مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش انحصاری زئولیت کشاورزی در سمنان

آنچه در این مقاله میخوانید...

علت اهمیت به کار گیری از زئولیت در صنعت کشاورزیخواص زئولیت کلینوپتیلولیتنقش زئولیت در صنعت کشاورزیخرید زئولیت با کیفیت ارزان
زئولیت طبیعی

اگر شما هم جزو افرادی باشید که به نوعی با کشاورزی در سر و کار هستید، احتمالا از زئولیت کشاورزی و فواید و کاربرد های آن اطلاعاتی دارید.

اما ما در این مقاله شما را با این محصول به صورت کامل آشنا خواهیم کرد. زئولیت یکی از مواد ضروری است که باید در ترکیب خاک کشاورزی وجود داشته باشد.

علت این که می گوییم استفاده از زئولیت کشاورزی در خاک امری ضروری است، به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل عبارت است از؛

علت اهمیت به کار گیری از زئولیت در صنعت کشاورزی

زئولیت کلینوپتیلولیت

زئولیت یک نوع ماده معدنی است که با طبیعت به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ همخوانی دارد. این ماده معدنی به منظور افزایش دادن عملکرد محصولات گشاورزی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

علاوه بر این که زئولیت کشاورزی بر روی محصول تاثیر گذار است، با بهبود دادن ارزش خاک کشاورزی، زمین کشاورزی را ارزشمند تر می کند و همچنین هزینه های جانبی مثل مصرف آب و کود را کاهش می دهد.

خواص زئولیت کلینوپتیلولیت

زئولیت کشاورزی که به آن زئولیت کلینوپتیلولیت نیز گفته می شود، دارای خاصیت جاذب است. در واقع زئولیت می تواند رطوبت و آب اضافه موچود در خاک را در خود جذب کرده و در مدت طولانی از آن نگهداری نماید. یکی دیگر از ویژگی ها و خواص زئولیت طبیعی این است که؛

تبادل کاتیونی بسیار خوبی دارد، همچنین برای جذب و حذف عناصر فلزی و سنگین که سمی هم هستند نیز مناسب است. همچنین زئولیت کشاورزی به نوعی غربال مولکولی نیز می باشد.

نقش زئولیت در صنعت کشاورزی

استفاده از زئولیت برای جذب کردن آب و نگهداری از آن:

یکی از کاربرد های زئولیت کشاورزی این است که از آن برای مصرف کم تر آب استفاده می شود. چرا که زئولیت به خاطر ساختاری که دارد این امکان را دارد تا رطوبت موجود  در هوا و همچنین آب اضافی موجود در خاک را در خود جذب نموده و آن را به مرور زمان به خورد خاک دهد.

در طول روز میزان زیادی از آب موجود در سطح خاک تبخیر می شود و در طول سب میزان زیادی رطوبت در هوا وجود دارد. زئولیت می توانید این رطوبت را در طول شب بگیرید و برای روز از آن استفاده کند.

این موضوع می تواند تا حد قابل توجهی باعث صرفه جویی در مصرف آب شود. شما می توانید در مناطقی که با مشکل کمبود آب مواجه است از زئولیت کشاورزی استفاده کنید.

زئولیت طبیعی

زئولیت می تواند تا میزان ۵۰ درصد از مصرف آب صرفه جویی کند. چرا که همان طور که گفته شد در طول شب میزان آب از دست رفته را از هوای اطراف بازیابی می کند.

با توجه به کاربرد بسیار زیادی که زئولیت دارد و همچنین نتایج بعدی که می تواند در صرفه جویی از هزینه ها داشته باشد، این محصول بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

خرید زئولیت با کیفیت ارزان

شما می توانید با خرید عمده زئولیت از مرکز فروش انحصاری این محصول، نه تنها باعث بهبود رند کشاورزی شوید بلکه تا میزان قابل توجهی کیفیت محصولات خود را افزایش دهید.

زئولیت کشاورزی نه تنها می تواند باعث بهتر شدن و ارزشمند تر شدن زمین کشاورزی شود، بلکه می تواند تعداد محصولات تولید شده و کیفیت آن ها را نیز بهبود ببخشد.

محصولات کشاورزی و میوه هایی که از زئولیت برای تولید آن ها استفاده شده است، دارای پوسته ضخیم تر و با کیفیت تری هستند. از همین رو زمان بیش تری را در انبار می توانیم از آن ها نگهداری کنیم.

مجموعه بازرگانی مفید با فروش انحصاری و مستقیم این محصول می تواند، شما را در خرید با صرفه کمک کند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.