراجعه حضوری به دفاتر فروش یا با مراجعه به سایت ها به صورت عمده از شرکت های فروش سنگ زئولیت سنگ مورد نیاز خود را در مقدار های مختلف خریداری کند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.