مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت عرضه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مهم ترین کاربرد سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامیخرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی مرغوب

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

مهم ترین استفاده زئولیت در تولید پاک‌کن کن است. سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی به‌طور گسترده‌ای در صنعت برای تصفیه آب، به عنوان کاتالیزور و برای تهیه مواد پیشرفته استفاده می‌شود. این محصول کاربرد فراوانی داشته ، می تواند با جذب آلودگی ها از تلفات و مریضی دام جلوگیری کند. نکته حائز اهميت این است که سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی دارای کلی خواص واکنشی جذب آلودگی و همچنین جذب آب از کود حیوانی و جذب میکروبی را دارا میباشد.

شرکت عرضه سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

مهم ترین کاربرد سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی

مهم ترین کاربرد سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی در صنایع مختلفی می‌توان از سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی استفاده کرد که از مهم ترین آنها تصفیه آب است.یکی از مشکلات و چالش های موجود در تصفیه آب وجود یون های فلزات سنگین از قبیل منیزیم و کلسیم و همچنین آلومینیوم می باشد که منجر به افزایش سختی می شوند. با توجه به قدرت تبادل یونی بالای زئولیت می توان از این کانی در فیلترهای شنی استفاده نمود تا یون های فلزات را جذب نموده و منجر به کاهش درجه سختی آب شود.

کاربرد زئولیت در تصفیه فاضلاب در پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و شهری توجه ویژه ای به حذف مواد آلاینده از قبیل نیتروژن و فسفر از فاضلاب قبل از ورود آن ها به طبیعت میشود. کمک به حذف این مواد آلاینده با تبادل یونی یکی از کاربرد های زئولیت میباشد که البته در کنار استفاده از زئولیت، از اسید شویی نیز به منظور افزایش قدرت آن استفاده می شود.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی مرغوب

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی مرغوب قیمت خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت دامی مرغوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فروش زئولیت دامی به صورت عمده با فروش جزئی آن از نظر قیمت تفاوت بسیار دارد.

کییفیت زئولیت مرغوب در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد، مسلما یکی از مهمترین اهداف تولید کنندگان خوراک دام و پرورش دهندگان دام و طیور، تهیه بهترین و باکیفیت ترین نوع زئولیت دامی می باشد زیرا باعث افزایش سرعت میزان رشد دام میشود، پس بهره بیشتری برای خریداران خواهد داشت. البته انواع زئولیت ها دارای ساختاری متنوع بوده و قیمت آنها بستگی به نوع ساختارشان در بازار وجود دارند که کیفیت بهتر این محصول در میزان قیمت این محصول تاثیر به سزایی دارد. یکی از راههای مقرون به صرفه در تهیه انواع زئولیت با کیفیت و درجه یک، خرید این محصول از سایتها ،فروشگاههای اینترنتی می باشد.

تعداد تولیدکنندگانی که با توجه به استانداردهای لازم زئولیت کلینوپتیلولیت دامی را تولید میکنند در ایران زیاد نیستند.این تولیدی ها باید سعی کنند زئولیت دامی مورد نیاز کشور را با کیفیت عالی و در سطح وسیع تولید کنند با به روز کردن دانش تخصصی خود در این زمینه، میتوانند در این امر موفق باشند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید