مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت کشاورزی کلینوپتیلولیت ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

دلایل استفاده از زئولیت کشاورزیموارد استفاده زئولیت در کشاورزی:صادرات زئولیت کشاورزی درجه یک به عراق

زئولیت کشاورزی یک ماده پرکاربرد و با ارزش در کشاورزی می باشد. زئولیت کشاورزی در نمونه های مختلفی در بازار وجود دارد. هنگام خرید زئولیت کشاورزی، حواستان به نمونه های تقلبی آن باشد.

برای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک، تنها کاری که می توانید انجام دهید، خرید از مراکز معتبر می باشد. مراکز معتبر زئولیت کشاورزی را با کیفیت بالا به شما عرضه می کنند.

مجموعه ی بازرگانی مفید یکی از مراکز معتبر در زمینه پخش انواع زئولیت بوده و زئولیت کشاورزی را نیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه می کند.

زئولیت کشاورزی

دلایل استفاده از زئولیت کشاورزی

انواع زئولیت کشاورزی

افزایش جمعیت روی کره زمین و هم چنین کاهش کمیت و کیفیت منابع خاک، موجب شده تا امنیت غذایی جهان کاهش پیدا کند و در معرض خطر قرار گیرد. یکی از دلایل اساسی که موجب می شود تولید مواد غذایی کاهش پیدا کند، کاهش ذخایر غذایی، کاهش ذخایر کربن آلی خاک و الودگی فلزات سنگین می باشد.

خاک های کشاورزی حاصلخیزی پایینی دارند. علاوه بر کاهش حاصلخیزی خاک، کارایی آن ها نیز پایین آمده و موجب شده که تاثیر کود شیمیایی و آب نیز بر روی این خاک ها مشخص نباشد. استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود که حاصلخیزی خاک افزایش پیدا کند.

زئولیت کاربرد ویژه ای در کشاورزی و مدیریت خاک دارد. این ماده می تواند به عنوان یک حامل مواد مغذی مورد استفاده قرار بگیرد و سبب بهبود کارایی و عملکرد محصول شوند. این ماده معدنی می تواند خاک را اصلاح کرده و فلزات سنگین از خاک را حذف کند. در کشور های زیادی از زئولیت برای حفظ بهره وری خاک استفاده شده است.

 

زئولیت ماده ای است که از آلومینو سیلیکات ساخته شده و حالت بلوری دارد. این ماده معدنی را می توان در سنگ های رسوبی  وصخره های آتشفشانی پیدا کرد. تنوع زیادی برای این زئولیت ها وجود دارد. و فراوانترین نمونه ی آن که در کشاورزی استفاده می شود؛ زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت می باشد. این ماده دارای سطح داخلی به اندازه ۱۰۰ متر مربع می باشد که از آن به عنوان یک مبادله کننده یونی استفاده می شود.

خصوصیات ویژه فیزیکی و شیمیایی مفید این ماده را به یک ماده با ارزش تبدیل کرده است. تخلخل بالا، سطح ویژه بالا و ظرفیت تبادل کاتیونی از جمله ویژگی های خاص آن می باشد.

این موارد موجب شده تا زئولیت یک ماده مفید و سودمند در بخش کشاورزی باشد. البته زئولیت فقط در کشاورزی استفاده نمی شود و کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه بیان می کنی.

مهمترین کاربرد های زئولیت در بخش های مختلف چیست ؟

عمده ترین کاربرد زئولیت در ایران، استفاده از آن در بخش کشاورزی می باشد.

موارد استفاده زئولیت در کشاورزی:

جاذب رطوبت، افزاینده حاصلخیزی خاک و تبادل کاتیونی، کنترل بو، پرورش و تولید گل و سبزیجات در گلخانه، تولید چمن،

از زئولیت برای تصفیه آمونیاک استخر های پرورش ماهی و سایر آبزیان نیز استفاده می شود. هم چنین می توان از این ماده به عنوان بوگیر منازل استفاده کرد.

استفاده از زئولیت در صنعت نیز رایج بوده و به عنوان جاذب نفت و جدا کننده گاز به کار می رود.

حذف فلزات سنگین و آلودگی های نفتی و حذف آمونیاک و فلزات سنگین در تصفیه آب از دیگر کاربرد های آن می باشد.

صادرات زئولیت کشاورزی درجه یک به عراق

زئولیت در کشاورزی

زئولیت کشاورزی یک ماده طبیعی بوده که در ایران به وفور یافت می شود. این کشور دارای معادن زئولیتی می باشد. مجموعه ی ما مرکز پخش انواع زئولیت کشاوری در ایران بوده که صادرات این محصول را به کشور های دیگر نیز انجام می دهد.

از آنجایی که زئولیت کشاورزی یک ماده پر کاربرد در همه ی کشور ها بوده  و می تواند بخش کشاورزی هر کشور را با تحول بزرگی روبرو کند؛ بنابراین اقدام به صادرات زئولیت کشاورزی درجه یک به کشور های همسایه کردیم.

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.