مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه مستقیم زئولیت خوراکی مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی مشخصات زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیانکاربرد های زئولیت خوراکی چیست؟صادرات زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان

زئولیت خوراکی یک ماده معدنی است که تشکیل شده از آلومینوسیلیکات ها می باشد. ویژگی ظاهری این محصول بدین شرح است که بدنه آن به صورت کریستالی بوده و ساختار آن از اکسیژن و آلومینیوم و سیلیس تشکیل شده است.

مجموعه مفید با عرضه مستقیم زئولیت خوراکی مرغوب یکی از مراکز پخش معتبر در کشور است. شما می توانید برای ثبت سفارش از مجموعه ما؛ با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

معرفی مشخصات زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان

زئولیت خوراکی در دو رنگ موجود است، یکی بی رنگ و یا کریستالی و دیگر به رنگ زد است. رنگ زئولیت خوراکی به مواد تشکیل دهنده آن بستگی دارد. در واقع نوع زرد رنگ آن دارای مقادیر جزئی از آن بوده که این محصول را به رنگ زرد یا قهوه ای تبدیل کرده است.

از زئولیت خوراکی در موارد بسیار زیادی استفاده می شود که مهم ترین کاربرد آن به صورت مکمل غذایی برای دام، طیور و آبزیان است. نحوه عملکرد زئولیت خوراکی بدین شرح است که ماده ترکیب هایی مثل آمونیاک را جذب می کند، تا نشخوار کننده میل بیشتری به خوردن غذا داشته باشد. بدین صورت زودتر وزن می گیرد و پروار می شود.

کاربرد های زئولیت خوراکی چیست؟

زئولیت خوراکی

  • به کارگیزی از زئولیت خوراکی در غذای حیوانات

اضافه کردن زئولیت کلینوپتیلولیت به غذای حیوان ها با مقادیر مشخص باعث می شود حیوان میل بیشتری به خوردن غذا داشته باشد و میزان تنش آمونیاک در سامانه هضم کننده حیوان تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

تغذیه کنترل شده و ترکیب شده با مقدار مشخصی از زئولیت خوراکی به جوجه ها، خوک ها و … باعث بهتر شدن رشد آن ها خواهد شد. بازدهی خوراک در آن ها بهبود می یابد. ضمن این که در کنار همه این ها از اسهال شدن حیوان و مشکلات بعدی که ممکن است در سلامت آن رخ دهد نیز جلوگیری می شود.

زئولیت خوراکی باعث می شود مدفوع حیوان خشک تر باشد و میزان بود بد آن نیز کاهش پیدا می کند. و همچنین مدفوع و یا فضلاب هایی که با زئولیت خوراکی تصفیه شده باشند می توانند کود شیمیایی موثر تری باشند. چرا که خواص آزاد سازی آهسته آن ها از از شناختن گیاهان توسط کود شیمیایی، ممانعت میکند. کود فرآورده شده زئولیتی خشک تر وکم بوتر از کود کمپوست شده می باشد.

در کشور های زیادی استفاده از زئولیت خوراکی و یا همان زئولیت کلینوپتیلولیت در غذای حیوان ها امری پذیرفته شده و معمول است. استفاده از زئولیت خوراکی برای جوجه های گوشتی باعث بهبود و بالا تر رفتن بازدهی تغذیه خواهد شد.

ضمن این که حیوان و یا جوجه هایی که در تغذیه آن ها از زئولیت خوراکی کلینوپتیلولیت استفاده شده است؛ در مدت زمان کوتاه تری به وزن مطلوب و دلخواه می رسند.

علاوه بر این بر روی جوجه های تخم گذار هم زئولیت خوراکی تاثیر مثبت دارد، بدین صورت که زودتر به زمان تخم گذاری می رسند و تعداد تخم های آن ها بیشتر از قبل خواهد شد. به صورت کلی هم بر روی کیفیت محصولات تولید شده حیوان و بر روی گوشت آن تاثیر بسیار خوبی دارد.

  • به کارگیری از زئولیت خوراکی در استخر پرورش ماهی

زئولیت خوراکی در استخر پرورش ماهی و آکواریوم ها هم استفاده می شود.علت استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت در این محیط ها این است که باعث جلوگیری از ازدیاد آمونیاک به سطح سمی می شود. محل های تخم گذاری ماهی جهت پرهیز از سامانه های خود اتکایی که آب را جهت کاهش آلودگی از پساب هایشان باز می گردانند استفاده می کنند. کلینوپتیلولیت در حذف آمونیاک از سامانه های پرورش ماهی بازگردانی، بسیار موثر هستند.

بد نیست بدانید کم شدن اکسیژن می تواند باعث آسیب رسیدن به گوشت ماهی شود و یا حتی کاهش غلظت به میزان کم تر از ۱ppm آمونیاک نیز آسیب رسان است.

صادرات زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان

زئولیت خوراک دام

برای خرید و صادرات زئولیت خوراک دام، طیور و آبزیان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، ضمن این که جهت گرفتن مشاوره در این زمینه نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید