مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش زئولیت خوراک طیور به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات و ویژگی های زئولیت خوراکیمزایای مصرف زئولیت در مرغ مادر و تخمگذار سنگ زئولیت تغذیه دام و طیورکاربرد سنگ زئولیت تغذیه دام و طیورخرید زئولیت خوراکی برای جیره طیور و دام

از زئولیت خوراک طیور در دو مدل می توانیم استفاده کنیم، یکی با ترکیب کردن دانه های زئولیت در بین رژیم غذایی طیور است و دیگر این که از زئولیت خوراکی به صورت مستقیم و به عنوان غذا برای آن ها بهره ببریم.

چرا که مرغ ها و جوجه ها علاقه زیادی به خوردن زئولیت به صورت تکی دارند. همچنین با آزمایشی که بر روی مرغ های محلی صورت گرفته در صورت استفاده مستقیم از زئولیت به عنوان غذا، مر تخم دو زده می گذارد.

مجموعه مفید به عنوان مرکز پخش و فروش زئولیت خوراک طیور به صورت عمده این محصول را با قیمتی خوب و ارزان به دست شما مصرفه کننده محترم می رساند.

مشخصات و ویژگی های زئولیت خوراکی

زئولیت خوراکی دارای ویژگی های است که می توانید استفاده گسترده از آن موجب کم شدن میزان تولید گاز های زیان آور شود. منظور از گاز های زیان آور گاز هایی است نظیر؛ سولفید هیدروژن، آمونیاک و ..

همچنین این ماده معدنی می تواند میزان رطوبت موجود در سال های پرورش طیور را کنترل نماید. این موضوع بر روی سلامت بیش تر طیور تاثی گذار است.

یکی دیگر از روش های استفاده از زئولیت خوراک طیور و یا همان زئولیت کلینوپتیلولیت این است که از آن برای ترکیب کردن با کود طیور استفاده می شود.

این ترکیب باعث می شود تا کم ترین میزان تولید گاز های سمی را داشته باشیم. همچنین اضافه نمودن زئولیت خوراک طیور به جیزه غذایی پرندگان باعث می شود تا سرعت رشد بسیار بیش تری داشته باشند.

ضمن این که بهتر است بدانید، استفاده کردن از زئولیت در رژیم غذایی طیور باعث می شود تا اثرات سمی افلاتوکسین کم تر شود. در جوجه های گوشتی نواقص استخوانی آن ها را به حداقل رسانده است.

مزایای مصرف زئولیت در مرغ مادر و تخمگذار سنگ زئولیت تغذیه دام و طیور

اگر زئولیت خوراک طیور را جایگزین کنجاله و ذرت کنیم دیگر نیازی به واردات این محصولات نخواهیم داشت، استفاده از زئولیت خوراکی باعث خشک تر شدن مدفوع می شود و در نتیجه بستر پرنده با اختلال کم تری مواجه خواهد شد.

مسمومیت قارچی در بستر آن ها کاهش پیدا می کند. پوسته تخم مرغ به واسطه جذب بهتر کلسیم و فسفر مستحکم تر خواهد شد.

کاربرد سنگ زئولیت تغذیه دام و طیور

در حال حاضر در بازار پودر آنزمیت ویژه ای وجود دارد كه برای گوساله های نوزاد تهیه گردیده و از تلفات جلوگیری و باعث ازدیاد اشتها و رشد بهتر آنها می گردد

می توان زئولیت را به مقدار ٤% ماده خشك جیره بدون اثرات جانبی به جیره بره های پرواری اضافه نمود .

از دیگر مزایای استفاده از آنزمیت , جلویگری از اسهال بره ها و گوسفندان و متعادل نمودن فلور میكروبی روده ها و كاهش تلفات به ویژه در بره ها ,جذب بهتر كلسیم و جلوگیری از خاك خوری گوسفندان و ازدیاد مقاومت دام در مقابل پاره ای از بیماری ها به خصوص بیماری های روده ای و كاهش تلفات می باشد.

خرید زئولیت خوراکی برای جیره طیور و دام

با توجه به مزایای استفاده از زئولیت خوراکی برای طیور و تاثیرات بسیار خوبی که بر روی رشد و هم بر روی کیفیت محصولات طیور می شود.

این محصول دارای قیمتی مقرون به صرفه است. چرا که می تواند در بهبود روند کار دامداری ها و مرغ داری ها تاثیر گذار باشد.

اگر شما هم به عنوان یکی از افراد تاثیر گذار در این صنعت به فکر خرید و استفاده از زئولیت خوراک طیور هستید، ما آماده ارائه خدمات به شما هستنیم.

خرید زئولیت خوراکی از مجموعه مفید به صورت عمده و در هر حجمی امکان پذیر است.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.