مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات زئولیت خوراک دام درجه یک به ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید...

چرا باید از زئولیت خوراک دام استفاده کنیم؟کاربرد زئولیت در غذای حیواناتخصوصیاتی که زئولیت خوراک دام، آبزیان و طیور دارد:

مجموعه ی بازرگانی مفید به دلیل دسترسی مستقیم به معادن زئولیتی، زئولیت خوراک دام درجه یک و کیفیت بالا را استخراج کرده و در سراسر کشور و هم چنین کشور های متقاضی ارسال می کند. زئولیت یک ماده مفید و باارزش است که کاربرد های فراوانی دارد. از زئولیت برای تغذیه خوراک دام استفاده می گردد. ازآنجایی که همه کشور ها به زئولیت نیاز دارند ولی کشور آن ها معادن زئولیتی ندارد؛ صادرات زئولیت به کشور ها انجام می گیرد.

زئولیت خوراک دام موجود در مجموعه ی مفید، علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارد. این محصول را می توانید در وزن های مختلف و بسته بندی های مورد نیاز خود به ما سفارش دهید.

برای ثبت سفارش، به قسمت تماس بامای سایت مراجعه کنید. اسانترین راه ارتباطی ما با شما، از طریق شماره تلفن موجود در سایت می باشد.

زئولیت خوراک دام

چرا باید از زئولیت خوراک دام استفاده کنیم؟

زئولیت خوراک دام و طیور

در ایران رایج ترین مصرف زئولیت، استفاده از آن به عنوان خوراک دام می باشد. زئولیت یک ماده معدنی است و خواص زیادی دارد. این ماده با داشتن یکسری حفره ها و ویژگی ها، در رشد و باروری دام ها و همچنین طیور و ابزیان کاربرد فراوانی دارد.

برخی از پروتئین مورد نیاز انسان ها از طریق فرآورده های دامی تامین می شود؛ با استناد بر این موضوع، سالم بودن و درصد کافی پروتئین دامی اهمیت زیادی دارد. سالانه دامداران برای تغذیه دام ها هزینه زیادی را در نظر می گیرند. اما می توانند با خرید زئولیت خوراک دامی این هزینه را تا مقدار زیادی کاهش دهند. زئولیت خوراک دام سبب افزایش عملکرد خوراک دام می گردد. هم چنین با توجه به این که قیمت زئولیت خوراک دام، مقرون به صرفه است؛ استفاده از آن برای دامداران بهتر است.

نکته دیگری که در مورد زئولیت خوراک دام وجود دارد، این است که زئولیتی که برای خوراک دام استفاده می گردد، باید زئولیت طبیعی باشد. زئولیت کلینوپتیلولیت، همان زئولیت مورد استفاده برای خوراک دام است. زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت هم برای خوراک دام و هم برای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. از این ماده در شیلات و مرغداری ها نیز استفاده می شود که در ادامه کاربرد و اثر بخشی آن را به صورت مفصل بیان خواهیم کرد. زئولیتی که در حوضچه پرورش ماهی استفاده می شود، اکسیژن مورد نیاز ماهی ها را تامین می کند. با توجه به این که در روز های آخر ماهی ها به اکسیژن بیشتری نیاز دارند، زئولیت می تواند اکسیژن هوا را، با حفره های ریز و یکنواخت خود جذب کند، و آن را به درون آب انتقال دهد.

زئولیت خوراک دام را می توان در رنگ های سفید، قهوه ای و یا بی رنگ و زرد کم رنگ خریداری کرد.

کاربرد زئولیت در غذای حیوانات

خرید زئولیت خوراک دام و طیور

زئولیت کلینوپتیلولیت را باید به صورت مداوم و در مقادیر کنترل شده به خوراک دام ها اضافه کرد. این ماده سبب می شود که مصرف دام ها بیشتر شود و وضعیت خوراک آن ها بهبود پیدا می کند. زئولیت خوراک دام هم چنین روند هضم غذا را بهتر می کند و علت آن کاهش امونیاک می باشد. زئولیت کلینوپتیلولیت هم چنین از وقوع اسهال جلوگیری کرده و مشکلات سلامتی را کاهش می دهد. با این ماده مدفوع تولید شده خشک تر بوده و بوی کمتری تولید می گردد. همچنین مدفوع که از ان به عنوان کودکشاورزی استفاده می گردد، برای رشد گیاه بهتر خواهد بود.

زئولیت خوراک دام موجب می شود که رشد دام بهتر شده و دام وزن بهتری بگیرد. در این صورت دام با مصرف خوراک کمتر، وزن بیشتری دارد و نتیجه آن، کسب سود بیشتر برای دامدار خواهد بود. همچنین در دام های شیری موجب می شود تا میزان شیر آن ها، درصد چربی شیر افزایش و آلودگی شیر کاهش پیدا کند.

از زئولیت در تغذیه طیور نیز استفاده می گردد. تاثیراتی که دارد، افزایش وزن، بهبود خوراک و تاثیر مثبت بر روی تخم مرغ های مرغ تخم گذار است. تخم مرغ ها هم پوسته مقاوم تری دارند و هم مایع درونی آن ها کیفیت بهتری خواهد داشت.

کاربرد دیگر زئولیت کلینوپتیلولیت در استخر پرورش ماهی است. کلینوپتیلولیت کمک می کند تا از مردن ماهی ها جلوگیری شود و هم چنین آن ها رشد بهتری خواهند داشت. در حوضچه پرورش ماهی ها و همچنین در اکواریوم های خانگی می توان از زئولیت استفاده کرد.

خصوصیاتی که زئولیت خوراک دام، آبزیان و طیور دارد:

درجه بالای آبدار (هیدراته) شدن

در زمان بی آب (دهیدراته) شدن، تراکم پایین و فضاهای خالی بالایی دارند.

ساختمان بلوری اغلب زئولیت ها موقع بی آب شدن، پایدار می ماند.

دارای خاصیت تبادل کاتیونی هستند.

بلور دهیدراته دارای کانال های یکنواختی از نظر مولکولی و اندازه می باشد.

خواص فیزیکی متنوعی از قبیل هدایت الکتریکی، خواص کاتالیتیکی، جذب و شبکه یونی دارند.

برای خرید زئولیت خوراک دام و اطلاع از قیمت این محصول می توانید همه روزه با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.