مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی معادن سمنان

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت و اثر گذاری بهتر فسفر در خاک کشاورزیحذف ۹۰ درصدی نیترات موجود در آب و خاکصادرات زئولیت کلینوپتیلولیت با خلوص ۹۸ درصد

زئولیت کلینوپتیلولیت یکی از محصولات تولیدی در کارخانه زئولیت سمنان است که دارای رنگ شفاف و زیبا است. این زئولیت با خلوص ۹۸ درصد به بازار عرضه می شود و که با این درصد از خلوص یکی از بهترین ها برای کم کردن شوری آب و جذب بالای رطوبت است. همچنین این ماده می تواند فلزات و شوری خاک را به خوبی جذب کند.

از مواردی که در هنگام استفاده از زئولیت بسیار حائظ اهمیت است این است که ، اگر در هنگام تزریق زئولیت شور باشد نه تنها برای گیاه و خاک مناسب نیست بلکه ممکن است روی ریشه درختان و گیاهان تاثیر منفی داشته باشد، حتی می تواند ریشه آن ها را بسوزاند.

زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت دارای رنگ طبیعی سفید است که می توان گفت تقریبا همرنگ با سیمان سفید است.

زئولیت و اثر گذاری بهتر فسفر در خاک کشاورزی

اگر کمی در رابطه با گیاه شناسی اطلاعتی داشته باشید حتما این موضوع را می دانید که یکی از عناصر ضروری برای هر جاندار و گیاهی فسفر است. اصلا به فسفر لقب عنصر حسات اطلاق می شود چرا که به صورت مستقیم روی رشد و تشکیل سلول گیاهان و جانواران تاثیر دارد.

چرخه فسفر در خاک کشاورزی از طریق زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت بدین صورت است که  زئولیت به عنوان حامل این عنصر آن را جذب کرده و به مرور به ریشه گیاهان تزریق می کند. بعد از این که فسفر از ریشه گیاه جذب شد بین همه سلول های آن توزیع می شود. و بدین ترتیب فسفر مورد نیاز گیاه تامین خواهد شد.

حذف ۹۰ درصدی نیترات موجود در آب و خاک

زئولیت کلینوپتیلولیت ۹۸% می تواند به صورت کامل ۹۰ درصد از نیتراتی که در خاک و یا آب کشاورزی وجود دارد را جذب کند و از بین ببرد. تجمع این ماده سمی می تواند اثرات مخربی را روی گیاهان و ریزجانداران بگذارد.

شما با خرید زئولیت معدنی و طبیعی نه تنها محصولات خود را با کیفیت بالا تر خواهید داشت بلکه زمین کشاورزی با ارزش تری هم به دست می آورد و این ها تمام مزایای زئولیت نیست بلکه نجات محیط زیست و جانداران روی آن هم با همین کار صورت می گیرد.

قیمت هر کیلو زئولیت چند است

قیمت هر کیلو زئولیت کلینوپتیلولیت چند است؟ و چرا کارایی و کاربرد این محصول با خلوص بالا صد ها برابر بهتر از خاک است؟

به صورت کلی کود هایی که متشکل از پتاسیم هستند از دو گروه عمده و دو ماده تشکیل دهنده کلرید ها و سولفات ها تولید می شود. سولفات گران تر از کلرید هست و به همین خاطر کلرید بیشتر از سولفات مورد استفاده قرار می گیرد.( با این شرط که گیاهان به کلرید حساسیت نداشته باشند)

به همین خاطر زئولیت با مزایای بسیار زیادی که نسبت به خاک و کود داراد بیشترین میزان رضایت مندی را دارد.

لذا قیمت این محصول در مقایسه با کارایی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. البته شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز با ما تماس بگیرید.

خاک هایی که معمولی و خشک هستند معمولا شنی هستند و تبادل کاتیونی پایینی دارند. عمدتا این خاک ها به کلر حساس هستند و نباید با کلرید پتاسیم کودهی شوند.

صادرات زئولیت کلینوپتیلولیت با خلوص ۹۸ درصد

شهر سمنان یکی از شهر هایی است که دارای معدن سرشار از زئولیت است و از جمله زئولیت هایی که در این معدن به وفر یافت می شود زئولیت کلینوپتیلولیت با خلوص ۹۸ درصد است به همین خاطر ما قادر به صادرات این محصول به جهان هستیم. به لحاظ کیفی این محصول قابل رقابت با همه محصولات دیگر است. مجموعه ما قادر به همکاری در این زمینه با تجار و ارگان های مرتبط می باشد.

شما می توانید برای سفارش این محصول در هر حجمی به صورت عمده با دفتر فروش مجموعه مفید ارتباط بگیرید تا کارشناسان ما شما را به خوبی راهنمایی کنند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.