مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامیخرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

شاید شماهم وقتی اولین بار کلمه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی را دیدید، نتوانستید به کاربرو این سنگ گرانبها پی ببرید، بامن همراه باشید تا مزیت و موارد مصرف این سنگ را بدانید.

زئولیت طبیعی یکی از مهمترین منابع خوراک دام است که به دلیل طبیعی بودن، توانسته جایگاه مناسبی در پرورش دام پیداکند. تاثیر این سنگ انقدر زیاد است که میتوان با انتخاب درست خوراک باعث رشد وتولید بیشتر دام و طیور شد، همچنین این محصول میتواند از بیمارشدن دام و طیور جلوگیری کند و از درگیر شدن دام با انواع ویروس و باکتری های کشنده جلوگیری کند.کم شدن بیماری های تنفسی، جذب رطوبت بستر، جلوگیری از مسمومیت آفلاتوكسین از مهمترین مزیت های این سنگ باارزش است.

صادرات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

انواع سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی از جمله راههای افزایش بازدهی غذا , افزودن برخی از تركیبات مختلف به خوراک مورد استفاده جهت تغذیه دام می باشند و از میان تركیبات توصیه شده كه با توجه به ویژگیهای خاص خود می توانند سبب بهبود عملكرد گله های دام شوند انواع زئولیت می باشد تا كنون بیش از ٥٠ نوع زئولیت طبیعی با خواص متفاوت كشف شده كه فقط ٩ نوع آن دارای ارزش بهره برداری از معادن است علاوه بر كانیهای طبیعی بیش از یكصد نوع زئولیت به طور مصنوعی تولید می شوند كه هر كدام خواص فیزیكی ویژه ای دارا هستند.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی از آنجا که این سنگ انواع مختلفی دارد و در ایران مطابق با استاندارهای مورد نیاز تولید میگردند، خرید این محصول نسبتا راحت است و خریداران می توانند بهترین نوع آن را به راحتی سفارش دهند. قطعا در انتخاب خریداران قیمت زئولیت دامی هم بسیار تاثیرگذار است.

تولیدکنندگان زئولیت دامی که استانداردهای لازم را رعایت میکنند و این محصول را باکیفیت تولید میکنند در ایران انداک است. این کارخانه ها باید تلاش کنند با به روز کردن دانش تخصصی خود در این زمینه، زئولیت دامی مورد نیاز کشور را با کیفیت عالی و در سطح وسیع تولید کنند.

شمامیتوانید برای خرید سنگ زئولیت به مجموعه ما مراجعه کنید، ماهمواره تلاش کردیم محصولات خود را در بالاترین کیفیت به مشتریان ارایه دهیم و روز به روز به فکر بهبود کیفیت محصولات خودهستیم.

سفارش آنلاین یکی از بهترین راه های خرید زئولیت دامی برای کسانی است که به دلیل مشغله زیاد، فرصت مراجعه حضوری را ندارند یا صاحبان شرکت ها و سایت های طراحی شده آنها را به خوبی می شناسند.

به این منظور آنها می توانند با اطمینان خاطر به سایت های آنلاین برای خرید مراجعه کرده و در کمترین فاصله زمانی و تنها با چند کلیک سفارش خرید خود را به ثبت نهایی برسانند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.