مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت پخش مستقیم زئولیت خوراکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات زئولیت خوراکی مکمل غذایی دام و طیورنحوه تولید کود حیوانی غنی با زئولیت طبیعیجایگزین کردن زئولیت خوراکی با بی کربناتخرید عمده زئولیت خوراک دام ارزان
زئولیت خوراکی

استفاده از زئولیت خوراکی در تغذیه حیوان، طیور و آبزیان مدتی است که گسترش پیدا کرده است. از همین رو مراکز فروش بسیار زیادی در کشور دایر شده است.

اما بهتر است زئولیت خوراکی را از مراکز معتبر خریداری نمایید. مجموعه مفید به عنوان شرکت پخش مستقیم زئولیت خوراکی دارای اعتبار و محبوبیت بین مشتریان خود می باشد. چرا که محصولات با کیفیت را با قیمتی رقابتی در بازار به دست همگان می رساند.

مشخصات زئولیت خوراکی مکمل غذایی دام و طیور

زئولیت خوراکی

استفاده از زئولیت خوراکی مکمل غذایی دام و طیور بعد از تست ها و تحقیقاتی که انجام شد و نتایج حاصل بسیار گسترش یافت. طی تحقیقاتی که در دوره ۱۱۸ روزه انجام شد نتایجی به دست آمده که در ادامه توضیح می دهیم. این آزمایش بر روی ۱۸ گوساله انجام شد که این گوساله ها شیرده بودند.

افزودن زئولیت خوراکی به غذای این گوساله ها باعث شد تا حیوانات دچار اسهال نشوند، همچنین میزان شیر تولید شده از این گوساله ها بسیار افزایش پیدا کرد.

محقیقینی که بر روی این آزمایش نظارت داشند اظهار نظر کردند که؛ میزان آلبومین افزایش داشته و در مقابل میزان نیتروژن موجود در اوره خون حیوانات کاهش پیدا کرده است.

تاثیر دیگری که زئولیت خوراکی داشته است، بر روی جیره غذایی دام بوده است که این موضوع برای دام هایی با سنین مختلف انجام شده است. گزارش به دست آمده بدین شرح بوده که جیره غذایی که ترکیب شده با زئولیت خوراکی بوده تا ۳۵ درصد کارایی بهتری داشته و دام میزان خوراک بسیار بیشتری داشته است. اما این افزایش بهره غذایی در دام های بزرگ سال تا ۶ درصد بوده است.

نحوه تولید کود حیوانی غنی با زئولیت طبیعی

تاثیر زئولیت خوراکی بر روی مدفوع حیوان ها نیز شایع بوده است. به طوری که اندازه مدفوع گروه مورد آزمایش بسیار بزرگ تر و خسک تر از سایر حیوان ها بوده است. این موضوعت می تواند نشانگر این باشد که حیوان هضم خوبی از غذا داشته است و این هضم به واسطه زئولیت خوراکی مصرف شده بسیار کامل تر صورت گرفته است.

ضمن این که این گروه از حیوانان دارای مدفوعی حاوی نیتروژن بسیار غنی تر از حیواناتی بوده است که از زئولیت تغذیه کرده بوده اند. این موضوع نشان دهنده این بوده که زئولیت خوراکی مصرف شده باعث  تبدیل  نیتروژن جیره غذایی به چروتئین شده است.

یک آزمایشی انجام شد که در آن ۵ درصد از زئولیت خوراکی به جیره غذایی معمولی گوساله مادر اضافه شده است. که دوره این ترکیب ۱۸۰ روزه بوده است. نتایج به دست آمده از این دوره ۱۸۰ روزه مصرف زئولیت خوراکی بدین شرح است که؛ حیوان هایی که از مکمل های غذایی زئولیت استفاده کرده بودند پروار تر شده بودند.

یعنی تا ۲۰ درصد بهتر از سایر حیوان ها وزن گیری داشته اند. در کنار این موضوع میل بیشتری هم به مصرف غذا داشته اند. همچنین شرایط سلامتی و رشد و نمو این دسته از حیوانات نیز به طور برجسته ای بهتر از گروه شاهد بود.

جایگزین کردن زئولیت خوراکی با بی کربنات

پودر زئولیت طبیعی خوراک دام

بی کربنات ماده ای است که از آن به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می شود و به جیره غذایی دام اضافه می شود. طبق آزمایش هایی که انجام شده، چنین به دست آمده که جایگزین کردن زئولیت خوراکی به جای بی کربنات باعث رشد و نمو بهتر دام ها شده است.

علت این موضوع طبق گزارشی که محققان ارائه کرده اند به شرح ذیل است؛

الف) زئولیت بر خلاف بی کربنات در آب و اسید محلول نمی باشد و بنابراین به سرعت از شکمبه حیوان شسته و هدر نمی رود.

ب) زئولیت در تنظیم PH روده و دستگاه گوارش دام از بی کربنات موثرتر می باشد.
پ) زئولیت ها برخلاف بی کربنات، قابلیت آزادسازی عناصری مانند منیزیوم و کلسیم را از خود دارند که می تواند در تامین این عناصر مورد نیاز دام مهم باشد.
ت) زئولیت ها بر خلاف بی کربنات اثر منفی بر طعم و خوش خوراکی علوفه ندارند.

خرید عمده زئولیت خوراک دام ارزان

افراد زیادی که صاحب کسب و کار هستند، به دنیال خرید عمده زئولیت خوراک دام ارزان می باشند. تا بتوانند کسب و کار خود را به واسطه این ماده معدنی رونق ببخشند.

شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین نوع زئولیت را با قیمتی ویژه از مجموعه بازرگانی مفید تهیه کنید. فقط کافی است با دفتر فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

سفارش خود را ثبت کنید و پس از طی مراحل اداری آن را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید