مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش انحصاری زئولیت کشاورزی مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

مزایای به کار گیری از زئولیت در کشاورزیبررسی دقیق تر کارایی زئولیت در کشاورزیسایر کاربرد های زئولیت طبیعیاستفاده از زئولیت در کاهش آلودگی هوا در گلخانهقیمت روز زئولیت معدنی طبیعی ارزان

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین مواد معدنی در حال حاضر، زئولیت کشاورزی است. این محصول در بهتر شدن کیفیت روند کشاورزی تاثیر بسیار خوبی داشته است.

زئولیت کشاورزی می تواند به صورت موثر برای بالا بردن حاصلخیزی خاک و همچنین بهتر شدن سطح کیفیت گیاهان مورد  استفاده قرار بگیرد.

این محصول قادر است با ویژگی های فیزیکی و شیمیایی که دارد، میزان درآمد شما از کشاورزی را تا چندین برابر بیش تر کند. فقط کافی است برای آشنایی بیش تر با این محصول ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

فروش انحصاری زئولیت کشاورزی مرغوب در مجموعه بازرگانی مفید به صورت گسترده انجام می شود. برای ارتباط با ما شماره های تماس در سایت درج شده است. با ما تماس بگیرید.

مزایای به کار گیری از زئولیت در کشاورزی

این محصول از مواد معدنی و کاملا ارگانیک تشکیل شده است. از همین رو با محیط زیست به صورت کامل سازگاری دارد.با استفاده از زئولیت کشاورزی می توانیم در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی داشته باشیم.

هزینه هایی مانند کود شیمیایی، مصرف آب و آفات و … که برای محصولات کشاورزی ممکن است رخ دهد. زمانی که از زئولیت کشاورزی به صورت ترکیب شده با کود شیمیایی بهره برده می شود؛ میزان تاثیر گذاری کود چندین برابر می شود.

ضمن این که بیش تر کود های شیمیایی از طریق آبیاری به سطح های زیرین خاک نفوذ می کنند و اصلا به ریشه گیاه نمی رسند و یا حتی به واسطه آبیاری شسته می شوند و به آب های زیر زمینی انتقال پیدا می کنند.

این موضوع نه تنها باعث هدر رفتن کود می شود، بلکه آب های زیر زمینی را آلوده می کند. زئولیت کشاورزی می تواند بر روی این مساله نیز تاثیر گذار باشد.

بررسی دقیق تر کارایی زئولیت در کشاورزی

همان طور که می دانید، زئولیت نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشور‌ها دارای مشهوریت بالا است. کشور هایی مانند ژاپن، ایتالیا، اسپانیا و ترکیه ملموس بوده مساله موثر بودن زئولیت کشاورزی در بهتر شدن روند کشاورزی امری ثابت شده است. آن ها برای افزایش بهره وری تولیدات کشاورزی خود از زئولیت کمک می گیرند. از همین رو کشور ما ایران که دارای معادن متعددی از این ماده معدنی است هنوز به ثاتیرات فوق العاده و شگفت انگیز این محصول واقف نشده است.

زئولیت کشاورزی دارای بدنه ای مشبک بوده و دقیقا به مانند یک اسفنج قادر است رطوبت و برخی از مولکول ها را در خود جذب نموده و نگهداری کند. در واقع زئولیت کشاورزی می تواند بیش تر از حجم خود اقدام به جذب و نگهداری از رطوبت نماید.

این موضوع می تواند در ذخیره و مصرف کم تر آب به صورت ویژه ای موثر باشد. زئولیت کشاورزی قادر است میزان تهویه موجود در خاک را بهبود ببخشد. در واقع با تامین اکسیژن بیش تر به رشد بهتر گیاه کمک می کند.

از دیگر مزایای کاربرد زئولیت در کشاورزی این است که این ماده با ترکیب شدن در مواد موجود در خاک ، منافذی جهت ورود هوا به داخل زمین برای رسیدن هوا به ریشه گیاه به وجود می آورد. زیولیت از نظر شیمیایی بار منفی داشته و خاصیت اسیدی و بازی خاک را از تصحیح می کند.

سایر کاربرد های زئولیت طبیعی

زئولیت کشاوزی با تنظیم PH خاک از اسیدی شدن آن جلوگیری می کند. ضمن این که زمانی که هم PH خاک تنطیم شود و هم تهویه بهتری در خاک صورت بگیرد خاکی نرم تر خواهیم داشت.

زئولیت کشاورزی از کلوخه شدن خاک کشاورزی جلوگیری می کند. بهتر است بدانید کود ها شیمیایی بیش تر از نیتروژن متشکل شده اند، نیتروژن یکی از مهم ترین عوامل آلودگی زا در خاک و محیط زیست به شمار می رود.

اما زئولیت کشاورزی می تواند با کنترل کردن میزان نیتروژن از سمی بودن کود شیمایی بکاهد و آن را کارا تر کند.

استفاده از زئولیت موجب کاهش سموم موجود در خاک شده و پدیده هایی مثل شسته شدن کود های شیمیایی با آب های سطحی و یا آلودگی آب های جاری را کاهش می دهد. مزایای استفاده از زئولیت در مرور زمان افزایش می یابد و به رشد و نمو گیاهان کمک می نماید.

استفاده از زئولیت در کاهش آلودگی هوا در گلخانه

استفاده از زئولیت در کاهش آلودگی هوا در گلخانه، به دلیل خاصیت جذب گازهای آلاینده و رطوبت، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با قرار دادن لایه‌هایی از زئولیت در داخل گلخانه، این ماده قادر است گازهای آلاینده موجود در هوای گلخانه (مانند نیتروژن اکسید، کربن دی‌اکسید و…) را جذب کند و باعث کاهش آلودگی هوا شود. همچنین، زئولیت به دلیل خاصیت جذب رطوبت، می‌تواند رطوبت را از هوای گلخانه جذب کرده و باعث بهبود شرایط رشد گیاهان شود. علاوه بر این، زئولیت با جذب اشعه ماوراء بنفش، می‌تواند گیاهان را در برابر آنها محافظت کند. به همین دلیل، استفاده از زئولیت در گلخانه‌ها به عنوان یک روش ساده و کارآمد برای کاهش آلودگی هوا و بهبود شرایط رشد گیاهان مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت روز زئولیت معدنی طبیعی ارزان

شما می توانید برای خرید این محصول با قیمت روز ارزان و کیفیتی بالا از مجموعه بازرگانی مفید اقدام نمایید.

ضمن این که برای دریافت اطلاعات بیش تر در زمینه زئولیت طبیعی و کشاورزی و یا خرید و صادرات این محصول با دفتر فروش مجموعه در ارتباط باشید.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.