مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه اینترنتی زئولیت خوراک دام در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت خوراکی برای دامتاثیر زئولیت بر روی علوفه داممزیت های زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دامفروش مستقیم زئولیت خوراکی با قیمتی ویژه
زئولیت خوراکی

صاحبان گله و دامداران بسیار زیادی امروزه با کاربرد زئولیت خوراک دام آشنا شده اند، از همین رو افراد بسیار زیادی به دنبال خرید این محصول هستند.

مجموعه بازرگانی مفید با توجه به سابقه کاری که در زمینه فروش عمده و همچنین صادرات انواع زئولیت دارد، اقدام به فروش اینترنتی این محصول نموده است.

شما می توانید برای خرید این محصول به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید و با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. بعد از ثبت سفارش بخش فروش مجموعه جهت انجام هماهنگی های لازم با شما در ارتباط خواهد بود.

کاربرد زئولیت خوراکی برای دام

زئولیت خوراکی

از کاربرد زئولیت خوراکی برای دام می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم. زمانی که از زئولیت خوراک دام در جیره های غذایی آن ها استفاده می شود تاثیرات مثبتی بر روند رشد حیوان و کیفیت گوشت و شیر آن دارد.

همچنین این محصول تاثیر خوبی بر روی متابولیسم پروتئین دارد. بر اساس تحقیقات انجام گرفته تاثیر زئولیت در طولانی مدت نیز مورد بررسی قرار گرفته است. که از این محصول در جیره غذایی دام ها استفاده شده است. به صورت دقیق تر در حدود ۲٫۵ درصد زئولیت خوراک دام که همان زئولیت کلینوپتیلولیت نیز می باشد؛ باعث چرب تر شدن شیر گاو ها شده است.

همچنین میزان سلول های سوماتیک تعداد گلبول های سفید شیر را کم تر کرده است. در واقع میزان بالای آن نشان دهنده آلودگی شیر است. همچنین این آزمایش بر روی بز های شیر ده نیز انجام شده است.

که در نتیجه کیفیت شیر بز ها نیز افزایش پیدا کرده است. زمانی که از زئولیت خوراکی برای دام ها استفاده شده، میزان شیر تولید شده از آن تا ۱۷ درصد افزایش پیدا کرده است.

تاثیر زئولیت بر روی علوفه دام

بهتر است بدانید که با افزودن زئولیت خوراکی به علوفه دام می تواند به هضم الیافت نامحلول  در شوینده اسیدی کمک کننده باشد. این الیات جزئی از ترکیبات علوه هستند.

همچنین به دلیل این که میزان آمونیوم در شکمبه گوسفند به واسطه زئولیت خوراک دام کنترل می شود، فعالیت میکروبی در آن بخش به حداقل می رسد.

همچنین این ماده قابلیت آن را دارد  تا به عنوان یک منبع ذخیره کننده از نیتروژن به منظور جلوگیری از افزایش بیش از اندازه، آمونیاک جلوگیری به عمل می آورد. این کنترل در هر وعده غذایی برای حیوان صورت می گیرد.

همچنین در مرحله بعدی اگر میزان غلظت آمونیوم کم شود، شروع به آزاد سازی می کند تا در اختیار میکروب های موجود در دستگاه گوارش برود.

زئولیت خوراک دام می تواند با کنترل کردن میزان ph و جلوگیری از بالا رفتن آن و همچنین کنترل نمودن غلظت آمونیوم در سرم خون از مسمومیت دام جلوگیری کند. در نتیجه بیماری در بین دام ها به حداقل خواهد رسید.

مزیت های زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دام

زئولیت کلینوپتیلولیت می توان حرکت خوراک را در دستگاه گوارش کند تر کند، این باعث می شود تا راه هضم و جذب برای مواد مغذی باز تر باشد. بنابراین میزان جذب این مواد با افزایش رو به رو می شود.

به علاوه زئولیت خوراکی می تواند تا میزان بسیار زیادی با ترکیبات سمی ترکیب می شود و آن را از بین می برد. به طور مثال این محصول می تواند با اوره، آمونیاک، نیتروژن و عناصر دیگر متصل شده و از سو هاضمه جلوگیری کند.

وقتی جذب مواد مغذی افزایش پیدا کند و میزان خوراک دام با افزایش رو به رو شود؛ رشد بهتری خواهد داشت و به واسطه این مواد مغذی جذب شده کیفیت گوشت و محصولات تولید شده از این دام بهتر خواهد بود.

فروش مستقیم زئولیت خوراکی با قیمتی ویژه

ما به عنوان یکی از مراکز فروش زئولیت خوراک دام، سال ها تجربه در زمینه فروش عمده داریم.  ضمن این که ما در تلاش هستیم تا محصولات خود را بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان خود برسانیم.

از همین رو شما مشتریان محترم می توانید از فروش مستقیم زئولیت خوراکی با قیمتی ویژه در مجموعه بازرگانی مفید خرید کرده و از قیمت های رقابتی ما لذت ببرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.