مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات زئولیت کشاورزی به کشورهای همسایه

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی مختصر با زئولیتمهمترین کاربردهای صنعتی زئولیتقیمت زئولیت کشاورزی درجه یک

 

آزمایش های بسیاری نشان دهنده ی این هستند که زئولیت کشاورزی نقش خوبی را در کشاورزی ایفا کرده است.  پس از استفاده از زئولیت کشاورزی مجموعه ی مفید، شاهد تغییرات مثبتی در زمین ها و مزارع کشاورزی خود خواهد بود.

این زئولیت ها توانایی بالایی در جذب رطوبت دارند و با جذب رطوبت هزینه های آبیاری شما را کاهش می دهند. هم چنین کیفیت بالای این زئولیت ها و ترکیب آن ها با کود شیمیایی، اثرات مثبتی را در طعم و مزه ی میوه ها و محصول ها بر جای می گذارد.

برای خرید زئولیت کشاورزی از مجموعه ی مفید تنها کافیست که با ما تماس بگیرید. به دلیل این که زئولیت در همه ی کشور ها وجود ندارد و ایران یکی از کشور های تولید کننده زئولیت است؛ مجموعه ی مفید زئولیت کشاورزی درجه یک را به کشور های دیگر نیز صادر می کند، تا تمامی کشور ها از فواید بالای آن بهره ببرند.

آشنایی مختصر با زئولیت

زئولیت کشاورزی

زئولیت یک ماده معدنی است که می توان آن را به وفور در طبیعت پیدا کرد. یا آن را در ازمایشگاه ها تولید کرد. این ماده کاربرد زیادی در صنایع دارد. دلایل مختلفی برای استفاده از زئولیت وجود دارد. یکی از دلایل آن این است که قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای دارد. همین عامل باعث شده تا زئولیت به عنوان یک ماده با ارزش و کارامد در صنعت استفاده شود.

این ماده به واسطه ساختاری که دارد، و دارا بودن یکسری ویژگی های خاص فیزیکی و شیمیایی در موارد مختلف از آن استفاده می گردد. متخلخل بودن، سطح ویژه ی بالا، قابلیت برقراری پیوند یونی و توانایی بالای این ماده در جذب مولکول ها از ویژگی های این ماده است.

 

مهمترین کاربردهای صنعتی زئولیت

زئولیت اصلاح شده کشاورزی

همان طور که گفتیم این ماده کاربردهای فراوان و گسترده ای دارد.

در صنعت برای جداسازی نیتروژن و انواع گاز و هم چنین جذب کننده نفت و دیگر فرآورده ها از زئولیت استفاده می شود.

برای از بین بردن و حذف فلزات سنگین آب و تصفیه آب استخر از زئولیت استفاده می شود.

زئولیت حتی در کشاورزی هم استفاده شده و اثرات خوبی را بر جای می گذارد. زئولیت می تواند رطوبت را جذب کرده و بو را کنترل کند. برای تولید کود شیمیایی هم از زئولیت می توان استفاده کرد. زئولیت کشاورزی، موجب می شود که خاک حاصلخیز شده و گیاهان بهتر رشد کنند. تعداد محصول افزایش پیدا کرده و هم چنین کیفیت آن ها هم در طعم و مزه بهبود پیدا می کند.

زئولیت کشاورزی در انبار محصولات کشاورزی نیز استفاده می گردد. این ماده می تواند رطوبت موجود در انبار را جذب کند و از فاسد شدن و خرابی میوه ها جلوگیری کند.

در کشور هایی که با کمبود آب مواجه هستند؛ استفاده از زئولیت کشاورزی هم آب مورد نیاز گیاه را تامین خواهد کرد و هم برای صرفه جویی در آب مناسب خواهد بود.

زئولیتی که در کشاورزی به کار برده می شود؛ یک نوع زئولیت طبیعی به نام کلینوپتیلولیت می باشد. بالاترین میزان خلوص کیلنوپتیلولیت را می توانید از مجموعه ی مفید خریداری کنید.

زئولیت ها برای تولید اکسیژن نیز کاربرد دارند. مثلا در دستگاه های تولید اکسیژن، از زئولیت مصنوعی استفاده می شود. زئولیت اکسیژن ساز یا زئولیت oxy hp-ap که در مجموعه ی مفید عرضه می گردد، ویژگی های خاصی دارد:

این ماده هیچ گونه افزودنی مانند گچ و آهک نداشته و در رنگ های شفاف به فروش می رسد. زئولیت ها هیچ گونه ناخالصی نداشته و خلوص بالایی هم دارند.

قیمت زئولیت کشاورزی درجه یک

زئولیت کلینو

مجموعه ی مفید، عرضه کننده زئولیت کشاورزی درجه یک به صورت مستقیم است. در کل زئولیت ماده ای ارزشمند اما ارزان می باشد. با خرید زئولیت کشاورزی درجه یک از مجموعه ی مفید، می توانید محصول را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.