مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات پودر کلینوپتیلولیت از ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان قیمت در ایرانکاربرد های پودر کلینو پتیلولیت در تصفیه آبمرکز پخش مستقیم زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت
کلینوپتیلولیت

پودر کلینوپتیلولیت جزو مواد معدنی پرکاربرد محسوب می شود. این پودر به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت، قابلیت های فراوانی را دارد. از این پودر برای مصارف متعدد در حوزه های مختلف استفاده می شود.

پودر کلینو نمونه طبیعی زئولیت می باشد. به همین دلیل فقط از معادن استخراج می گردد. ایران دارای معدن زئولیت طبیعی می باشد که می توان از آن پودر کلینو یا کلینوپتیلولیت را استخراج کرد و به کشور های دیگر صادر کرد.

مجموعه ی مفید، قطب تولید کننده پودر کاربردی می باشد و هم چنین در زمینه صادرات این محصول  سابقه درخشانی دارد. و . این پودر را در بسته بندی های دلخواه مشتری،به کشور مقصد صادر می کند.

کلینوپتیلولیت

زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان قیمت در ایران

کلینوپتیلولیت

پودر کلینو پتیلولیت یکی از انواع زئولیت می باشد. پودر کلینو یک زئولیت طبیعی است که میزان فراوانی آن در دنیا کم است. و از معادن بعضی از کشور ها استخراج می گردد.

این پودر کلینو کاربردهای تخصصی فراوانی دارد. پودر کلینو برای صنایع مختلفی هم چون کشاورزی و تصفیه خانه آب و فاضلاب و دام و طیور استفاده می شود. البته این برخی از کاربردهای این پودر است. پودر کلینو کاربردهای دیگری نیز در صنایع دارد.

مجموعه ی مفید عرضه کننده زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت در کشور می باشد. هم چنین این مجموعه پودر کلینو و انواع زئولیت موجود را به سراسر کشور نیز ارسال می کند.

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت چیست ؟

در مقالات قبلی به تعدد در مورد سنگ زئولیت صحبت کردیم. زئولیت یک کانی است. که به طور کلی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می شود. پودر کلینو یکی از نمونه های طبیعی سنگ زئولیت می باشد.

پودر کلینو به دلیل یکسری خواص فیزیکی و شیمیایی خاص می تواند به عنوان یک کنترل گر و جاذب مورد استفاده قرار بگیرد.

خاصیت کنترل گری پودر کلینو باعث می شود که این پودر در صنعت های مختلفی به کار برود. مثلا استفاده از این پودر در تصفیه آب و فاضلاب برای جذب آلودگی ها و میکروب ها.

یکی دیگر از کاربرد های این محصول در کشاورزی می باشد. پس از گذشت یک مدت اگر بر روی خاک های کشاورزی، فعالیتی انجام نگیرد، خاک ها فرسوده می شوند. می توان خاک کشاورزی را مجدد حاصلخیز کرد. برای حاصلخیزی از پودر کلینوپتیلولیت استفاده می کنند. استفاده از این پودر در خاک باعث می شود که خاک زنده شود.

زئولیت همان طور که می دانید از واکنش مواد مذاب آتش فشانی با آب اقسانوس ها به دست می آید. که وقتی این مواد مذاب با آب تماس پیدا می کنند واکنشی اتفاق می افتد که باعث به وجود امدن زئولیت می شود. اما زئولیت هایی هم هستند که به صورت غیر طبیعی یعنی مصنوعی به وجود می آیند. این نوع زئولیت ها هم به همان اندازه دارای خواص و مزیت هستند. البته این زئولیت ها کاربرد های خاص و مخصوص به خود را دارند.

تحقیقات نشانگر این است که آزاد سازی تدریجی خواصهای سنگهای معدنی ، می‌تواند در واکنش‌های تبادل یونی و یا تجزیه مواد کانی صورت گیرد. سنگهای معدنی معمولاً دارای چگالی بین ۲ تا ۳/۲ گرم بر سانتی متر مکعب هستند.

استفاده از این پودر در تصفیه آب کشاورزی نیز مفید است.

کاربرد های پودر کلینو پتیلولیت در تصفیه آب

زئولیت ها انواع مختلفی دارند. تنوع و گستردگی در این کانی ها زیاد است. و البته که این کانی ها به دو دسته طبیعی و مصنوعی تبدیل می شوند.

میزان زئولیت های طبیعی در دنیا ۲۰۰۰ نمونه می باشد. این در حالی است که میزان زئولیت مصنوعی حدود ۳۰ هزار نمونه می باشد. زئولیت مصنوعی در کارخانجات تولیدی و صنعتی تولید می گردد.

زئولیت کیلنوپتیلولیت نمونه طبیعی زئولیت است. که در معادن استخراج می گردد. این زئولیت دانه بندی شده است. و خود به تنهایی کاربردهای فراوانی دارد.

کاربرد کلینو پیتلولیت در تصفیه آب خانه شهری، حذف فیلتر شنی می باشد. پودر کلینو به عنوان جاذب عمل می کند . و آلودگی ها را جذب می کند.

هم چنین آلودکی میکروبی و نیتریت و یون نیترات را حذف می کند و کدر بودن آب را نیز تا حد زیادی رفع می کند.

کلینوپتیلولیت با حذف گل و لای آب چاه برای تصفیه آب شهری مناسب هستند. و هم چنین منجر به سختی گیری آب می شوند. برای جذب کلسیم و منیزیم می توان از کلینوپتیلولیت استفاده کرد؛ این پودر عملکرد بهتری نسبت به سلیس دارد.

کلینو یکسری تبادلات یونی انجام می دهد. این تبادلات یونی موجب بالانس بین سنگ معدنی و خارجی می شوند. ودر نهایت این واکنش ها منجر به تغییر یون و جذف برخی از آنیون ها و کاتیون ها می شوند.

حذف این سموم و آلودگی از مهم ترین کاری هایی است که باید صورت بگیرد. چرا که اگر این آلودگی ها به چرخه غذایی حیوانات و انسان ها برسد فاجعه عظیمی خواهد بود. بنابراین صرف هزینه قبل از وقوع این اتفاق کار عاقلانه تری است.

لذا زئولیت با داشتن قیمت پایین بهترین انتخاب است.

مرکز پخش مستقیم زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت

پودر کلینو یکی از مواد معدنی کمیاب در جهان محسوب می شود. میزان خلوص پودر کلینو در هر مرکزی متفاوت از دیگری می باشد. و طبیعتا هر چقدر که مقدار خلوص بالا تر باشد، محصول قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

هم چنین بسیاری از مراکز توزیع کننده پودر کلینو، این محصول را در تناژ بالا به فروش می رسانند. در صورتی که با خرید از مجموعه مفید می توانید میزان حجم مورد نظرتان از پودر کلینو را سفارش دهید.

هم چنین این مجموعه انواع پودر کلینو را با بهترین قیمت عرضه می کند. و این به دلیل پخش و فروش مستقیم محصول و بدون واسطه می باشد.

صادرات انواع پودر زئولیت کلینو پتیلولیت

پودر کلینو پتیلولیت یکی از مواد معدنی است که در کشور های مختلفی از آن استفاده می شود. اما این ماده ای معدنی فقط در برخی از معادن استخراج می شود، به همین دلیل تقاضای این محصول از کشور های دیگر زیاد است.

به همین علت مجموعه ی مفید اقدام به صادرات پودر کلینوپتیلولیت کرده است. و در هر حجم و بسته بندی که بخواهید این پودر ارسال خواهد شد.

 

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.