مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت چیست و چرا از ان استفاده می گردد؟تاثیرات استفاده از زئولیت خوراک دامزئولیت خوراک دام چه قیمتی دارد؟
زئولیت خوراک دام

زئولیت خوراک دام یک ماده پر ارزش است. مزایایی که این محصول دارد بر هیچ مصرف کننده ای پوشیده نیست. و هر کس در صورت یکبار استفاده باز هم مشتاق به مصرف آن می باشد. زئولیت خوراک دام را می توانید به صورت عمده و کیلویی و خرده از مجموعه بازرگانی مفید خریداری کنید. این محصول در این مجموعه با قیمت مناسب و درجه خلوص بالا به فروش می رسد.

برای خرید زئولیت خوراک دام از مجموعه ی مفید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

زئولیت چیست و چرا از ان استفاده می گردد؟

زئولیت به عنوان یک ماده طبیعی می تواند بخش دامداری را با تحولات بزرگی روبرو کند. این ماده معدنی  که از الومینوسیلیکات ساخته شده و به وفور در معادن داخل کشور یافت می شود؛ بهترین ماده ایست که می تواند موجب سود دهی دامداران گردد.

با توجه به این که ایران از کشور های دارای معادن زئولیتی است؛ اما آنطور که باید از این معدن گرانبها استفاده نمی کند. اما باز هم می توان گفت که ساده ترین و عمده ترین روش استفاده از زئولیت در ایران، مربوط به استفاده از آن در دامداری ها می باشد.

زئولیت یک ماده با ساختمان سه بعدی و متشکل از اکسیژن، آلومینیوم و سیلیس می باشد. این ماده به رنگ سفید بوده و یا در صورتی که با مواد دیگر ترکیب شده باشد، به رنگ زرد یا قهوه ای نیز موجود است.

از زئولیت می توان به عنوان مکمل غذایی برای دام و طیور استفاده کرد. البته استفاده از زئولیت در دامداری ها یکی از کاربردهای این ماده است. لازم به ذکر است که زئولیتی که در بخش دامداری و مرغداری و شیلات استفاده می شود از نوع زئولیت طبیعی می باشد. زئولیت های طبیعی شناخته شده ۵۰ گونه می باشند؛ اما فقط ۹ مورد از ان ها شناخته شده هستند. زئولیت خوراک دام یا همان زئولیت کلینوپتیلولیت به عنوان مکمل در غذای دام ها استفاده شده و تاثیرات سودمندی هم بر آن ها دارد.

خرید زئولیت خوراک دام و طیور

تاثیرات استفاده از زئولیت خوراک دام

در صورت اضافه کردن مقدار مشخصی زئولیت به غذای دام ها موجب می شود که هضم آن ها بهتر صورت بگیرد. زئولیت خوراک دام در غذای دام ها و حیوانات هم چنین، از بروز اسهال و مشکلات مربوط به روده و معده جلوگیری می کند. در صورتی که فرایند هضم بهتر صورت گیرد، میل دام به خورن غذا بیشتر می گردد. در واقع زئولیت خوراک دام موجب بهبود در بازدهی خوراک دام می گردد. این ماده موجب می شود که مدفوع حاصله از دام نیز خشک تر باشد و بوی کمتری نیز داشته باشد. از زئولیت خوراک دام می توان در بستر دام ها نیز استفاده کرد.

زئولیت خوراک دام برای همه دام ها مفید است و تاثیرات خوبی بر روی آن ها می گذارد. مثلا استفاده از زئولیت خوراک دام در تغذیه دام های شیری، موجب می گردد تا دام شیر بیشتری تولید کند. شیر چربی بیشتر و آلودگی کمتری نیز دارد. اثری که زئولیت خوراک دام بر روی دام های پروراری می گذارد، موجب شده تا این دام ها بهتر وزن بگیرند. پس با توجه به این موارد، زئولیت خوراک دام سود بزرگی برای دامداران خواهد داشت.

 

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، زئولیت فقط در دامداری ها استفاده نمی گردد. و از آن می توان برای طیور و آبزیان نیز استفاده کرد.

کاربرد زئولیت در استخر پرورش ماهی

زئولیت را می توان در استخرهای پرورش ماهی استفاده کرد. در این صورت اکسیژن مورد نیاز ماهی تامین می شود و مقدار آمونیاک نیز کمتر می گردد. این حرکت موجب می شود که مرگ و میر در بین ماهی ها کاهش پیدا کند.

خصوصیاتی که زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان باید داشته باشند؟

درجه بالای آبدار (هیدراته) شدن

در زمان بی آب (دهیدراته) شدن، تراکم پایین و فضاهای خالی بالایی دارند.

ساختمان بلوری اغلب زئولیت ها موقع بی آب شدن، پایدار می ماند.

دارای خاصیت تبادل کاتیونی هستند.

بلور دهیدراته دارای کانال های یکنواختی از نظر مولکولی و اندازه می باشد.

خواص فیزیکی متنوعی از قبیل هدایت الکتریکی، خواص کاتالیتیکی، جذب و شبکه یونی دارند.

زئولیت خوراک دام چه قیمتی دارد؟

زئولیت یک ماده ارزان قیمت اما با ارزش است. در کل این ماده قیمت مناسبی دارد. اما اگر زئولیت خوراک دام را از مراکز واسطه خریداری کنید؛ قیمت بالاتری را پرداخت خواهید کرد.

با خرید از مجموعه ی بازرگانی مفید، قیمت مناسب تری از زئولیت خوراک دام به شما اعلام خواهد شد. و علت آن این است که مفید به دلیل دسترسی مستقیم به معادن زئولیتی، قادر است زئولیت خوراک دام که از نوع کلینوپتیلولیت می باشد؛ با خلوص بالا استخراج کرده و به صورت مسقتیم در سطح کشور پخش کند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.