مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه کننده سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان

آنچه در این مقاله میخوانید...

همه چیز درباره سنگ زئولیت کلینوپتیلولیتخرید انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان

زئولیت ها سنگ های معدنی هستند که به علت قدرت جذب بالا به عنوان فیلتر و پاک کننده استفاده می شوند و دایره استفاده آنها بسیار گسترده می باشد.

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت نوعی طبیعی از سنگ زئولیت می باشد که علاوه بر قدرت جذب بالا مقاومت بالایی نیز در مقابل سایش و حل شدن در محیط های قلیایی و اسیدی دارد.

به دلیل نقش مهم این سنگ در تصفیه فاظلاب های صنعتی از ارزش زیادی برخوردار است مجموعه ما یکی مراکز پیشگام در زمینه عرضه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان می باشد

عرضه کننده سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان

همه چیز درباره سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

همه چیز درباره سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سنگ زئولیت نوعی از سنگ های معدنی است که از ترکیب سیلیکات و آلمینیوم به وجود آمده است که البته ترکیبات عناصر مذکور در انواع سنگ های زئولیت متفاوت می شود.

با تغییر این ترکیبات ویژگی و خواص هر کدام نیز متفاوت می باشد سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت درصد ترکیب سلیکات آن از آلمینیوم آن بیشتر است به همین دلیل با آن خاصیت جذب کنندگی و مقاومت بالا بخشیده است.

ناگفته نماند که معادن این نوع سنگ بسیار کم است و بیشتر سنگ های زئولیت موجود در معادن دیگر دنیا این ویژگی ها را ندارد به همین دلیل این توع زئولیت از ارزش زیادی برخوردار است.

این نوع سنگ به دلیل مقاومت بالای آن در مقابل محیط های شیمیایی و همچنین به دلیل قدرت جذب اورانیوم از اهمیت بالایی برخوردار است.

به دلیل قابلیت های مذکور از این نوع سنگ در پالایش فاضلاب های هسته ای و صنعتی کاربرد داشته و به دلیل عدم ترکیب شدن با عناصر آب در تصفیه آب های شهری و استخرهای پرورش ماهی نیز استفاده می گردد.

خرید انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان

خرید انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت سمنان افزایش جمعیت، افزایش تولید را در پی دارد که نتیجه آن آلودگی های محیطی است و هوا ، زمین، و آب را درگیر می کند. و به همه این آلودگی ها فاظلاب های صنایع هسته ای نیز افزوده شده است.

و افزایش آنها کشاورزی و منابع آب را به خطر خواهد انداخت و امروزه آلودگی معضل بزرگ بشر شده است زیرا حیات و اکوسیستم را به خطر خواهد انداخت بنابراین نیاز به یک پالایش کننده طبیعی بسیار محسوس است.

سنگ های زئولیت به دلیل خاصیت جذب کنندگی بالایی که دارند قدرت جذب اتواع کاتیون ها و ین های موحود در آب و خاک را دارند و به عنوان یک فیلتر کننده طبیعی انواع آلودگی ها می توان از آنها استفاده کرد.

از ویژگی های منحصر این سنگ ها مقاومت بالای آنها در محیط های قلیایی و عدم تجزیه و تبادل یونی آنهاست که می توان برای انواع آلودگی ها از آنها بهره جست.

مجموعه ما از مراکز تولیدی انواع سنگ زئولیت می باشد و از تولیدات با ارزش کارخانه می توان به تولید انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت اشاره کرد.

برای خرید سنگ زئولیت در انواع مختلف و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمیته می توانید به کارشناسان مجرب شرکت مراجعه نمایید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.