مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش عمده زئولیت کشاورزی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

دانستنی هایی در مورد زئولیت کشاوزی تاثیرات زئولیت در کشاورزیزئولیت کشاورزی کلینوپتیلولیت را از کجا بخریم؟

امروزه نمونه های زیادی از زئولیت کشاورزی را در بازار مشاهده می کنید. زئولیت کشاورزی با درجه کیفیت های مختلف. اما توجه داشته باشید که هر نوع زئولیتی نمی تواند تاثیرات مطلوبی را بر روی مزارع و زمین های کشاورزی شما باقی بگذارد.
زئولیت کشاورزی درجه یک و مرغوب را می توانید به صورت عمده از مجموعه ی بازرگانی، با سابقه چند ساله، خریداری کنید.
این زئولیت ویژگی های مفید زیادی دارد که باعث بهبود خاک کشاورزی و افزایش محصولات و کیفیت آن ها می شود. خرید زئولیت کشاورزی درجه یک از این مجموعه، آسان بوده و فقط با یک تماس می توانید سفارش خود را ثبت کنید. ثبت سفارش و ارسال محصول نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.

دانستنی هایی در مورد زئولیت کشاوزی

زئولیت کشاورزی یک ماده ی معدنی می باشد که به واسطه ساختار خود خواص زیادی دارد. زئولیت کشاورزی کاربرد های زیادی دارد. این ماده برای بهبود ویژگی فیزیکی خاک از طریق تغییر ساختمان خاک، افزایش میزان دسترسی گیاه به آب و کاهش چسبندگی ذرات خاک استفاده می شود.
این ماده می تواند باعث بهبود ساختار شکننده و غیر یکنواخت خاک شده و از طریق اصلاح ظرفیت تبادل کتایونی موجب می شود تا مصرف آب کاهش پیدا کند و هم چنین ماندگاری کود هم افزایش پیدا کند.
زئولیت کشاورزی، ظرفیت تبادل کاتیونی خاک را افزایش داده و یک حالت پیوستگی ایجاد می کند. تا عناصر غذایی در بین ساختار خود تثبیت شوند. در نهایت موجب می شود تا توانایی گیاه در مصرف عناصر افزایش پیدا کرده و عملکرد آن ها نیز زیاد شود.
استفاده از زئولیت در زمین های کشاورزی، کاشت نهال و درخت های میوه و به عنوان خاک گلدان و کشت های گلخانه ای رایج می باشد.

تاثیرات زئولیت در کشاورزی

استفاده از زئولیت برای بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی و میکروبی خاک رایج بوده و برای بهبود بافت زمین ها به کار می رود. مهم ترین خصوصیات زئولیت ها ظرفیت تبادل کاتیونی بالا و تخلخل زیاد آن ها می باشد.
برای حاصلخیزی خاک اصلاح شده نیز می توان از زئولیت کشاورزی استفاده کرد. این ماده دارای مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد است. که می تواند نقش مهمی را در حاصلخیزی خاک های اصلاح شده ایفا کند. بهبود شرایط خاک و تقویت رشد و نمو گیاهان مربوط به ویژگی تبادل کاتیونی و نگهداری آب در زئولیت است.
استفاده از زئولیت تنهایی به عنوان کود جایز نیست. و این ماده نمی تواند به تنهایی عناصر غذایی کافی را به گیاهان برساند. برای نتیجه گیری بهتر، باید این ماده را با کود شیمیایی یا حیوانی مخلوط کرده و سپس از ان استفاده کنید.
یکی دیگر از مزایایی که زئولیت ها دارند، حفظ رطوبت موجود در آب می باشد. زئولیت به واسطه تخلخل بالا و ساختار کریستالی که دارد می تواند تا ۶۰ درصد از وزن خود، آب نگهداری کند. این مواد به عنوان مخزنی از آب قابل دسترس بوده و بین آب و هوا در خاک تعادل برقرار می کنند. زئولیت می تواند آب ذخیره شده را در زمان وشرایط لازم در اختیار گیاه قرار دهد.
تنظیم PH خاک اسیدی نیز از دیگر مزایای زئولیت کشاورزی می باشد. کاهش PH خاک، تحریک پذیری و غلظت بیش از حد مجاز موجب می شود تا عناصری مانند الومینیوم، منگنز و … افزایش پیدا کند.

زئولیت کشاورزی کلینوپتیلولیت را از کجا بخریم؟

زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت یکی از فراوان ترین نوع زئولیت در ایران می باشد.شرکت بازرگانی مفید با بهربرداری زئولیت از معادن؛ زئولیت مورد نیاز کشاورزی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
می توانید این زئولیت را برای بهبود خاک کشاورزی و اصلاح آمن و اقزایش محصولات و کاهش هزینه های خود استفاده کنید. برای سفارش هم کافیست تا با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.