مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه اینترنتی زئولیت خوراک دام

آنچه در این مقاله میخوانید...

اثر زئولیت بر روی گاو شیردهآشنایی بیش تر با زئولیت خوراکیخرید زئولیت خوراکی به صورت مستقیم و عمده

زئولیت خوراک دام یکی از انواع زئولیت های طبیعی است که تا کنون شناخته و یافته شده است. این محصول دارای کارایی و مشخصاتی است که آن را بی نظیر کرده است.

در ادامه در رابطه با این که زئولیت چگونه می تواند باعث رونق کسب و کار شما شود توضیحاتی خواهیم دارد. ضمن این که در رابطه با ویژگی ها و کاربرد های این محصول نیز صحبت می کنیم.

مجموعه بازرگانی مفید، فروشگاه اینترنتی زئولیت خوراک دام است، ما این محصول را با قیمتی رقابتی و ویژه به دست مشتریان خود می رسانیم.

اثر زئولیت بر روی گاو شیرده

برای اثبات این تاثیرات زئولیت خوراک دام بر روی گاو شیرده تا کنون آزمایش های مختلفی صورت گرفته است. طبق نتایج حاصل از این گزارش ها چنین به دست آمده است که؛

افزودن زئولیت خوراکی بر جیزه غذایی گاو های شیرده باعث شده هم میزان شیر و هم کیفیت شیر آن ها بهبود یابد و بیش تر شود.

این آزمایش بدین صورت بوده که طی ۴ دوره که هر دوره با فاصله ۲۱ روز از هم انجام شده است، روی ۱۶ راس گاو و ۴ راس برای هر جیره در نظر گرفته شده است.

جیر های غذایی بدین صورت بوده که یکی از این جیره ها با ترکیب صفر درصد بیکربنات سدیم و ۶ درصد زئولیت است. جیره دیگر ۱ درصد بیکربنات سدیم و ۶ درصد زئولیت و جیره بعدی نیم درصد بیکربنات سدیم با ۶ درصد زئولیت و جیره آخر هم ۳ درصد  بیکربنات سدیم و ۶ درصد زئولیت خوراک دام بوده است.

در این آزمایش میانگین تولید شیر خام روزانه برای جیره‌های ۴-۱ به ترتیب برابر با ۲۳/۵۳، ۲۴/۲، ۲۵/۲۴ و ۲۵/۴۵ کیلوگرم بود، که ازنظر آماری اختلاف بین میانگین‌ها معنی‌دار نبود.

میانگین تولید شیر تصحیح شده بر حسب ۳/۲ درصد چربی ۲۳/۳، ۲۵/۰۰، ۲۵/۴۴ و ۲۵/۵ کیلوگرم و برحسب ۳/۵ درصد چربی ۲۳/۱۶، ۲۴/۸، ۲۵/۱۱ و ۲۵/۳۳ کیلوگرم و بر حسب ۴ درصد چربی ۲۱/۴۹، ۲۳/۲۴، ۲۳/۴ و ۲۳/۷۴ کیلوگرم بود.

آشنایی بیش تر با زئولیت خوراکی

زئولیت خوراک دام از نوع زئولیت های طبیعی است که در معدن متعددی در کشور یافت می شود. و به صورت کلی استفاده از زئولیت خوراک دام می تواند موجب بیش تر شدن میزان شیر و بالا رفتن کیفیت آن شود. در واقع میزان ترکیبات شیر را تغییر م دهد.

زئولیت خوراک با افزایش دادن میزان PH شکمبه باعث می شود چربی شیر افزایش پیدا کند و شیری پر چرب تر را ارائه دهد.

زئولیت به‌علت داشتن عناصری نظیر  Ca2+، Mg2+، Cu2+، Na+، K+، Mn2+ در افزایش تعادل کاتیون – آنیون جیره، تأمین عناصر موردنیاز میکروارگانیسم‌ها و بعنوان کاتالیزور آنزیم‌های باکتری‌ها نقش مثبتی ایفا می‌کند.

با توجه به این که زئولیت خوراک دام می تواند در بدن و سیستم گوارشی دام تغییراتی را ایجاد کند که حیوان میل بیش تری برای غذا خوردن داشته باشد؛ دام ها ا سرعت بالا تری رشد می کنند و وزن می گیرند.

ضمن این که غذای مصرف شده در بدن حیوان با سرعت بیش تری هضم می شود. همچنین مدفوع دام هم خشک تر می شود. این موضوع باعث می شود تا بستر حیوان سالم تر باشد و عاری از هر گونه رطوبت اضافی و سموم باشد.

از آن جایی که منشا بیساری از بیماری ها بر گرفته از بستر دام است، زمانی که دام دارای مدفوع و فضولات خشکی باشد، در نتیجه میزان بیماری انتقالی نیز کم تر می شود.

خرید زئولیت خوراکی به صورت مستقیم و عمده

مجموعه بازرگانی مفید یکی از مراکز پخش انواع زئولیت است. شما می توانید برای خرید زئولیت خوراکی به صورت مستقیم و عمده از مجموعه مفید اقدام نمایید. برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.