مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شده

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شدهفروش انواع زئولیت کلینو پتیلولیت ایرانی

زئولیت کلینو پتیلولیت از جمله کانی های معدنی استخراج شده از معادن کشورهایی مانند چک و اسلوواکی می باشد، این کانی از جمله کمیاب ترین کانی ها در دنیا می باشد البته در تعدادی از معادن سمنان این کانی در حال استخراج می باشد،  با توجه به نیاز بالا به این ماده نیاز به واردات و سفارش این کالا از خارج کشور احساس می شود به همین دلیل صنایعی که به این عنصر معدنی نیازمند هستند اقدام به واردات این محصول از کشورهای خارجی می کنند.

سفارش زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شده

خصوصیات زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شده

خصوصیات زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شده زئولیت کلینو پتیلولیت اصلاح شده شامل مجموعه ای از کانی هایی می باشد که در مجموع موجب شده است شکستگی این کانی ناصاف و نامنظم باشد، این کانی از نظر شکل بلور پهن و کوتاه می باشد،انواع زئولیت به صورت رنگ های  به صورت قرمز و سفید قابل مشاهده می باشد.

این محصول به صورت شفاف و نیمه شفاف قابل مشاهده می باشد، جلای این محصول شیشه ای می باشد، و سیستم تبلور آن به صورت مونوکلینیک می باشد، و در رده بندی کانی های سیلیکاتی قرار می گیرد منشا تشکیل این محصول هیدروترمال می باشد.

دلیل نام گذاری این محصول به این نام شکستگی ناصاف آن می باشد. این محصول بیشتر در آمریکا، استرالیا و چک اسلواکی یافت می شود.

بنزین و تولوئن و روی آن ها از جمله آلاینده های آلی می باشد، که توسط مشتقات نفتی در محیط زیست پخش می شود، به کمک قدرت جذب بالای این کانی می توان این آلاینده ها را از محیط جذب کرد و از پخش شدن آن جلوگیری به عمل آورد. این محصول را به کمک مواد اسیدی اصلاح می کنند تا این محصول بتواند دارای جذب مولکولی بالایی باشد، و بتواند این مواد آلی سمی را از محیط جذب کند با اصلاح این کانی قدرت جذب مولکولی این محصول بالا می رود.

فروش انواع زئولیت کلینو پتیلولیت ایرانی

فروش انواع زئولیت کلینو پتیلولیت ایرانی فروش زئولیت کلینو پتیلولیت  ایرانی به دلیل وجود این کانی کمیاب در تعدادی از معادن ایران این محصول به کمک مواد اسیدی فرآوری شده و اصلاح می شوند تا قدرت جذب آن بالا برود سپس به کمک بازرگانی و نمایندگی های فروش این محصول را در اختیار تولیدکنندگان و کارگاه هایی که به این محصول نیازمند هستند قرار می دهند، انواع زئولیت تولید شده در ایران با توجه به خواص و ترکیبات آن در صنایع مختلفی کاربرد دارد مانند کاربرد در کشاورزی، آب و فاضلاب، تصفیه آب و… . این محصول علاوه بر عرضه در این نمایندگی ها به کمک سایت های معتبر فروش این تولیدی ها نیز به فروش می رسد و صنایعی که به این محصول نیازمندند می توانند از طریق این سایت اقدام به خرید و تحویل این محصول در شهری که در خواست بدهند تحویل بگیرند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید