مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعیخرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی یکی از سنگ هایی است که به روز هستند و هیچوقت و در هیچ زمان استفاده از آن ها قدیمی نمی شود چرا که دارای دوفاکتور اساسی در صنعت ساختمان سازی یعنی رنگ و استحکام هستند و این سنگ ها از نظر طول عمر بسیار خوب عمل می کنند پس می توانند از انتخاب های همیشگی معماران و ساختمان سازان باشد. این دوام باعث شده تا استفاده از این سنگ ها نه تنها در نمای خارجی این سنگ ها دیده شود بلکه در نمای داخلی ساختمان ها نیز شاهد نمای این سنگ زیبا و با دوام باشیم.

فروشگاه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

خواص فیزیکی و شیمیایی زئولیت های طبیعی متفاوت بوده و در بین نمونه های مختلف یک نوع خاص از زئولیت نیز تفاوت هایی در خواص فیزیکی وشیمیایی وجود دارد. موارد استفاده از زئولیت های مصنوعی و طبیعی از خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها منشأ می گیرد که خود آن هم به نوبه ی خود تابعی از ساختمان بلوری و ترکیب شیمیایی زئولیت ها است.

از کاربردهای زئولیت می توان به مواردی از جمله کشاورزی، محصولات خانگی، محصولات صنعتی، تصفیه آب و فاضلاب و در محیط زیست کاربرد دارد. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد زئولیت های طبیعی آن ها را در بسیاری از کاربردهای کشاورزی و باغبانی سودمند نموده است. تکنولوژی‌های وابسته به زئولیت در کشاورزی و باغبانی شامل: آزادسازی تدریجی کودها واصلاح و بهبود خاک است. این کاربرد میزان تقاضای زئولیت را در طیف تکنولوژی‌ افزایش می دهد.

ساختار کلی زئولیت ها چهار ضلعی می باشد و سطح آن ها سرشار از بار بوده و به همین دلیل تبادل یونی در آن ها با سرعت بالا صورت می گیرد. علاوه بر این، خاصیت کاتالیزوری و جذب سطحی و تبادل یونی آن باعث می شود تا کاربردهای زیادی داشته‌ باشد. به عنوان مثال این کانی در بسیاری از واکنش های شیمیایی به عنوان کاتالیزور و شتاب دهنده عمل می کند. علاوه بر این، متخلخل بودن سطح آن باعث می شود تا قدرت جذب بالایی داشته‌ باشد و به همین دلیل مواد آلی فرار در هوا را به آسانی جذب می کنند.

از مهم ترین ویژگی های این کانی می توان به قدرت تبادل یونی بالای آن اشاره نمود که به دلیل وجود کاتیون های هیدراته بر روی سطح متخلخل آن به آسانی آلومینیوم خود را از دست داده و سایر فلزات سنگین را جایگزین می کند. زئولیت ها دارای انواع مختلفی هستند که برخی دارای خاصیت اسیدی بوده و برخی قلیایی هستند. علاوه بر این، روش تولیدی آن ها نیز با هم متفاوت بوده و نمونه های ایرانی رسوبی هستند و در اغلب کشورهای دیگر از نوع آتشفشانی استفاده می شود.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت معدنی

خرید سنگ زئولیت معدنی از معدن ایران استخراج می گردد که هزاران کاربرد تخصصی دارد. معمولا کل خرید سنگ های زئولیت در معدن انجام می شود و به صورت مستقیم بارگیری و حواله خروج از معدن صادر می شود و بعد از بارگیری در معدن خروج بار انجام می شود.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 3 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.