مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت پخش زئولیت دامی در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

چند دلیل مهم برای استفاده از زئولیت دامیمصرف زئولیت دامی و یا عدم مصرفقیمت زئولیت دامی سمنان
زئولیت دامی

 

ایران یکی از کشور های تولید کننده زئولیت دامی می باشد. زئولیت دامی با خلوص بالا، در تمامی مراکز فروش یافت نخواهد شد. و امروزه شاهد درصد زیادی از محصولات تقلبی هستیم. مجموعه ی مفید به دلیل دسترسی به منابع معدنی و زئولیتی، بهترین نمونه از زئولیت را برای مصرف کنندگان تهیه کرده و به دست آن ها می رساند.

به دلیل این که ما مرکزپخش مستقیم زئولیت در ایران هستیم؛ این محصول را می توانید با قیمت ارزانتری از ما خریداری کنید.

زئولیت دامی

چند دلیل مهم برای استفاده از زئولیت دامی

یکی از عمده کاربردهای زئولیت کلینوپتیلولیت در ایران، استفاده از آن در دامداری ها می باشد. زئولیت را می توان در دامداری ها برای مصارف مختلف استفاده کرد. این زئولیت هم می تواند به عنوان مکمل در غذای دام ها استفاده شود و هم می تواند برای حذف رطوبت و بار میکروبی و حشرات زیر پای دام ها را جمع آوری کند. استفاده از زئولیت در بستر دام ها و محیطی که دام ها هستند موجب می شود تا دام ها از حمله ی حشرات در امان بمانند.

یکی از کاربردهایی که زئولیت دامی داشت در بالا اشاره کردیم. در واقع زئولیت با ساختار متخلخل گونه خود می تواند برای رطوبت زدایی نقش موثری ایفا کند. زئولیت می تواند خیسی های موجود در محیط را جذب کرده و تا حد قابل قبولی بوی آن ها را کاهش دهد.

زئولیتی هم که در غذای دام ها استفاده می شود، به رشد و پرورش ان ها کمک می کند. هم چنین با جلوگیری از وقوع بیماری ها، دام ها به میزان کمتری تلف خواهند شد. زئولیت دامی فایده ی دیگری خواهد داشت؛ زمانی که کود یا همان مدفوع دام ها تولید می شود، چون با زئولیت ادغام شده است و داخل خود ترکیبات زئولیتی دارد، این کود برای کشاورزی بهتر خواهد بود. و زمانی که کود را پای درخت یا زمین کشاورزی می ریزند، زئولیت در کشاورزی نقش های مفید خود را اجرا می کند. مثلا موجب می شود تا آب کمتری مصرف شود. چون زئولیت می تواند رطوبت را درون خود نگهداری کند.

مصرف زئولیت دامی و یا عدم مصرف

خیلی از دامداران هنوز با زئولیت دامی آشنایی ندارند. و یا برخی گمان می کنند که زئولیت، خوراک دام است. اما این گونه نیست. زئولیت به عنوان یک مکمل مصرف می شود. مثلا می توان مقدار مشخصی از زئولیت را به غذای دام اضافه کرد و آن را به دام داد. پس از استفاده ی طولانی مدت، اثرات آن در دام نمایان خواهد شد. زئولیت دامی را می توان بر بسته بندی های متفاوت و اندازه های مختلف خریداری کرد.

زئولیت دامی برای رشد دام، افزایش شیر و بهبود کیفیت و …. موثر خواهد بود. و در خارج از کشور آزمایش های زیادی انجام گرفته که به مصرف زئولیت دامی برای دام ها تاکید شده است. پس استفاده ی صحیح از زئولیت دامی می تواند مفید باشد. به شرطی که زئولیت را از مراکز معتبر خریداری کرده باشید.

 

قیمت زئولیت دامی سمنان

سمنان یکی از شهر های تولید کننده زئولیت طبیعی می باشد. زئولیت طبیعی همان زئولیت مورد استفاده برای دام ها است. برای خرید زئولیت دامی از سمنان، می توانید با مرکز پخش زئولیت دامی در ایران، مجموعه ی مفید تماس بگیرید.

ما در سمنان به بهترین معادن زئولیت کلینوپتیلولیت با خلوص بالا دسترسی داریم. و بهترین و باکیفیت ترین زئولیت را از معادن برای شما استخراج خواهیم کرد.

همچنین زئولیت دامی ایران به کشور های دیگر نیز صادر می گردد. چون همه ی کشور ها معادن زئولیتی ندارند؛ اما نیاز به زئولیت و استفاده از ان در همه ی کشور ها حس می گردد.

برای سفارش زئولیت دامی در هر مدل و سایز و هر بسته بندی با ما در ارتباط باشید.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.