مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات زئولیت خوراک دام به عراق

آنچه در این مقاله میخوانید...

دانستنی های زئولیت خوراک داماما چرا از زئولیت در تغذیه دام استفاده می شود؟عوامل موثر بر قیمت زئولیت خوراک دام

 

ایران یکی از کشور های تولید کننده زئولیت خوراک دام می باشد. مجموعه ی مفید، به عنوان مرکز فروش زئولیت خوراک دام در داخل کشور، برای بهره بردن دیگر کشور ها از این ماده با ارزش، زئولیت خوراک دام را به کشور های درخواست کننده صادر می کند.

این ماده تاثیرات شگرفی بر روی دام ها خواهد گذاشت و پس از استفاده از ان، متوجه تغییرات آن خواهید شد. زئولیت خوراک دام را می توانید در هر وزن و حجمی به مجموعه ی ما سفارش دهید.

دانستنی های زئولیت خوراک دام

فرآورده های دامی یکی از منابع غذایی انسان ها به شمار می آیند. و نقش مهمی در تغذیه انسان ها دارند. مثلا بخشی از پروتئین های مورد نیاز بدن انسان ها، از طریق پروتئین های دامی تامین می شود. به همین علت لازم است که دام ها تغذیه سالمی داشته باشند. در تغذیه و خوراک دام ها هزینه های زیادی صرف می شود. برای استفاده بهینه از منابع غذایی و افزایش عملکرد خوراک، لازم است که برخی از مواد افزودنی در تغذیه دام ها مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین راهکار پیش رو در افزایش بازدهی غذای دام،  و ارزانترین راه ممکن، استفاده از زئولیت خوراک دام می باشد. این ماده با توجه به ویژگی های خاصی که دارد، می تواند سبب بهبود عملکرد گله های دام شود.

زئولیت مورد استفاده در خوراک و تغذیه دام ها، زئولیت طبیعی است. زئولیت طبیعی تاکنون در ۵۰ گونه کشف شده است. اما فقط ۹ گونه ی آن ها ارزش بهره برداری دارند. زئولیت خوراک دام که از نوع زئولیت طبیعی هم هست، زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد.

این ماده از بلور های آلومینوسیلیکات هیدراته تشکیل شده است. این ماده کاتیون هایی دارد که از جنس فلزات قلیایی خاک می باشند. این ماده ساختمان سه بعدی دارد. تبادلات کاتیونی و قابلیت برگشت پذیر جذب و دفع آب، بدون این که تغییری در ساختمان مولکولی آن ها ایجاد شود؛ از ویژگی های این ماده می باشد.

قدرت جذب بالای این ماده و تبادل کاتیونی فوق العاده آن، نشان از این دارد که زئولیت خوراک دام، آنزیم نیست و نباید به جای آنزیم به کاربرده شود.

اما چرا از زئولیت در تغذیه دام استفاده می شود؟

زئولیت در دامپروری

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی زئولیت طبیعی موجب شده تا بتوان از آن ها برای کاهش میزان تولید گاز های زیان آوری نظیر سولفید هیدروژن و آمونیاک و کنترل رطوبت بستر در سالن های پرورش دام و طیور استفاده کرد.

در آزمایش دیگر، مخلوط کردن زئولیت پودر شده با کود موجب می شود که تولید گاز هیدروژن به حداقل برسد. و سرعت رشد دام ها پیشی بگیرد.

زئولیت خوراک دام، در تغذیه دام های مختلف استفاده شد. مثلا در دام های شیرده، موجب شد تا میزان شیردهی آن ها افزایش پیدا کند.

از دیگر اثرات سودمند زئولیت خوراک دام، بهبود افزایش وزن آن ها می باشد. استفاده از زئولیت در خوراک حیوانات در حال رشد موجب پربار تر شدن آن ها بوده است. زئولیت اختلالات هضمی را کنترل می کند و هضم را بهبود می بخشد.

تاثیرات فلزات سنگین و سمی را کاهش می دهد. و تاثیرات مواد رادیو اکتیو هم کاهش پیدا می کند.

استفاده از زئولیت در خوراک دام ها، یکی از ساده ترین روش های مصرف زئولیت در ایران می باشد و این ماده کاربردهای دیگری هم دارد.

عوامل موثر بر قیمت زئولیت خوراک دام

قیمت زئولیت خوراک دام در مراکز مختلف فروش متفاوت خواهد بود. با توجه به این که زئولیت توسط واسطه های زیادی به دست نمایندگان فروش می رسد، ممکن است زئولیت را با قیمت بالاتری خریداری کنید.

اگر به دنبال زئولیت خوراک دام با قیمت مناسب و به قیمت تولیدی هستید، با ما تماس بگیرید. تا بهترین زئولیت خوراک دام را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما تهیه کنیم.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید