مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سفارش زئولیت دامی با قیمتی ویژه

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت خوراک دام و ویژگی های آنزئولیت خوراک دام ارگانیک به چه معنا است؟تاثیرات زئولیت بر روی بدن نشخوار کنندهقیمت روز زئولیت خوراک دام با خلوص بالا

عمده ترین استفاده زئولیت دامی، به کار گیری از آن در بستر دام است. چرا که زمانی که از زئولیت در بستر دامداری استفاده می شود موجب از بین رفتن میکروب، باکتری، حشرات، رطوبت و انتقال بیماری می شود.

زمانی که زئولیت دامی در بستر دامداری قرار داده می شود میزان رطوبت به طور چشم گیری کم می شود و از بین می رود؛ از همین رو دام می تواند بهتر استراحت کند.

کاربرد ها و تاثیرات مثبت دیگر زئولیت کلینوپتیلولیت را نیز با هم مرور می کنیم. سفارش زئولیت دامی با قیمتی ویژه تنها با یک تماس تلفنی با مجموعه بازرگانی مفید امکان پذیر است.

کاربرد زئولیت خوراک دام و ویژگی های آن

استفاده از زئولیت در زمان بدو تولید به صورت ترکیب شده با شیر و یا جیره غذایی دام می تواند به صورت ویژه ای در رشد و نمو گاو و دام تاثیر مثبت داشته باشد.

بهتر است زئولیت دامی دارای خلوص بالا باشد به صورت مثال از زئولیت کلینوپتیلولیت با خلوص ۹۸ درصد استفاده کردن می تواند تاثیر بهتر و بیش تری را داشته باشد.

زئولیت ها دارای انواع مختلفی هستند و گاها این دسته بندی ها بر اساس سایز و اندازه دانه های آن ها است. هر زئولیت با سایز و شکل مختلف دارای کاربردی خااص است.

شما می توانید برای اطلاعات بیش تر به مقالات دیگر ما که در این زمینه است مراجعه نمایید و یا با دفتر فروش مجموعه تماس حاصل کنید تا به صورت کامل در این زمینه آگاهی پیدا کنید و سپس اقدام به خرید زئولیت دامی نمایید.

زئولیت خوراک دام ارگانیک به چه معنا است؟

ارگانیک به صورت لغوی به معنای این است که از هیچ ماده شیمیایی در تهیه آن استفاده نشده است. و یا حتی فرایندی در آن طی نشده که باعث تغییر ماهیت این ماده شود.

زئولیت دام و به صورت کلی زئولیت دارای همه استاندارد های جهانی است و به دلیل ارگانیک بودنش به صورت کامل با محیط زیست سازگاری دارد.

از همین رو زئولیت می تواند هم به صورت خوراکی و هم به صورت قرار دادن در بستر دام مورد استفاده قرار بگیرد.

تاثیرات زئولیت بر روی بدن نشخوار کننده

زئولیت دامی اگر به صورت ترکیب شده با غذای دام مورد استفاده قرار بگیرد، به دلیل این که دارای خاصیت جاذب است می تواند رطوبت اضافه موجود در سیستم گوارشی و معده نشخوار کننده را به خود جذب کند.

از همین رو از اسهال شدن حیوان و دام جلوگیری می شود. همچنین با سفت شدن مدفوع دام، بستری تمیز تر خواهد داشت. همان طور که می دانید بسیاری از بیماری ها به دلیل مرطوب بودن محیط و بستر دام به وجود می آید.

همچنین میکروب ها در محیط گرم و مرطوب با سرعت بالا تری رشد و تکثیر پیدا می کنند. که زئولیت از این اتفاق هم جلوگیری می کند.

با توجه به همه این موارد و کاربرد هایی که ذکر شد، زئولیت از بسیار از هزینه های اضافه جلوگیری می کند. دامداران با داشتن دام های سالم تر که دارای گوشت با کیفیت تر هستند و می توانند شیر بیش تر و با کیفیت تری را نیز تولید کنند میزان در آمد زایی بهتری را خواهند داشت.

قیمت روز زئولیت خوراک دام با خلوص بالا

جهت دریافت قیمت روز زئولیت خوراک دام با میزان خلوص بالا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. ضمن این که مشاوران بخش فروش مجموعه شما را در زمینه خرید و نحوه استفاده از زئولیت به صورت کامل راهنمایی خواهند نمود.

زئولیت دامی  که به آن زئولیت کلینوپتیلولیت نیز گفته می شود، یکی از انواع زئولیت های طبیعی است که این محصول به صورت کامل با محیط زیست سازگاری  دارد.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید