مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه مرکزی زئولیت خوراکی در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت در صنعت پزشکیتاریخچه استفاده از زئولیتتنظیم ph بدن با استفاده از زئولیتخرید انواع زئولیت به صورت اینترنتی
زئولیت خوراک دام

زئولیت ماده معدنی است که در سال های اخیر مورد توجه صنایع و حوزه های کاری مختلف قرار گرفته است.

پژوهشگران زیادی بر روی این محصول کاربردی در حال تحقیق هستند. طبق مطالعات ایت افراد یکی از کاربرد های زئولیت خوراکی برای صنعت پزشکی بوده است که در ادامه به معرفی بیشتر آن خواهیم پرداخت.

مجموعه بازرگانی مفید به عنوان فروشگاه مرکزی زئولیت خوراکی در ایران در حال فعالیت و فروش این محصول است.

زئولیت خوراک دام

کاربرد زئولیت در صنعت پزشکی

طبق بررسی ها و آزمایشات صورت گرفته زئولیت ها را بر حسب اندازه حفره و کاربردی که دارند دسته بندی کرده اند. نتایج بدست آمده از این تحقیق ها بدین شرح است که زئولید در موضوعاتی مانند؛ پزشکی، داروسازی، ارتوپدی، مهندسی بافت و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات زئولیت خوراکی را می توان بدین صورت بیان نمود که، زئولیت خوراکی آنتی باکتریال، زیست سازگار، غیر سمی و دارای خاصیت جذب بسیار زیاد است. طبق گزارش ها و تحقیق هایی که همچنان بر روی این محصول در حال انجام است؛

استفاده از زئولیت خوراکی در زمینه علوم پزشکی در حال افزایش یافتن است. این که از زئولیت طبیعی استفاده شود و یا سنتزی انتخابی است. استفاده از آن در سامانه های دارورسانی، بهبود زخم، داربست های مورد استفاده در مهندسی بافت، پوشش دهی ایمپلنت، همودیالیز و جذب گاز می باشد.

از زئولیت برای پوشش دهی ایمپلنت، همودیالیز و جذب گاز استفاده می شود.

تاریخچه استفاده از زئولیت

استفاده از زئولیت خوراکی در صنعت پزشکی از دیرباز در کشور هایی مثل چین و روسیه شایع بوده است. طب سنتی چینی و پزشکی روسیه تاثیر گرفته از فرهنگ آسیایی از این ماده معدنی ارزشمند استفاده می کردند. حتی از زئولیت در صنعت پزشکی چند هزار ساله آیووردا استفاده می شده است.

که توسط سرخپوستان از زمان فرهنگ بودایی باستان استفاده می شده است. حتی با تحقیقاتی که در سال های اخیر صورت گرفته ، چنین به دست آمده که از آن در زمینه سرطان و سایر بیماری های هزاره سوم نیز بهره برده می شده است.

از زئولیت به عنوان داروی کمکی برای درمان برخی از بیماری ها مثل سرطان استفاده می شود. طبق بررسی ها و مطالعات صورت گرفته زئولیت با سلول های کشت شده می تواند نقش موثری در جلوگیری از سرطان داشته باشد.

زئولیت به سلول های سرطانی وابسته ارتباط میگیرد، این سلول ها به خاطر بار الکتریکی منفی که دارند متفاوت تر از سلول های طبیعی هستند و زئولیت این موضوع را تشخصی می دهد و سلول های سرطانی را از بین می برد.

تنظیم ph بدن با استفاده از زئولیت

زئولیت خوراکی

با استفاده از زئولیت میکرونیزه ph بدن را به سطح نرمان که در واقع بین ۷٫۳۵ و ۷٫۴۵ است می رساند. زئولیت در ابتدا با جذب و سپس با محدود کردن پروتون هایی که باعث اسیدی شدن می شوند بسیاری از بیماری ها را درمان می کند. بنابراین می توان بسیاری از بیماری ها مثل کاندیازیس، آرتریت را درمان کند.

خرید انواع زئولیت به صورت اینترنتی

با توجه به کاربرد های بسیار زیاد این محصول در صنایع گوناگون افراد زیادی برای خرید این محصول به دنبال یک فروشگاه معتبر هستند. مجموعه مفید با تجربه چند ساله در زمینه عرضه انواع زئولیت طبیعی و مصنوعی؛ سابقه فروش عمده و حتی صادرات را نیز دارد.

محصولات ما دارای کیفیت و قیمت رقابتی هستند. جهت خرید انواع زئولیت به صورت اینترنتی می توانید تنها با شماره تماس درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.