مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات زئولیت کشاورزی از تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

از زئولیت در چه زمینه هایی استفاده می شود؟زئولیت کشاورزی و ترکیب آب با کودخرید عمده زئولیت کشاورزی با کیفیت
زئولیت کشاورزی

با توجه به این که در سال های اخیر استفاده از زئولیت در بین کشور های مختلف گسترش پیدا کرده است، افراد و صاحبان مشاغل به دنبال خرید این محصول هستند.

کشور ایران با دارا بودن معادن زئولیت های مختلف علی الخصوص زئولیت کشاورزی، امکان صادرات زئولیت کشاورزی از تهران را دارد.

ما به عنوان یکی از مراکش فروش زئولیت، می توانیم در این راستا شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

از زئولیت در چه زمینه هایی استفاده می شود؟

زئولیت کشاورزی

استفاده از زئولیت کشاورزی در کاربرد های بسیار زیادی صورت می پذیرد؛ که در ادامه به هر یک از این کاربرد ها خواهیم پرداخت:

  1. با استفاده از زئولیت کشاورزی می توانیم تعداد محصولات تولید شده کشاورزی را افزایش دهیم. زئولیت به صورت مستقیم بر روی کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی تاثیر دارد. از همین رو استفاده از آن برای انواع محصولات صورت می گیرد.

تاثیر زئولیت بر روی صیفی جات بسیار عالی بوده؛ به طوری که موجب افزایش تعداد آن ها حتی تا ۴۰ درصد نیز شده است.

  1. با استفاده از زئولیت کشاورزی تا حد قابل توجهی می توان در مصرف کود های شیمیایی جلوگیری کرد. ضمن این که علاوه بر صرفه جویی در مصرف، از آلودگی های کودی هم جلوگیری خواهد شد.

بد نیست بدانید، بعد از استفاده از کود های ازته و پتاسیم دار، در زمان آبیاری مقدار بسیار زیادی از آن ها شسته می شوند و به عمق های زیرین خاک نفوذ می کنند.

به طوری که این کود ها دیگر قابل جذب شدن توسط ریشه نیستند. بدین ترتیب کود ها هدر خواهند رفت. زئولیت کشاورزی دارای خاصیت جذب کاتیونی است.

بنابراین خاصیت این امکان را دارد تا ازت و پتاسیم موجود را در خود جذب کند و حتی در مدت زمان طولانی هم از آن نگهداری نماید. سپس در زمان نیاز آن را آزاد سازی کند.

  1. زئولیت کشاورزی باعث افزایش بازدهی خاک های زراعی می شود. زمانی که از زئولیت کشاورزی استفاده می شود، زئولیت اسیدیته خاک را کنترل می کند. به همین سبب باعث پایداری بیشتر خاک خواهد شد.

زئولیت دارای توان تبادل یونی است و بخشی از مواد مفید را به خود جذب می کند تا به مرور زمان به خورد گیاه دهد. زئولیت کشاورزی باعث افزایش حاصل خیزی خاک های زراعی می شود.

  1. تاثیر زئولیت کشاورزی بر روی تصفیه خاک و آب آلوده؛ همان طور که قبل تر نیز اشاره شد، زئولیت دارای خاصیت کاتیونی است. بنابراین می تواند بخش بسیار زیادی از عناصر سمی و سنگین خاک و آب را جذب کند تا از ورود این مواد مضر به گیاه جلوگیری کند.
  2. تاثیر زئولیت کشاورزی بر روی بهتر شدن عملکرد کود حیوانی؛ فراوری و پوساندن کود های حیوانی دارای پروسه ای زمان بر است و یکی از مشکلات بزرگ برای کشاورزان به حساب می آید.

اما ترکیب زئولیت کشاورزی با کود حیوانی باعث بهتر شدن روند این امر خواهد شد.

  1. برای هوادهی بهتر و بالا رفتن کیفیت چمن ها بهتر است از زئولیت استفاده شود. ضمن این که در زمان استفاده از زئولیت کشاورزی، مواد مغذی راحت تر و بهتر به ریشه گیاه می روسد و مانع از شسته شدن مواد مغذی مورد نیاز گیاه می شود. در نتیجه گیاهی با طراوت تر و بهتر را خواهیم داشت.

زئولیت کشاورزی و ترکیب آب با کود

سنگ زئولیت کلینو

زئولیت کشاورزی به صورت هوشمندانه تشخیص می دهد که چه عنصری برای خاک مفید و چه عنصری مضر است. این کود هوشمند می تواند تا حد قابل توجهی موجب بالا رفتن کیفیت خاک، محصول و زمین کشت شود.

در واقع زئولیت به عنوان یک ماده جادویی به عنوان یک ماده سیستمیک در خاک تفکر سیستمی در کشاورزی را به خوبی احیا می‌کند.

آزاد سازی تدریجی کودها توسط زئولیت می‌تواند در نتیجه واکنش‌های تبادل یونی خاک‌ها با زئولیت یا از طریق ترکیبی از واکنش‌های تبادل یونی و تجزیه مواد کانی حاصل شود. تحقیقات ثابت کرده‌اند که اصلی‌ترین مواد مغذی گیاه از طریق این مراحل تأمین می‌شوند.

خرید عمده زئولیت کشاورزی با کیفیت

همان طور که می دانید بیش از ۴۰ نوع زئولیت تا به امروز شناسایی شده است، فقط یک نوع از این موارد قابلیت استفاده در صنعت کشاورزی را دارد.

یک خرید نا آگاهانه می تواند برای شما مضر باشد، چرا که عدم شناخت کافی از انواع زئولیت و موارد استفاده و همچنین به کار گیری زئولیت بی کیفیت ممکن است نه تنها سود و منفعتی نصیبمان نشود بلکه باعث صدمه دیدن گیاه شود.

بنابراین برای خرید زئولیت کشاورزی و هر یک از زئولیت ها باید از مراکز فروش معتبر اقدام نمایید.

شما می توانید جهت خرید عمده زئولیت کشاورزی با کیفیت از مجموعه مفید اقدام نمایید. ما با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش این محصول مشتریانی راضی را در کنار خود داریم.

شما هم می توانید به جمع مشتریان ما اضافه شوید. جهت گرفتن مشاوره و یا اطلاع از قیمت روز هر یک از محصولات با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.