مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

5 کاربرد زئولیت پودری کلینوپتیلولیتفروش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت صادراتی

سنگ زئولیت جزء منابع معدنی محسوب می شود که از عنصر اصلی آن آلمینیوم و سیلیکات است که به دلیل خواص یونی که دارند قابلیت جذب بسیاری از آلودگی های محیطی را دارند.

امروزه به دلیل وجود صنایع و کارخانه ها بسیاری از سموم منتشر شده از آنها وارد آب و خاک شده اند که با سفارش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت از مجموعه ما می توان این آلودگی ها را تصفیه نمود.

سفارش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت

5 کاربرد زئولیت پودری کلینوپتیلولیت

5 کاربرد زئولیت پودری کلینوپتیلولیت سنگ های زئولیت را برای بهره وری بهتر پودر می کنند و سایز گرانول ها و پودرهای به دست آمده آنها به نوع کاربری آنها بستگی دارد خصوصا که گستره استفاده این سنگ بسیار گسترده است.

از پودر این سنگ در استخرهای ماهی و برای تصفیه آلودگی های موجود در آب استفاده می گردد زئولیت قابل جذب کلر و کاتیون ها و سختی آب را دارد.

از پودر زئولیت برای از بین بردن اسیدیته خاک و همچنین جذب آلودگی های موجود در خاک که نتیجه استفاده از سموم و کودهای شیمیایی مانند ازت می باشد.

از پودر زئولیت در ساخت مواد شوینده خانگی نیز استفاده می گردد و همچنین در غذای دام و طیور نیز از این پودر برای جذب قارچ ها و آلودگی ها نیز استفاده می گردد.

در تصفیه کننده های صنعتی و خانگی فاضلاب ها از پودر سنگ زئولیت استفاده می گردد و یکی از استفاده های مهم سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت به دلیل قابلیت جذب اورانیوم تصفیه فاضلاب های صنایع هسته ای است.

از پودر سنگ زئولیت در بسیاری از تصویه کننده های آب خانگی نیز استفاده می گردد و همچنین برای تصفیه کردن استخرهای عمومی نیز می توان از پودر این سنگ استفاده نمود.

پودر سنگ زئولیت قابلیت جذب قارچ ها، سختی موجود در آب و همچنین اسیدیتیه موجود در آب و خاک را جذب نمایند بدون اینکه خود ترکیب یا تجزیه شوند.

فروش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت صادراتی

فروش زئولیت پودری کلینوپتیلولیت صادراتی با توجه به ویژگی های منحصر این سنگ معدنی و قابلیت های ویژه آن در تصفیه آلودگی ها استفاده از آن بسیار گسترش یافته است خصوصا که آلودگی محیطی یکی از معضلات صنایع می باشد.

و امروزه به دلیل افزایش این آلودگی ها اکوسیستم بسیاری از موجودات به خطر افتاده است و بسیاری از کشورها خواهان کم کردن آلودگی های محیطی هستند.

با توجه به وجود منابع معدنی کم سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت و ویژگی های منحصر این سنگ در فیلتر آلودگی ها این سنگ از ارزش زیادی در بازارهای بین الملی برخوردار است.

این نوع زئولیت منابع طبیعی آن در کشور موجود می باشد می توان از فروش زئولیت پودری به کشورهای دیگر و افزایش زمینه های صادرات آن اقدام به ارز آوری نمود.

این نوع زئولیت صادراتی بنا بر کمبود منابع معدنی و طبیعی از قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر زئولیت برخوردار است.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.