مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشگاه انحصاری زئولیت کشاورزی در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاثیر زئولیت بر روی گیاهزئولیت کشاورزیکاربرد و تاثیر زئولیت کلینوپتیلولیت بر روی خاک کشاورزیزئولیت بر روی محصول چه تاثیر دارد؟مزیت بهره گیری از زئولیت در آبیاریخرید و فروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم
زئولیت کشاورزی

یکی از مهم ترین صنایع در کشور صنعت کشاورزی است. زئولیت کشاورزی می تواند گامی بزرگ در این صنعت داشته باشد. چرا که هم بر روی گیاه، هم بر روی خاک کشاورزی و هم آب مصرفی در آن تاثیر گذار است.

ما به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کننده های انواع زئولیت طبیعی و مصنوعی در کشور در حال فعالیت هستیم. مجموعه مفید فروشگاه انحصاری زئولیت کشاورزی در ایران بوده و بهترین و نازل ترین قیمت ها را بر روی محصول خود قرار داده است.

جهت خرید و یا گرفتن مشاوره در زمینه خرید زئولیت کشاورزی می توانید با ما تماس بگیرید.

تاثیر زئولیت بر روی گیاه

زئولیت کشاورزی

همان زو که قبل تر نیز اشاره داشتیم زئوایت می تواند تاثیر مستقیمی روی گیاه داشته باشد این تاثیرات شمال مواردی مانند؛ افزایش ضریب جذب گیاه است که باعث می شود مواد مغذی بیشتر و بهتر جذب شوند.

گیاه در برابر هر گونه بیماری و آفت مقاوم تر می شود. ریشه گیاه در سلامت بیش تری خواهد بود. میزان رشد و ارتفاع گیاه بیش تر خواهد شد.

با استفاده از زئولیت کشاورزی میزان بهره وری گیاه از همه عناصر موجود در خاک بیش تر می شود. چرا که این ماده معدنی دارای خاصیت تبادل یونی است.

کاربرد و تاثیر زئولیت کلینوپتیلولیت بر روی خاک کشاورزی

وقتی از زئولیت کشاورزی استفاده می کنیم، میزان شوری خاک تا حد زیادی کم می شود. خاک دانه های مقاوم در خاک بیش تری می شود. ph خاک تنظیم می شود و ph را در سطیحی متعادل نگه می دارد.

خاک قدرت بهتری در تهویه دارد، همچنین میزان اکسیژن موجود در آت افزایش پیدا می کند.

افزایش فعالیت‌های بیولوژیکی و میکرو ارگانیسمی و همچنین جلوگیری از شستشوی ازت خاک در اثر آبیاری و باران از دیگر نتایج زئولیت کشاورزی است.

زئولیت کشاورزی از خاک در بربر کلوخه شدن و دفرمه شدن جلوگیری می کند. زئولیت رطوبت اضافی خاک و هوا را جذب می کند و آن را به مرور به خورد خاک می دهد.

خاک کمتر در معرض فقیر شدن قرار می گیرد. اثر کود های شیمیایی و طبیعی بهتر می شود. چرا که کمترین میزان هدر رفت را دارد.

زئولیت بر روی محصول چه تاثیر دارد؟

زئولیت کلینوپتیلولیت

وزن و تعداد محصولات تولید شده بیش تر می شود. مرغوبیت و کیفیت گیاه بهتر می شود. تعداد میوه ها ی نارس به حداقل می رسد. همچنین ریز شکوفه های کم تری را خواهیم داشت.

شادابی و نشاط در گیاه بیش تر می شود، ضمن این که حجم محصولات تولید شده نیز بیش تر می گردد.

میزان ویتامین c بیش تر می شود. افزایش موجودی مواد معدنی مفید و مورد نیاز بدن در محصولات که منجر به بهبود کیفیت پوسته محصولات  می شود. و در نتیجه، افزایش توان انبارداری آنها را در پی خواهد داشت.

مزیت بهره گیری از زئولیت در آبیاری

استفاده از زئولیت کشاورزی می تواند میزان مواد سمی موجود در آب را کاهش دهد. میزان هدر رفتن آب به حداقل می رسد. ضمن این که کاهش شوری آب را در پی خواهد داشت.

زئولیت کشاورزی باعث ذخیره آب کشاورزی و صرفه جویی در مصرف آن می شود. که این موضوع در مناطق کم آب می تواند بسیار کمک کننده باشد.

با استفاده از زئولیت کشاورزی این امکان را داریم تا پسآبهای آلوده شهری را تصفیه کامل و سالم سازی کنیم و سپس از آن ها در آبیاری مزارع و باغات استفاده کنیم.

خرید و فروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم

شما می توانید برای تهیه این محصول به صورت عمده از مجموعه مفید اقدام نماید. خرید و فروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم در مجموعه ما با بهترین قیمت ها صورت می گیرد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.