مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه زئولیت خوراک دام ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت خوراک داممزایای استفاده از زئولیت خوراک دامصادرات زئولیت خوراک دام به عراق

 

زئولیت خوراک دام را می توانید به صورت انلاین و غیر حضوری از همین سایت سفارش دهید. زئولیت خوراک دام ماده ایست که مورد نیاز هر گونه دامی خواهد بود و همه ی دامداران می توانند برای نتیجه گیری بهتر از این ماده ارزشمند و ارزان استفاده کنند.

با توجه به این که قیمت زئولیت خوراک دام مناسب می باشد؛ استفاده از زئولیت خوراک دام صرفه اقتصادی خوبی برای دامداران خواهد داشت. با توجه به این که در صورت استفاده از زئولیت خوراک دام، سود بیشتری عاید آن ها می گردد.

زئولیت خوراک دام

یکی از کاربردهای رایجی از زئولیت طبیعی دارد، استفاده از آن به عنوان زئولیت خوراک دام می باشد. زئولیت خوراک دام ماده ای معدنی به نام زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد. این نوع زئولیت می تواند در تغذیه و رشد دام ها اثرات فوق العاده ای را داشته باشد. زئولیت خوراک دام در کشور های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در ایران با وجود معادن زئولیتی، استفاده از زئولیت خوراک دام چندان رایج نیست.

اما تاثیرات استفاده از زئولیت خوراک دام به گونه ای بوده که مصرف کنندگان را به سمت استفاده ی دائم سوق می دهد. زئولیت خوراک دام هم چنین موجب می شود که پروتئین مورد نیاز انسان ها نیاز تامین شود. چرا که دام ها یکی از منابع پروتئینی انسان ها هستند و مصرف زئولیت توسط دام موجب می شود که میزان پروتئین افزایش پیدا کند.

در ادامه برخی از اثرات اضافه کردن زئولیت کلینوپتیولیت به خوراک دام را بررسی می کنیم.

مزایای استفاده از زئولیت خوراک دام

وجود یکسری خواص فیزیکی در زئولیت ها موجب شده تا این ماده برای دام ها مفید واقع شود. افزودن مقداری زئولیت کلینوپتیلولیت به خوراک دام ها موجب می شود تا رشد آن ها بهتر شود. لازم به ذکر است که زئولیت را می توان به غذای همه ی دام ها استفاده کرد. دام های پرواری، دام های شیری، گاو و گوساله و گوسفند و بره و … همگی مجاز به دریافت زئولیت خوراک دام می باشند.

میزان مجاز استفاده از زئولیت در غذای هر کدام باید با نظر کارشناس هماهنگ شود. زئولیت خوراک دام موجب می شود تا وضعیت رشد دام ها بهتر شود و آن ها با وجود میزان خوراکی که دریافت می کنند، وزن بیشتری بگیرند. به طور کلی خوراک آن ها بهبود پیدا می کند. زئولیت خوراک دام هم چنین موجب می شود که عمل گوارش و نشخوار هم بهتر شود. عملیات هضم به اسانی و با روش بهتری انجام می گیرد. و دام از درگیری با بیماری های روده ای و اسهال در امان می ماند.

در گاو های شیری، کیفیت شیر افزایش پیدا می کند. هم چنین میزان تولید شیر دام ها هم بیشتر می شود. ازمایش هایی بر روی شیر دام هایی که زئولیت خوراک دام دریافت کرده اند، انجام شده است؛ نتیجه این که شیر های تولیدی از این دام ها، آلودگی کمتری دارد.

زئولیت را می توان به صورت جدا به خورد دام ها داد و یا به عنوان مکمل غذایی با سایر خوراک ان ها ترکیب کرد.

یکی دیگر از موارد مصرف زئولیت، استفاده از ان در بستر دام ها می باشد. می توان زئولیت را در بستر دام ها قرار داد. تا بوی نامطبوع از بستر آن ها کمتر شود و هم چنین مدفوع خشک تری تولید گردد.

استفاده از کودحیوانی زئولیتی برای کشاورزی نیز بهتر بوده و اثرات مفیدی را بر جای می گذارد.

در نهایت دام هایی که زئولیت دریافت کرده اند، طعم گوشت آن ها بهتر خواهد بود.

 

صادرات زئولیت خوراک دام به عراق

زئولیت خوراک دام یک ماده معدنی پرکاربرد است. این ماده معدنی و طبیعی در ایران به وفور یافت می شود. مجموعه ی مفید به علت دسترسی به معادن زئولیتی می تواند، زئولیت خوراک دام را با خلوص بالا، از معادن بهره برداری کرده و آن را به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برساند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.